www.sudzibas.lv TOP Partika Slikta apkalpošana kasē

TOP Partika - Slikta apkalpošana kasē

Sveiki! Iepērkoties top veikalā pie kases jau vairākas reizes bijusi slikta apkalpošana no kasieres Andzelas Ancānes. Kādu laiku atpakaļ pērkot preces paņēmu dušas želeju, pie kases krāmējot preces maisiņā saprotu ka šī dušas želeja nemaz nav pieskaitīta, jautājot Andzelai kur palika, atbild ka preces kuras neiet kasē netiek pārdotas! Iepriekšējās nedēļas sākumā iepērkos attieksme no kasieres Andzelas Ancānes vienkārši "jauka" ne labdien, ne cik jāmaksā, ne paldies, tas tā, bet visvairāk mani šokēja tas ka preces tika mestas nevis normāli noliktas! Vai tiešām šāda kasiere drīkst sēdēt kasē un apkalpot klientus? Arī no daudzām paziņām esmu dzirdējusi Andzelas Ancānes brīnišķīgo attieksmi pret klientiem, un arī viņiem negribas iepirkties kad viņa apkalpo! Vai nav nekādu apmācību kā būtu jāapkalpo kasē pircēji? Vienu gan varu pateikt ja kasē sēdes šī "jaukā" kasiere došos uz citu veikalu, jo negribas kārtējo reizi sabojāt savu dienu!

Papildināts Sign 02.08.2021

Ļoti slikta apkalpošana no kasieres Andzelas Ancānes!

06.08.2021