TOP Partika

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

TOP Partika - Sūdzības un atsauksmes

TOP Partika - Krāpšana

Krāpšana Sveiki, labu vakariņu mani mīļie letiņi! Šo sūdzību man ir emocionāli grūti rakstīt, jo es kā brīvs latiņu tautietis tiku aizskarts un aizvainots! Tātad sāksim ar to ka man nekad nav patikuši tie ''eiro'' reāli, padomā, letiņu monētas bija tādas Smukas un mīkstas un uz 2 letiņu kapeikas bija smuka goča ar baltiem plankumiņiem. Es nevaru saprast cik ir tie eiri un cik tie centi, es tikai zinu cik in kapeiku žūksnis. Pie šī glaunā miesta es vēlējos iegūt braucamo: zaļo bolta skūču. Bet kā...

TOP Partika - Плохая продукция

Плохая продукция Добрый день. В который раз отправляю салат и "Top" в мусорное ведро! Невозможно есть! Из чего вы его готовите? Вы сами их хоть пробуете? Что с маенезом? Почему кислятина такая? Сделайте вы порцию на 10 центов дороже но маенез съедобный туда положите! В драниках картошка не тёртая а резанная крупными кусками. Блины сухие, с привкусом гари. Сколько раз брал, все время одно и тоже!

TOP Partika - Krāpšana, slikta apkalpošana un cenu neatbilstība svītru kodiem.

Krāpšana, slikta apkalpošana un cenu neatbilstība svītru kodiem. Labdien, savā mūžā vairs nekad neiepirkšos tajā veikalā. Plaukti pustiksu. Limonāžu korķi ir vaļā jau kurā reize. Svitra kodi neatbilst patiesajām cenām. Pardevēja Zane nelaipna, klienta preces met, nav komunikabla. Egita ja nav ko klientam izdod pasaka nav naudas izdod čeku un pati prom aiziet. Vitrīnas netīras, nocenotās preces pārdod. Dēļ šādām pārdevējām neiesaku nevienam iet vai braukt iepirkties ja negribat lai ir beigti nervi. Cik reizes esmu redzējusi ka pie veikala peles skraida. Fuj fuj fuj. Un būs sūdzības arī tālāk.

TOP Partika - Krāpšana

Krāpšana Sveiki, labu vakariņu mani mīļie letiņi! Šo sūdzību man ir emocionāli grūti rakstīt, jo es kā brīvs latiņu tautietis tiku aizskarts un aizvainots! Tātad sāksim ar to ka man nekad nav patikuši tie ''eiro'' reāli, padomā, letiņu monētas bija tādas Smukas un mīkstas un uz 2 letiņu kapeikas bija smuka goča ar baltiem plankumiņiem. Es nevaru saprast cik ir tie eiri un cik tie centi, es tikai zinu cik in kapeiku žūksnis. Pie ši glaunā miesta es vēlējos iegūt braucamo: zaļo bolta skūču. Bet kā...

TOP Partika - Cenu neatbilstība informācijai, bērnu maldināšana

Cenu neatbilstība informācijai, bērnu maldināšana Meita 8 gadi, gāja pirkt ievārījumu pankūkām, Cena plauktā €2.84 par aveņu ievārījumu 410 grami. Pie kases bērnam prasa naudu par ievārījumu €4.16 bērns nesaprot kas notiek skaitīt bērns māk. Ja zinātu ka ievārījums tik dārgs nepirktu.

J JANIS ZIVERTS 15.01.2022
Komentāri 0

TOP Partika - Slikts serviss, šausmīga apkalpošana

Slikts serviss, šausmīga apkalpošana Šausmīga attieksme pret pircējiem no pārdevējas Anitas. Preces pircējiem pie kases nevis noliek, bet nomet ar mesšanu. Kad ar viņu sasveicinas neatņem sveicienu, vairākas reizes ir arī, pārskaitījusies", kad uzreiz aizej uz veikalu skaidroties, aizbildinās ka slikti ar redzi... Vienvārd sakot šausmīga un rupja attieksme pret pircējiem.

