TOP Partika

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

TOP Partika - Sūdzības un atsauksmes

TOP Partika - Sortiments

Sortiments Labdien! Jautājums vadībai! Vai tiešām apmierināti ar ienākumiem no Sedas veikala? Sortiments bēdīgs! Cilvēki kuri nevar izbraukt valmieru ir spiesti ēst katru dienu vienu un to pašu! Un kvalitāte ir briesmīga! Ja nav intereses darboties, slēdzat ciet!

TOP Partika - Darbinieka izturēšanās pret klientu ir ļoti necilvèciska un nelaipna.

Darbinieka izturēšanās pret klientu ir ļoti necilvèciska un nelaipna. Sveiki, šodien biju iepirkties veikalā Top!, iepērkoties netīšām apgāzu alus pudeli, kas izšķīda pa veikala grīdu, tad pienāca pie manis veikala darbinieks un sāka nelaipni runāt (nosauca par tizlu, ka esmu stulbs un rokas aug no *****) . Pasaucu veikala menedžeri, menedžeris pienāca pie manis un pateica, ka nemāku pudeles ņemt no preču plaukta, pat nedomāja atvainoties par kolēģa nelaipnību un negrasījās risināt problēmu... Tāpēc es izgāju no veikala. Šāda nelaipnība no darbinieku puses ir necilvēciska un pāri robežām.

TOP Partika - Krāpšana

Krāpšana Strādā tur viena sieviete ar baltiem matiem ap 45 - 50 gadiem, kura šmauc pircējus pat uz lielu summu, ja dot naudu lielā apjomā pārtikas veikalā top Preiļos Rēzeknes ielā. Lūgums nomainīt viņu uz citu, jo tādām kā viņai "gopņikam" nedrīkst vispār uzticēties, jo dažreiz uzšmauc kaut kā uz 1-2 eur pat ja ar karti maksā par produktiem.

AtrisinātaTops - Attieksme kad es viņai paprasītu naudas maku nevis pajautāju ka neparāda cik man jāmaksā

Attieksme kad es viņai paprasītu naudas maku nevis pajautāju ka neparāda cik man jāmaksā Mēs visi esam uzvilki, Sakarā ar vīrusu, bet pārdevēja Kristīne divreiz rupji apkalpo pircējus,1. Pajautāju kāpēc neredzu cik jāmaksā kopējā summa, atbilde;ejiet pie direktores [šodien nav] 2. Lūdzu ieliekiet pelmeņus maisiņā, paši liekiet. Tādu pārdevēju pat nelaistu govis slaukt.

TOP Partika - Не соблюдается дезинфекция при входе

Не соблюдается дезинфекция при входе Со дня объявления Латвийской властью - о Коронавирусе- владелец магазина ,,TOP' в городе Седа Валкский район- ни разу не поставил дезинфектор для рук в магазине!Нет соблюдения чистоты, гигиены... Корзинки-не дезинфицируют! Нет дезинфектора при входе в магазин... Хлебные изделия не обернуты... Очень много нарушений!

Top - Par to ka bilde darbinieki cilvekus bez ta atlaujas

Par to ka bilde darbinieki cilvekus bez ta atlaujas Labdien es sodien iepirkos top veikala un pirms manis bija cilveks ar sejas masku iegajis veikala un es dzirdeju ka pardeveja vai darbinieks bija nobildeJusi vinu un smejas par to. Vai tas ir norMali? Vel biju paludzis lai izdzes bildi ka bez atlaujas nobildeja un atbilde bija sada”mans telefons daru ko gribu”

TOP Partika - Slikts serviss

Slikts serviss 08.03.2020 svētku noskaņojumā devos uz pārtikas veikalu Top iepirkties Brokastīm. Paņemot visus vajadzīgos pirkumus devos pie kases, vienīgā strādājošā kase bija info kase (nr5) kurā strādāja Sarmīte K. Kad prece bija saskanēta kopējā summa 5,49. Es iedevu pārdevējai 50,00 eur (lieki piebilst, ka tā bija pēdējā un vienīgā nauda, kas man bija, jo izņemta no iekrājuma, jo algas diena vēl nav sagaidīta. Neskaitot pāris melnos centus) uz ko pārdevēja man skaidroja, ka ar tādām naudām tik agri no...

TOP Partika - Sapuvis sortiments par nekustamā īpašuma iegādes cienīgām summām!!!

