MAXIMA

Maxima Latvija SIA
Adrese: Krustkalni, Ķekavas novads “Abras”
Rīga

500
Apskatīt statistiku

MAXIMA - Sūdzības un atsauksmes

Maxima - bezkaunīga apkalpošana

bezkaunīga apkalpošana Vienmēr esmu ar prieku iepirkusies veikalā "Maxima" Salacgrīvā, līdz šodienai (22.oktobris), turpmāk izvēlēšos citu veikalu, jo pārdevēja, kura strādāja pie desām man rupji atteica sagriezt desu, un vēl pieteica, lai es ejot uz citu veikalu. Tik klaju nekaunību vēl nebiju piedzīvojusi iepērkoties veikalā, man ļoti žēl, bet aiz manis stāvēja arī citi pircēji, kuri tāpat, kā es vienkārši bija šokā. Visu taču var paskaidrot pieklājīgi, un vispār es nesaprotu, kāpēc veikalā nevar sagriezt desu, ja...

E edvards13 22.10.2013

Maxima - e-maxima =Vergu darbs

e-maxima =Vergu darbs NEKAD! Nenāciet šeit strādāt! Visi laimīgi un smaidīgi ir tikai viņu bukletos! Sieva aizgāja jo naudiņu vajag, aizgāja komplektē e-maximas pasūtījumus uz papīra minemālais 200LS pēc nodokļiem, bet strādā reālu VERGA DARBU! -> Darbā jābūt 07.00 bet uz mājām tiek 22.00 vai 23.00 KATRU DIENU! Ja arī ir mazāk pasūtījumi tad šefi tāpat mājās nelaiž tajos 19.00 jo redz lai rīt ''mazāk'' darba jākomplektē rītdienas pasūtījumus... Uz papīra līgumā rakstīts ka darbs no 07.00 līdz 19.00 = reāli 12h...

L looneylv 14.10.2013

Maxima - Attieksme

Attieksme Gribeju uzrakstit sudzibu par kasieres un info darbinieka attieksmi un rupjibu, bet izlasot jau esosas sudzibas secinaju, ka tada ir veikala politika, ka darbiniekam vienmer taisniba! Un klients var iet no kurienes nacis!

M mudite000 29.09.2013
Komentāri 2 Veikali

Maxima - zāles darbiniece

zāles darbiniece strādājošā zāles darbiniece izturējās ļoti rupji pret klientiem. Cik noprotu šī jau nau viņas pirmā reizē. nekulturālās meitenes vārds ir Līga O.

Z zajeca 15.09.2013

Maxima - Акции

Акции Sporta apģērbiem,apaviem,zeķēm,somām -40%! Взяла 10 пар, скидки не было! Оказывается, что скидки относятся к тем товаром где написано слово спорт! Все кто стоял за мной в очереди- пришлось выложить этот "скидочный" Товар!

T Tanja01 13.09.2013

Maxima - šausmas

šausmas šodien biju šajā veikalā iepirkties paņēmu 2 pakas miežu putrajmu un pie kases viena paka man rokās izbira pardeveja pateica maksāt vienalga pat nepaskatījas kas tur notika sanāca samaksāt par gaisu no tas pakas un iet uz mājām ar vienu, šī labā maxima atrodas preiļos aglonas ielā 27 un pārdeveja - irina prokofjev.

T Tina28 09.09.2013

Maxima - produktu pārvērtības

produktu pārvērtības Iedomājieties vakar 5 septembrī maximā 2o% sveramais krējums kā kefīrs,pirmo reizi tādas extremālās pārvērtības pus gada laikā.urrā.

D druvsons 06.09.2013

Maxima - drausmīga garša

drausmīga garša Kāpēc Maximas veikali iepērk kaut kādu drausmīgu Rokišku rūpnīcas ražojumu-,,Zelmas piena,, krējumu? Jau otro reizi iegrābos. Derīguma termiņš vēl nav beidzies, bet krējums nav lietojams.Kādu sūda baktēriju viņi tur grūž? Vienkārši pretīgi!

A adaži 05.09.2013

Maxima - apsardze

apsardze Biezi ieperkos maxima LIELVARDE,pastavigi redzu vienu un to pashu sievieti apsardzi ,no kuras nes pec alkohola,vai tadam ir vieta apsardzee?

A armandu89 03.09.2013

Maxima - Просроченные продукты

Просроченные продукты Сегодня (31.08.2013.) в маленкой максиме (Зиепникалнс рядом с ИКИ) купил сыр Holandes Launaga. На срок годности посмотрел только дома – Izlietot līdz 19.08.2013. Был очень шокирован, не думал, что возможна такая халатность по отношению к покупателям. Наверное, хотят сделать из него сыр дор блю, к сожалению, чек не сохранил. При покупке продуктов будьте внимательны, отравиться можно.

V Vladimir123 31.08.2013

Maxima - "Хороший" сыр

'Хороший' сыр Сегодня (31.08.2013.) в маленкой максиме (Зиепникалнс рядом с ИКИ) купил сыр Holandes Launaga. На срок годности посмотрел только дома – Izlietot līdz 19.08.2013. Был очень шокирован, не думал, что возможна такая халатность по отношению к покупателям. Наверное, хотят сделать из него сыр дор блю, к сожалению, чек не сохранил. При покупке продуктов будьте внимательны, отравиться можно.