L Līga 12 10.11.2021
Komentāri 6 Veikali

TOP Partika - Slikti

Slikti Sūdīgs veikals. Veikals kā cūku kūts, apsargs ļoti rupjš un nepieklājīgs. Veikala darbiniekiem liek pirkt vecu preci lai nemestu ārā un viņiem būtu ienākumi, vienā maiņā strādā 2 darbinieki un dara visu, mazgā grīdas tīra pagalmu, miskastes, 2 maiņā strādā kādi 6 darbinieki un neko nedara, ne savāc telpas ne pēc sevis, viss bardakā, vadītāja kā no meža staigā bļaustās, kasās itka būtu kašķis, ļoti pretīgi iet tādā veikalā.

H hagafasd 09.11.2021
Komentāri 1

TOP Partika - Etop.lv очень плохое обслуживание.

Etop.lv очень плохое обслуживание. Есть услуга etop.lv хорошая идея. Товары на дом. Исполнение и реализация отвратительны. Сделал первый заказ за день до доставки. Все товары были в наличии. Так было указано на сайте. В итоге позвонили и сообщили что этого нет, другого нет. Заказывал и заплатил кг сельди, привезли 400 гр, а уплачено за кг. Успел догнать курьера. Когда приедет курьер вообще не известно. Звонят по факту что приехали. Второй заказ опять того нет, привезли другой товар. Третий заказ тоже самое. Четвертый вообще не...

TOP Partika - Slikts serviss

Slikts serviss Iesaku laicīgi apskatīt termiņus. Lai neesmu vilies pērkot vecas sacietējušās bulciņas. Pārdevēja raja. Un tas ir ļoti bieži. Un vispār ļoti zema termiņu apskates kvalitāte. Esmu saskarusies ar majonēzi kurai beidzies termiņš 2 dienas un ir vel vitrīna.

Top - Slikta apkalpošana kase

Slikta apkalpošana kase Šorīt no rita pēc pl 10: 00 gaju uz top veikalu kurs man pie majam ir tuvākais veikals. Strādāja kase šorīt tāda padusiga meitene ar blondiem matiem nesen laikam strāda. Biju nopirkusi krējumu trauciņa un paprasīju mazo maisiņu priekš krējumā man to maisiņu atmeta ka sunim kaulu ko tādu tiešam redzu pirmo reizi. Es pat nelūdzu viņai maisiņa ielikt krējumu pati to izdarīju.

TOP Partika - Serviss ne rabotajet

Serviss ne rabotajet Labdien, mani sauc Aivars Ventis un Zigis Muns mēs esam abi vainīgi jo apzagām veikalu un nogupijam visus riteņus kas tur ara bija, bet like wtf, darbinieki bija neapmierināti ka mēs zagām riteņus unj produkciju lol. Kautkadi idioti. Un meta mums virsu visādus sudus. Ps. Riteni labi pārdevās bet produkcija saskāba.

TOP Partika - E veikals top nepiegādā preci

E veikals top nepiegādā preci Pasūtīju preci ar piegādi uz mājām un prece otro dienu nau piegādāta. Izmantoju tiešo maksājumu ka nauda uzreiz ir samaksāta un prece jāpiegādā tajā pašā dienā. Uz telefon zvaniem neviens neatbild. Liek nost. Uz e mīļiem neviens neatbild. Prieks kam piedāvāt tādu pakalpojumu ja viņi nespēj to izdarīt. Esmu šokā.

L Līga Malinovska 22.08.2021
Komentāri 0

TOP Partika - Slikta apkalpošana kasē

Slikta apkalpošana kasē Sveiki! Iepērkoties top veikalā pie kases jau vairākas reizes bijusi slikta apkalpošana no kasieres Andzelas Ancānes. Kādu laiku atpakaļ pērkot preces paņēmu dušas želeju, pie kases krāmējot preces maisiņā saprotu ka šī dušas želeja nemaz nav pieskaitīta, jautājot Andzelai kur palika, atbild ka preces kuras neiet kasē netiek pārdotas! Iepriekšējās nedēļas sākumā iepērkos attieksme no kasieres Andzelas Ancānes vienkārši "jauka" ne labdien, ne cik jāmaksā, ne paldies, tas tā, bet visvairāk mani...

