MAXIMA

Maxima Latvija SIA
Adrese: Krustkalni, Ķekavas novads “Abras”
Rīga

499
Apskatīt statistiku

MAXIMA - Sūdzības un atsauksmes

Maxima - Attieksme

Attieksme Šodien biju iepirkties MAXIMA un izvēlējos sev jaunu kladi, kur rakstīt, zīmēt, nu vienalga ko darīt, izrēķināju, ka ar 40% atlaidi cena ir pieņemama, taču ejot pie kases atklājās, ka nav atlaide. Laipni atteicām, ka kladi neņemsim, bet pārdevēja tā noskatījās un teica, bet tur taču rakstīts kam atlaide, uzkliedz, ka "lasīt taču vajag". Tik nelaipna un pārējas preces tā svieda. Es saprotu, ka ja kārtīgi neizlasa, tad nevar saprast kam ir atlaide, bet vai tiešām es kā patērētājs neesmu pelnīji...

A anbirds9 09.08.2012

Maxima - nelaipna pardevēja

nelaipna pardevēja Ļoti nelaipna un neprofesionāla pārdevēja. Pardod cigaretes mazgadīgiem bērniem.

M maijamaija 02.08.2012

Maxima - par preci

par preci 23.0702012.g. veikalā "Maksima", kas atrodas Rīgā, Vienības Gatvē 113 tika nopirkts dzeltenais arbūzs bez kauliņiem par 0,89 Ls par kilogramu, par kopējo summu 4,89 Ls. Bērnam ( meitiņai 9 gadi ) ļoti gribējās dzelteno arbūzu!!! Kāds mums bija pārsteigums, kad pārgriežot uz pusēm, konstatējam, kā dzeltenā arbūza vietā ir parastais sarkanais arbūzs par 0,29 Ls/kg!!!!!! Tā devētie "dzeltenie arbūzi" veikalā ir salikti kastē un aptīti ar plēvi, uz kuras ir "dzeltenā arbūza" fotogrāfija un apraksts :) Paldies veikala "Maksima" par bērnam sagādāto prieku!!!!! :(

Z ziljonij 25.07.2012

MAXIMA Juglā - pārdevēja

pārdevēja šovakar, pie pirmās kases kas ir pie sienas, strādāja pardevēja, kas vsp neko latviešu valodā nespēja pateikt, kad lūdzu lai pasaka latviski, bļāva savai kolēģei kas arī nemācēja pateikt Latviešu valodā.! domāju primāri dzīvojot Latvijā būtu jāmāk latviski runāt nevis taja Krievu valodā. ja viņa nevar runāt latviski lai brauc prom uz krieviju!

P portofar 22.07.2012

Maxima - Termini

Termini Nu ziniet man ta maxisma ir lidz kaklam tas akcijas preces pusei ir pedejais deriguma terminjs - vakar izliktas olas akcija baiga atlaide skatos rit beidzas termins olam ka ta var darit ta tak var cilveki saindeties.. Piens akcija cilveki ker, bet skatos sodienien pedejais deriguma termins... Ta vini ari dara ar salatiem, bet nelik tur kur nocenotas preces stav murgs... Ka ta var darit cukas

P Piņķi 16.07.2012

Maxima - Par latviešu valodu

Par latviešu valodu Labvakar! Gribu pasūdzēties par to,ka šī ir vienīgā Maxima,kur mani nesaprot latviešu valodā.Zāles darbinieki,pārdevēji aiz vitrīnām.Kā man paskaidroja viens darbinieks,viņiem latviešu valoda nav nepieciešama,jo direktore pārzin tikai krievu valodu.Man nav pretenziju,ja man atbild krievu valodā,bet es vēlos lai mani saprot latviešu valodā,jo šeit tomēr ir viena valsts valoda un tā ir latviešu. Jauku vakaru visiem!

Z zuks 02.07.2012
Komentāri 10 Veikali

Maxima - Отсутствие лампочки

Отсутствие лампочки Хочу предупредить всех, кто собирает акционные марки Dormeo - сегодня выбирали сенсорную лампу, а по приезду домой в специальной коробочке не обнаружили лампочки, которая должна быть в комплекте. Будьте внимательны! и проверяйте всё

K kateriwa 28.06.2012

Maxima - GALJA

GALJA Vnk bez komentaariem,... Taadas reklamas laida, ka Maxima taisa saslika galju, viss tik ideali likas.. izdomajam shajos J aanjos iepirkties tur. Nu tad saakas.. panemam cuukas sasliku majoneze.. likas tik forsi lidz kamer sakam cept, galja bija sagriezta tados gabalos lielos, bet nu lai ir, bet pats galvenais kada galja.. Mes bijam dusmigi. Jo nemam lielu trauku ar shasliku. un tas bij neizcepams, siiksts. Vnk sakot varejam kozhljat un kozlat. FUI FUI FUI. es neatbalstu Maximu vairak.

L liene923 28.06.2012

Maxima - horoshij magazin

horoshij magazin Horoshie magazini

Maxima - шашлык

шашлык купила на лиго шашлык в ведре 8 лат , пожарили и не смогли прожеаить не куска , дома я промыля его от майонеза-одни жылы-кто-нибудь ещё польстился на марку мастера или мне одной не повезло

Maxima - produkti-gaļa

produkti-gaļa Maxima tirgo smirdīgu kuiļa gaļu ,uzmanieties

Maxima - Cenes

Cenes Salacgrīvas maximā cenas ĻOTI bieiži neatbilst izkārtnēm,pie kases uzmanīgi jāseko līdz un uztaisītas ir 5 kases bet reāli strādā tikai 1-2,ļoti reti 3-cilvēki stāv rindā bet strādā tikai 1 kase....

