www.sudzibas.lv TOP Partika Slikta apkalpošanas

Tops - Slikta apkalpošanas

Šodien mēģināju iepirkties veikalā. Piegāju pie vitrīnas, bet tur lie vitrīnas piedzērusies vai pusmirusi pārdevēja. Prasīju viņai krievu valodā, lai sagriež šķēlēs vistas girosu. Bet viņa pateica, ka nesaprot krievu valodu, j veikalā strādā krievu valoda ir jāprot. Un tad viņa paņēma un aizskrēja prom, pēc kādām 2 minūtēm pienāca oie vitrīnas kāda cita pārdevēja, pateica, ka tai palika slikti, tāpēc aizskrēja. Slikti, jo besot nospradzs šai kaķis. Kāda msn tur daļa. Savas emocijas ir jāatstāj mājās. Neiesaku šo veikalu.

29.11.2023

Labdien! Esam pateicīgi par Jūsu sniegto informāciju. Lai mēs varētu precizēt notikušo, lūdzam uzrakstīt, kurā veikalā tas ir gadījies, sūtot informāciju uz [slēpt]@toppartika.lv.

Velvetpopstar 30.11.2023

Tas notika Aizkraukle mazajā Top