Sapuvis sortiments par nekustamā īpašuma iegādes cienīgām summām!!! Visai bieži novērojama situācija, ka gaļa un desa ir novesta līdz tādai dimensijai, ka pat melnajam caurumam gribas vemt. Izsakoties vienkāršāk Cenas ir neadekvātas! Tas jo īpaši attiecas uz ātri izlietojamiem produktiem, kas šeit ir prioritāte. Un ļoti liela daļa ir uz atlaidi. Ja gadās gaļa, desa, dārzeņi (nu augļi vēl ir ok, sausi vnk) , tad vienai Vienībai atlaide pienākas 20 centi, kas sastāda 12%, kas ir klaja ņirgāšanās par cilvēka dvēseli! Es labprāt dotos uz citu veikalu, bet šā...

TOP Partika - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien. Nedēļas nogale mana darba kolēģe pie kases uzreiz neatrada mak sajuma karti maka un kamēr meklēja pārdevēja Evita J. Izteicas ka " mēs te uz parada nedodam! ", neskatoties uz to ka neviens uz parada neprasīja. Karta bija atrasta, prece samaksāta, bet situācija bija apkaunošu. Šodien es paprasīju nosvērt man 2 mazsālītas siļķes ar galvam. Pārdevēja Rita G. (jauns meitens - māceklis) , uz manu lūgumu atbildēja "Fuj", otra pārdevēja Evita K. Saka komentēt, ka Ritai neveicas ar pircējiem...

TOP Partika - Vadītājas nolaidība

Vadītājas nolaidība Tas nav normāli ka veikalā var nopirkt tikai sapuvušus augļus dārzeņus. Tur lido Mušas. Daudz sapuvis. Vadītāja tikpat kā nekad nav darbā. Un gaļa? Maltā gaļa smird jau tikko Malta. Viens veikals pilsēta vai tad tad var spekulēt uz to un tirgot vecu?

TOP Partika - Veca pārtika

Veca pārtika Jau kuro reizi veikalam nav uzticības, nepārtraukti jāseko līdzi ēdiena derīguma termiņam, jo visu laiku starp labajām precēm apzināti tiek atstāti produkti ar jau sen izbeigušos derīguma termiņu. Vakar iegādājos štriceli, par pilno cenu un neapskatījos termiņu, protams, atnākot mājās sajutu, ka tā dīvaini garšo, izrādās tai jau ir pelējums un pārsniegts divu dienu termiņš. Kā arī janvāra pirmajās dienās devos iegādāties Holandes sieru salātiem, bet nevarēju atrast svaigu sieru, termiņš bija...

TOP Partika - Slikts serviss

Slikts serviss Ne pirmo reizi, bet it ipšhi šovakar ap 19.10 piegāju pie gaļas letes paprasit to kas man vajadzīgs pašas pārdevējas nebija uz vietas jo aizgāja pakaļ precem uz noliktavu izlikt, bet aiz letes bija pati vadītāja kura ignorēja mani kaa pircēju.

TOP Partika - Slikts serviss

Slikts serviss Piektdien, 13. Decembrī ap 13: 00 iepirkos top! Veikalā Dubultos. Pieejot pie kasēm izrādās ka strādā viena kase un tajā pārdevēja ilgi un dikti šķiroja cigaretes. Kāds kungs, kurš stāvēja man priekšā, bija nepacietīgs un krieviski kliedza, lai atver otru kasi, pienāca cita pārdevēja ar blondiem matiem un izturējās nelaipni, teica: "ko jūs mums uzstādāt noteikumus? " nav pirmā reize, kad pārdevēji izrāda neapmierinātību ar savu darbu un ka vaļā tikai viena kase pie lielas cilvēku plūsmas.

TOP Partika - Krāpšana

Krāpšana Iejot top veikalā, Skrīveros dārzeņu nodalījuma ir sapuvusi paprika, bilde un ziņojums pvd ir nosūtīts, ja kas tāds atkārtosies uzreiz ziņošu uz vietas, apnikusi, ka inde cilvēkus, par tādu sapuvušu produktu prasa samaksa, ja noteikta veikala vadība neko nedarīs, sekos sankcijas no manas puses ka patērētāja, ka arī mana māsa strādā pvd, tā kā šī situācija nepaliks aizmirsta!