A Andriss 20.06.2012
Komentāri 0 Veikali

Maxima - Netiek ievērota higiēnas prasība!

Netiek ievērota higiēnas prasība! Sveiki! Tā kā esmu kārtīgs jaunietis, kuram patīk, kad tiek ievērota higiēna, tad nevarēju neizteikties par šo lietu! Iepērkoties Maksimā, esmu vairākas reizes redzējis, kad pārdevējas, ceptās maizītes/bulciņas ar ROKĀM saliek maisiņos! Es nevaru to izturēt, jo pārdevēja apgrābsta gan ārējo stiklu, tad ar rokām bulciņas un tā visu laiku, un ne pirmo reizi es to redzu! Man pretīgi paliek, jo esmu arī pircis tās maizītes, bet ja ar rokām aiztiek, tad padomājiet, kādi baciļi, baktērijas tur...

E edgarsb 28.05.2012

MAXIMA Lubānas ielā - Izbeidzies derīguma termiņš

Izbeidzies derīguma termiņš Iepērkoties šajā Maxima veikalā bieži pamanu, ka uz veikala plauktiem stāv preces, kurām ir beidzies derīguma termiņš, tām ir piešķirta neliela - apmēram 10 santīmu atlaide. Esiet uzmanīgi. Pati tur šodien iegādājos šokolādi "Geisha" bez atlaides, derīguma termiņu diemžēl neapskatījos, taču atnākot uz mājām pamanīju, ka šokolādes derīguma termiņš ir beidzies 3 mēnešus atpakaļ. Šis veikals pastāvīgi māna pircējus!!! Kauns un negods!

T thaihio 27.05.2012

Maxima - Полная профнепригодность

Полная профнепригодность Купила чайник: взяла с полки чайник, коробку, оплатила в кассе, пришла к работнице информации с просьбой проверить. Ответ: "Мы чайники не проверяем! Не будет работать - приносите, поменяем." Даже в руки не взяла. Когда привезли домой, оказалось нет шнура! Пришлось вернуться. Оказалось сами виноваты - комплектацию изделий проверять должны сами покупатели. А продавцы будут пить кофе и прославлять свое предприятие.

A alfa 17.05.2012
Komentāri 5 Veikali

Sudzibas - darbs

darbs Skazite pozalujsta pocemu v maxime v gorode Ludza Latgales iela 61 visela vakansija apsardze esli ni kavo ne vzali na rabotu,a toka v zali cv i vse. Razberites pozalujsta

R Rcs 04.04.2012

Maxima - Darbs

Darbs Zdarstvujte v gorode Ludza PO Adresu Latgales 61 v maxima visela vakansija apsardze ja podal sivi svajo nascet raboti oxrannika potom zdal zdal tak i ne dozdalsa zvanka ot rabota dalela potom zawel v maxima a oxrannik skazal cto on ni kavo ne vzal.ETO cto on sivi sobiraet dla galocki togda zacem vewat vakansiju esli ni kavo ne beret narabotu.Razberites pozalujsta cto za bespredel togda zacem obmanivat

R Rcs 04.04.2012

Maxima - Nelietojams produkts

Nelietojams produkts Tik bieži jau esmu iekritusi, bet atkal iegriezos vēlu vakarā Maxima veikalā, lai kaut ko ātru uzkožamu paņemtu. Trāpījās kāpostu tīteņi ar gaļu. Kāds bija šoks, ka mājās atverot, atklājās aptuveni gadu saldēti turētas un neveiksmīgi atsaldētas gaļas smaka! Pie tam tās gaļas gandrīz nemaz arī nebija, pamatā rīsi. Kā šodien vēl kaut ko var piedāvāt! Piedod, Mans Rimi, par šo sānsoli! Nekad vairs!

A Anna-Anna 30.03.2012
Komentāri 7 Veikali

Maxima - nemāk runāt latviski

nemāk runāt latviski Iepērkoties mani apkalpoja krieviski. Kāpēc latvietei pie kases klienti jāapkalpo krievu tautības cilvēki krieviski, bet mani Jūlija M. apkalpo krieviski??

B blondiine20 21.03.2012
Komentāri 17 Veikali

Maxima - Neizmaksā visu algu

Neizmaksā visu algu SIA "Maxima Latvija" nostrādāju ferbruārī 13.dienas un pa 11.stundām dienā. Biju šokēta, ka atvēru internet banku, ieraugu ka samaksāts bija tikai 100.64 LVL. Strādāju maxima gandrīz gadu. Visu laiku normāli maksāju, bet pēdējos trīs mēnešus vispār negrib maksāt. Biju arī uz sanitāro nakti no 22 līdz 6 rītā, bet uz algas lapiņas uzrādītas tikai 2stundas. Maxima kur strādāju Es tā problēma ir ar visiem, nav samaksāta nevienam godīgi, vienmēr nebūs samaksāts par stundām, tāpēc vergoju pirmajos un...

M man 16.03.2012
Komentāri 8 Veikali