www.sudzibas.lv TOP Partika Komunikācija :(

TOP Partika - Komunikācija :(

Iegājām veikalā, lai nopirktu visu paredzēto ziemassvētku vakariņām.. Iespējams kādas minūtes 10 jau staigājām veikalā un pārdevēja Dace Tunne sāka uz mums skatīties, mūs vērot. Bijām tuvāk pie pārdevējas Daces Tunnes un viņa mums neapmierināta jautāja: “jūs kaut ko nevarat atrast? ” uz ko mēs pateicām - “paldies, nē, viss kārtībā. ” jutāmies ļoti slikti, ir kā būtu ko ielikuši kabatās un zagtu. 🤷🏽‍♀️😢

26.12.2022

Labdien! Esam pateicīgi par Jūsu sniegto informāciju. Lai mēs varētu veikt pārrunas ar darbinieci, lūdzam precizēt veikalu, kurā tas ir noticis.

S sannas 29.12.2022

Cilvēkam personīgas problēmas tāpēc apvaino pārdevēju. Kā var cilvēks no ielas zināt pārdevējas uzvārdu? Gan jau viens no tiem tipiem kas uzmācās pārdevējiem un tad raksta sūdzības, kad viņiem parāda izeju. Neviens normāls pircējs iepērkoties veikalā neredzēs ka uz viņu skatās pārdevēja. Ja vien pats nav atnācis lūrēt uz viņu.