TOP/ A.S. LPB. Brīvības iela 58 - Krāpšana

Krāpšana Š. G.28.11. 13.40. Veikalā "top"iesvēru cepumus 0.482 gramus, jo bija atlaide un cena izskatījās ļoti pieņemama_1.79. Kg. Izrēķināju, ka man būs jāmaksā 0.86 centi, bet kasē man sarēķināja 1.30 euro, (tas ir_bez atlaides) izrādās, ka pa to laiku, kamēr nācu līdz kasei, veikala darbiniece bija uzlikusi atpakaļ veco cenu (to videoierakstā konstatēja veikala apsargs) . Nabags jau nepalikšu, bet turpmāk metīšu līkumu šādiem "topiem", jo uzskatu, ka tad, kad videoierakstā tika konstatēts, ka taisnība ir manā pusē, naudas starpību vajadzēja man atgriezt.

E Elmårs Leimanis 28.11.2019
Komentāri 6

TOP Partika - Pretīga attieksme

Pretīga attieksme Šodien iepērkoties veikala top nācās noskatīties uz pārdevējas Ingas ļoti nepieņemami izsmejošo attieksmi pret pensionāri, kura kā jau vecs cilvēks īsti neprata apieties ar maksājumu karti. Uz klientes jautājumiem pārdevēja atbildēja ar manāmu aizkaitinājumu vai neatbildēja vispār, kundzīte latviešu valodu nesaprata un pārdevēja atteicās ar viņu runāt krieviski.

TOP Partika - Produktu neesamība, nepasūtīšana.

Produktu neesamība, nepasūtīšana. Nemitīgi nav pasūtīti produkti - ilgstoši ilgstoši. Šī jau ir nedēļas trešā dienā, bet piena produkti veikalā jau nav no piektdienas. Saldās maizītes "bulciņas" apkaltušas, sakaltušas. Uz jautājumiem: "kāpēc jums nekā te nav? " ir tikai viena atbilde:, "nav pasūtīts". Vandzenes skolā dzīvo arī pensionāri un invalīdi, kur lai viņi iepērkas?

Top Veikals - Krāpšana

Krāpšana Diemžēl atsevišķos šajos veikalos ir tieksme uz cenu zīmēm būt vienai cenai , bet pie kases jau citai. Šoreiz to pamanīju un lūdzu skaidrot, bet citreiz var sanākt diezgan viegli uzrauties, ja neseko nemaz līdzi. Ļoti nepatīkami, ka Latvijā mazumtirgotājs šādi rīkojas un pie vienas vietas ir viena cena, bet jau pie kases tā ir pilnīgi cita. Gribētu saprast, kur veidojas šī problēma.

K klientsdivi 08.10.2019
Komentāri 0

VEIKALS "TOP" - Slikts serviss, slikta apkalpošana,

Slikts serviss, slikta apkalpošana, Sveicināti! Šodien plkstn: 11:00, 8. Oktobrī 2019.gada. Veikalā "top" ap to laiku strādājošā pārdevēja, jauna meitene, tumšiem mātītes, slaida, krievu tautības, nesen pabeigusi skolu,sistemātiski izturas pret cilvēkiem nelaipni, augstprātīgi,. Šāda izturēšanās atgrūž klientus. Sēž pie kases un knibina nagus un vēl rupji pasaka klientam lai padot preci tuvāk.nekadas cieņas pret klientu! Šausmas.noskanojumu sabojāja visai dienai! Un tā nav pirmā reize ka šī jaunā meitene tā izturas. Patīk...

S Sanita lee 08.10.2019
Komentāri 12 Veikali

TOP Partika - Slikta izturēšanās pret darbiniekiem.

Slikta izturēšanās pret darbiniekiem. Labdien. Situācija ir tāda, ka veikala top (Ludza, Raiņa iela 32) vadītāja ļoti necilvēcīgi izturās pret darbiniekiem. Vairākkārt, kad apmeklēju šo veikalu vēroju kā vadītāja visu pircēju un kolēģu priekšā pazemo pārdevēju. Vai tādas ir pieauguša cilvēka uzvedības normas? No malas tas izskatījās ļoti zemiski. Katru reizi, kad apmeklēju šo veikalu, rodas sajūta it kā esmu lauku veikalā... Vienmēr viņa kādam bļauj virsū. Ļoti daudzi cilvēki iet projām no darba tieši vadītājas dēļ. Un tas nav...

A anatolijs1583 04.10.2019
Komentāri 5