www.sudzibas.lv TOP Partika Nemeklē darbu šajā veikalā

TOP Partika - Nemeklē darbu šajā veikalā

Nekāda gadījumā negriezieties darba meklējumos šajā veikalā, tik nepieklājīga veikala vadītāja, vispār pieklājība un ētika sveša, uztver jauno darbinieku kas meklē darbu kā mēslu. Ja vēlies cienīgu kolektīvu, kurā jūties labi strādājot tad šī nav tā vieta kurā strādāt.

28.06.2023

K

G Gatis Ozols 30.09.2023

Tas nav tikai top!, tas ir visos veikalos- nevienam papildus nesāka maksāt par taromātu apkopi kopš tos ieviesa. Latvijā pārdevējiem tiek pielikti tikai pienākumi, samaksa par tiem gan ne. Tāpēc man patīk vecās pensionāres, kas sēž kasē. Sēž tiešā vārda nozīmē, klačojas gan ar paziņām, gan pa telefonu pat apkalpojot mani un citus klientus. Piecelt dibenu un iztīrīt taromātu ir pēdējais, ko viņa izdarīs. Jo par to nemaksā. Pēc ilga laika izsauks kādu kolēģi un ar sulīgiem komentāriem gan par vadību, gan procesa nepatīkamo smaku, novadīs taromāta apkopes procesu. Haha..Signe, gaidi mani drīz, esmu iekrājis pudeles un gatavs šovam.