S Sign 02.08.2021
Komentāri 0 Pārdevēji

TOP Partika - Slikts serviss

Slikts serviss Mana sūdzība, nebūt nav gluzi sūdzība! Aiviekste meitenes ir jaukas, bet jautājums vadībai! Kāda mārrutka pēc, ja jau jums ir veikalu tikls pat tādos ciematos ka Aiviekste-Jaunkalsnava, nav precu piegādēs? No benu pārtikas (labi-o ok nav liels precu sortiments) , bet tā paša nav! Un nebūt nesūdzos par veikala vadītajam! Viņas savu darbu dara godam! Vadītājas pasuta preces, bet tas nav atvestas! Jautājums vadībai? - Sia nafig jums veikalu tikls, ja tajā nekas nav pieejams? ‽‽? Respektīvi, ja...

TOP Partika - Darba alga

Darba alga Trīs mēnešus strādāju "Top" Viļānos veikalā par konditori, bet 8. jūnijā, divas dienas pirms algas dienas, pie mums atnāca mūsu tehnologs un teica: Ka priekšnieks nav apmierināts ar mūsu darba rezultātiem maija mēnesī, un tāpēc viņš katram darbiniekam atņem 15 stundas. Trīs konditori, ieskaitot mani, bija cietuši, bet visi baidījās kaut ko teikt. Ļoti žēl, ka šāda prakse pastāv.

N Natalja K. 11.06.2021
Komentāri 5 Veikali

TOP Partika - Agresīvi, rupji, nepieklājīgi apsargi

Agresīvi, rupji, nepieklājīgi apsargi Jau 3 GADi (pārcēlos dzīvot uz Saulkrastiem) , kopš paciešu mūsu TOP veikala agresīvos, netaktiskos, rupjos apsardzes darbiniekus, bet šīs divas dienas 2021.g. 7. - 8. maijs pielika punktu manai titāniskajai pacietībai ! Kā jau zināt, sakarā ar karantīnas apstākļiem, veikala tirdzniecības zālē drīkst ieiet tikai ar groziņu vai ratiņiem. Vakar apsardze (sieviete, ja to tā var saukt) rāva ārā no rokām groziņu no kura izkrāvu uz kases lentes preci (groziņā bija palicis vēl tikai maks, noklusēju...

TOP Partika - Slikts serviss

Slikts serviss Ļoti nelaipna apkalpošana no vienas pārdevējas manīta jau vairākkārt. Redz ka cilvēks stāv Rindā uz salātiem, bet neapkalpo. Kad saku, lai apkalpo, tad izliekas neredzam. Pirmo reizi domāju, ka sakritība, tas jau notiek sistemātiski. Pārdevējas vārds ir irīna. Arī manas paziņas ir saskarušās ar šo slikto attieksmi.

TOP Partika - Slikts serviss

Slikts serviss Sestdien veikals informēja ka svētdien strādās līdz 15.00. Gāju iepirkties 12.00, daļa no nodaļām bija ciet, darbinieki taisīja inventarizāciju. Produktu plaukti pustukši. Jo, protams, tā vieglāk skaitīt preces. Bet kāpēc jācieš pircējiem!? Ne visi var tikt līdz Maximai. Un kaut kādai cieņai jābūt arī!

TOP Partika - Izcils veikals un personāls

Izcils veikals un personāls Sveiki! Daudzi nozākā top veikalu, apkalpošanu, preci. Bet man ir pretēja nostāja. Cēsīs, Gaujas ielā ir burvīgs personāls, ieteiks svaigāko, pie kases saliks maisiņos nekad nav bijusi īgna vai nelaipna attieksme, paldies par jauko apkalpošanu un lielo preču klāstu.

TOP Partika - Preces ar beigušos termiņu

Preces ar beigušos termiņu Dienu pirms lieldienām iegādājos sveramo žāvēto gaļu priekš pīrādziņiem. Atvēru vaļā maisiņu, smirdēja, bija vecs. Es noriju to "Krupi" noriju un iemetu mistkastē. Tikko atbraucu no veikala un atkal termiņš, saldās uzkodas šokolādes glazūrā. Nu cik var. Man nemētājas nauda pa zemi. Un summā tas ir vairāk kā 6eur. Vēl viena reize, un tad jau sūdzēšos pvd.

K Kristine Golubeva 05.04.2021
Komentāri 2