www.sudzibas.lv TOP Partika Nopirku pamperus bet tur bija sarūsējusi nagla

TOP Partika - Nopirku pamperus bet tur bija sarūsējusi nagla

Labrīt! Nopirku top pamperus un tur bija sarūsējusi nagla, gribētu noskaidrot kapēc tā ir
pilnīgi nepatīkami ka tā ir ar veikalu, tikai sapratu kad mazajam uzvilku ka viņš sāka raudāt es sapratu kaut kas nav ar pamperu, un viņam pārdūra ādu bet ārst Saka nav tik traki vai viņi nepārbauda pirms saņem preci, man vairs negribas iet uz to veikalu kas man atrodas tuvumā

19.04.2023

C Cilvēks16 19.04.2023

Nopietni 🤣🤣🤣 Veikalam ir jāpārbauda katrs pampers 🤣🤣🤣🤣 Informējat ražotāju,nevis kārtējo reizi vainojat veikalu..

S Sīka2 19.04.2023

Visas pretenzijas ražotājam, nevis veikalam.

Velvetpopstar 20.04.2023

Pārdevējiem nav rentgena redze, tāpēc neredz kas lācītim vēderā.

S sannas 20.04.2023

Šausmas, neej vairāk uz to veikalu, ja viņi nespēj pat atvērt un pārbaudīt katru pamperu. Tas ir p*********s, kur tik debili pircēji var būt, tev pilnīgi noteikti nevajag vairoties, ja pat naglu pamperā neredzi. Cik noprotu, tad to pamperu bērnam uzlika veikala pārdevēja? 🤣🤣🤣