V Vladimir123 31.08.2013
Komentāri 4 Veikali

Maxima - Derīguma termiņš

Derīguma termiņš Urrā maximā šerbertiem atlaide,jo termiņš beidzies.urraa

D druvsons 29.08.2013

Maxima - uzlimes

uzlimes pa briinumu smagi viilos,sodien maksaaju dzivokla rekinu,vajadzeeja man iedot 20. uzliimes,cekaa taa bija rakstiits,a pardeveeja krieviski atbildeeja ka nedeodam. kapeec pirms tam uzliimes deva?...! tas ir negodiigi.. Pa televizoru arii reklamee,tad ko tad reklaamaa nepasaka, ka par reekiniem,tabaku un alhaholu nedod taas uzliimes.... ka tik pievilinaat cilveekus.

R riga2013 17.08.2013
Komentāri 5 Veikali

Maxima - Sabojājusies pārtika

Sabojājusies pārtika Nesen, apmēram 2 nedēļas atpakaļ iegādājos vistas stibinjus Maxima XX Saharova ielā (Plavniekos), kad nākošajā dienā vēlējos tos pagatavot, atverot paku sajutu tādu sapujušas gaļas smaku, ka acīs asaras saskrējā. Iebakstot ar pirkstu paliek pēdas, kas liecina, ka gaļa sākusi jau trūdēt. Un vakar, nopirku dzeramo persika jogurtu, šodien atverot vaļā ieraudzīju ka virsa ir smuki zaļā krāsā! Maximas vadībai vairāk vajadzētu skatīt līdzi, pie kādām temperatūrām glabājās īstermiņa produkti!!! Un...

R RedLips 15.08.2013

Maxima - cenas

cenas Nebūs konkrēti. Vēlos tika izteikt savu sašutumu par v. Maxima cenu izvietojumu. Piemēram saldējumu vitrīnās. Cena pie vienas vitrīnas, bet attiecīgā saldējuma marka divas vitrīnas tālāk, Mājas saldējumam uz kociņa cena vispār nav atrodama (neesmu akla, ar 3 x pārskatot vitrīnas , ja tā tur būtu, es pamanītu), citu Mājas saldējumu vispār nav (vienīgi lielajos iepakojumus - kastēs) uz vitrīnas lepna reklāma par atlaidēm saldējumam Klasika (krējuma), bet ir atrodamas tika 2 citas Klasika...

E expex 15.08.2013

Maxima - slikts ēdiens

slikts ēdiens Labvakrs mani lasītāji !! Man šodien maximā iesmērēja vecu picu ar stikla gabaliem...Es esmu ļoti neapmierināts un pikts uz Saldus (bedres) Mazimu !!!! kā tā var ?? Ja ir uz akciju tad cilvēji jānogalina ??? Mēs ar ženu esam šok'ā ! tā varis nevar ... ES SŪDZOS !!

V vitaleisma 31.07.2013

Maxima - Krāpšana

Krāpšana Šinī veikalā ir gados vecāka sieviete, kura regulāri apkrāpj pircējus. Mana radiniece - pensionāre, nopirka 2 ''Kārums'' biezpiena sieriņus, viņai čekā izsita, ka viņa ir iegādājusies 20 sieriņus. Par cik sieviete paņēma čeku, tad konstatēja krāpšanu. Es iegādājos ''Martini Asti'', kuram tajā brīdī bija atlaide, šī pati pārdevēja mani apšmauca par 2 latiem. It kā jau nav daudz, bet tāda pārdevēju nekaunība!

Maxima - apkalpošana

apkalpošana Rēzeknes lielveikalā MAXIMA XX Ekspress kase apkalpo nevis pircējus, kuriem līdz 5 precēm, bet visus pēc kārtas. Uz jautājumu, vai ekspress kases joprojām ir spēkā, pārdevēja sniedza atbildi, nē. Tad rodas jautājums, kāda iemēsla dēļ virs kases ir uzraksts "Ekspress kase. Līdz 5 precēm". Līdzīga situācija notiek arī blakus kasei, kura domāta topošām māmiņām un vecākiem ar maziem bērniem. Gan pie vienas, gan pie otrās kases jāstāv garas rindas.

S SvetlanaM 20.07.2013

Maxima - Sarūdzis

Sarūdzis 13.07.13 nopirka s/v.Kagors,kas bija sarūdzis,jo lejot glāzēs putoja kā šampanietis-garša sarūdzis.Griezās veikalā Maxima ar čeku par pirkumu,lai atgrieztu bojāto preci,bet nelaipna darbiniece tikai atbildēja,ka pārbaudīšot partiju un tad došot slēdzienu,kaut gan sarūgušajai pudelei nevarēja saskatīt,ka būtu kāds uzraksts par derīguma termiņu,kā ari,kad saliets pudelēs.Varēja izlasīt ,ka sapildīts pēc Maximas pasūtījuma.Pudeli pārbaudei nepaņēma.Man un maniem ciemiņiem visa pēcpusdiena bija...

E ella59 16.07.2013

Maxima - Apkalpošana

Apkalpošana Nebiju tik sliktās domās par MAXIMU, pēc šodienas, iegaju veikalā, veikalam ir 3 kases, no kurām strādaja tikai 1! Man neliekas normāli, ja rindā stāv vairāk par 20 cilvēkiem, cik zinu ka jau pēc 5 cilvekuiem sauc otru pārdēvēju,bet nē pajautājot kur ir kāda vēl pārdevēja, atbilde bija pavisam sīka un kodolīga - NAV Kā veikalā var strādāt viena pardevēja kā???????????? Ieteiktu uz šo veikalu nosūtit kaut ko un pārbaudīt , tas nav normāli ka citiem cilvekiem ir jakavē savs laiks, lai pastāvētu MAXIMAS rindā!!!!!!!!!!!

L Lauris106 15.07.2013
Komentāri 4 Veikali