www.sudzibas.lv TOP Partika Preces ar beigušos termiņu

TOP Partika - Preces ar beigušos termiņu

Dienu pirms lieldienām iegādājos sveramo žāvēto gaļu priekš pīrādziņiem. Atvēru vaļā maisiņu, smirdēja, bija vecs. Es noriju to "Krupi" noriju un iemetu mistkastē.
Tikko atbraucu no veikala un atkal termiņš, saldās uzkodas šokolādes glazūrā. Nu cik var. Man nemētājas nauda pa zemi. Un summā tas ir vairāk kā 6eur. Vēl viena reize, un tad jau sūdzēšos pvd.

05.04.2021

Atbilde no Veikali top! Pārstāvja atbilde 08.04.2021

Labdien, sakiet, lūdzu, kurā veikalā tas atgadījās?

B burbulissss 06.04.2021

Kaza, neiedomājies iet pie vadības ar čeku, lai atgriež naudu?

S Savicka 22.07.2021

Jā, man arī pārdeva vecas, pildītās pankūkas, nefasētās.. Pārdevēja liekot maisiņā vēl pataustīja, pacilāja pārējās pankūkas kas stāvēja vitrīnā, bet neko nesakot tāpat iedeva, es uzticējos un samaksāju. Otrā rītā cepu galīgi saskābušas! Tāda brokastu vilšanās! Kā viņiem tur sveramo produktu realizācijas termiņi vispār strādā, vai tiek ievēroti! ? Jo man uz masiņa nekāda info par realizācijas termiņu nebija.