www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Живу в пурвциемся и вынуждена ходить в maxima по адресу nicgales 46a! Обслуживание ужасное, коллектив грубый, никто не один вопрос ответить не может, бесконечные очереди, сегодня зашла в 13.30 работает только две кассы и то одна детская, в очереди по 12 человек! А на кассе самообслуживания продавец хамит так что подходить страшно! В мясном отделе продавца надо ждать по 10 минут, так как она одна на все отделы! Это длится не один год! Руководству максимы может стоит задуматься? Мы не в ссср чтоб терпеть очереди и хамство!

Dainis 13.12.2017

Ar jūsu attieksmi, jums nekur nebūs labi. + maxima ir lētā gala veikals, dodieties uz mc2 un saņemiet savu apkalpošanu..

S sviesta afēriste 13.12.2017

Pārejiet pāri ielai uz Rimi

Оккупант 13.12.2017

Когда количество вопросов не облагается какими то финансами приходится молчать как партизан.

veesaa007 13.12.2017

Zini, Oksana, tā nav spiesta lieta- iepirkties maximā. Vai kā tu saki "вынуждена". Iespējas ir pietiekami plašas, lai varētu izvēlēties veikalu, kurā neviens nerunās rupjības, uz katru pircēju būs pārdevējs- konsultants, nebūs rindas utt.

B BK 14.12.2017

Tu gan esi tāda mele. Strādāja nevis 2 kases, bet 4. Un tu jau stāvot rindā uzvedies ļoti agresīvi. Viss tev nebija labi. It īpaši tev nepatika tas, ka kasiere ar tevi runāja latviešu valodā. Es biju aiz tevis nākamā rindā un visu ļoti labi redzēju un dzirdēju. Maini savu attieksmi, pret citiem.

B burmbur 14.12.2017

Dorogaja devuwka, xochu Vam povedat o tom kogda vi zahodite v magazin v obedenoe vremja i Vam ne nravitsa. chto rabotaet malo kass, tak vot prodavec tozhe chelovek i on toze xocet kuwat i malo togo on imeet polnoe pravo po zakonu ujti na pereriv, vspomnite ob etom kogda Vam zahocetsa est i vi potawites v tu samuju nenavistnuju maximu :)