www.sudzibas.lv TOP Partika Nepamatota atlaišana no darba

TOP Partika - Nepamatota atlaišana no darba

Labdien! Kas notiek veikalā " mini top" Jaunkalsnavā? Kopš par veikala vadītāju iecēla i. Diču 8 mēnešu laikā, darbu zaudēja 8 cilvēki. Izskatās, ka tiek ņemti darbā jaunieši bez pieredzes ar kuriem vieglāk manipulēt. Ja darbinieks atsakās pēc i. Dičas pavēles viltot derīguma termiņus, mazgāt vecas gaļas, pirkt par savu naudu produktus ar iztecējošu termiņu par pilnu summu, tiek ar šantāžu piespiezts rakstīt atlūgumu, savādāk "piešūs" iztrūkumu. Pēdejai (no atlaistiem) darbiniecej teica jāatbrīvojas sakarā ar štata samazināšanos, bet lika parakstīt pēc pašas vēlēšanās! Un nākamājā dienā strādāja jau cita meitene. Kurš deva i. Dičai tādu varu? Vai tiešām visiem viss vienalga? Un, kā var uzticēt veikala vadību cilvēkam, kas bija sodīts ar naudas sodu par pretlikumiskām darbībām? Kauns.

05.04.2021

н НеКариньш 05.04.2021

"Vai tiešām visiem viss vienalga?" - - - Tu uzmnēji: Latvijā sen jau visiem viss vienalga. Kopš ta laikā kad pie varas tika bijusie komunisti, kas tagat devā sev par patriotiem (LTF -> TB/LNNK -> VISU LATVIJAI!)

A Aleksejs Stepanovs 06.04.2021

Kas tas par sviestu attiecībā uz Jaunkalsnavas TOP.Lasu un neticu.Raksta autoram derētu gramatiku pamācīties!Tie laiki kad desas un gaļas mazgāja sen pagājuši.Ja darbinieks nepilda savus pienākumus,zog.Tad sekas zināmas,protams kad iztrūkumi jāsedz.Un interesantākais,kad darbiniekiem jāpērk vecā produkcija pa pilnu cenu.Aleksejs Stepanovs