www.sudzibas.lv TOP Partika Slikts serviss

TOP Partika - Slikts serviss

Izveidoju pasūtījumu mājaslapā, neviens nesazinājās 2 dienas, klusums, lai gan mājaslapā norādīts, ja pasūtījums veikts līdz 15: 00 piegāda tajā pašā dienā. Nebija nekādas informācijas kamēr es pati neapzvanīju 3 top veikalus, lai beidzot sazvanītu interneta veikalu. Interneta veikala telefonu vispār neceļ 10 reizes zvanīju. Meitene, kas atbildēja izklausījās ļoti neieinteresēta citējot "ā jā redzu kaut kāds pasūtījums ir es vakar nestrādāju tāpēc nezinu ir savākts vai nē" "ļoti profesionāli". Tikai pēc manas uzstājas kūtri atveda pasūtījumu un atlikumu par pasūtījumu, izveidojās pārmaksa, jo 6 preču nebija tā arī neesmu saņēmusi, lai gan rakstīju 3 e-pastus - ignorē. Tāda vilšanās apkalpošanā, noteikti vairs nepasūtīšu, meklēšu citus veikalus, kas piegādā Valmierā. Esiet uzmanīgi pirms pasūtīšanas, rēķināties ar gaidīšanu un neinformētību.

17.12.2022

V

J Jureta 17.12.2022

Labi, ka uzrakstījāt. Bija doma mammai ko pasūtīt Top ar piegādi Valmieras pusē. Jā ir šādi vēl jāņemas, tad labāk iztiksim, jo nav vēlmes vēl risināt kāda neizdarības jautājumus.

V Viktorija_R 17.12.2022

Cerams, ka atlikumu atgriezīs. Šausmīgi, gribēju iepriecināt radus ar gardumiem. Vēl variants ir nuko.lv, to vel neesmu mēģinājusi, bet ir piegāde Valmieras pusē. Lai veicas.