Maxima - Attieksme

Gribu izteikties par nekvalitatīvu pārdevēju darbu pilsētas maximā.
Beidzot saņēmos uztaisīt maximas priekšrocības karti, aizpildīju anketu (tur kur vajag uzrakstīt pilsētu, atstāju tukšu) , biju iepirkties un pie reizes iedevu anketu, pārdevēja pasauca citu un pajautāja ko tagad darīt, otra pārdevēja neapmierināti paskatijās un diezgan rupji man pateica, ka ir jāaizpilda visi laukumi, jo sistēma nepieņems tādu anketu, nolika man atpakaļ uz aizgāja pie savas kases. Labi, paņēmu un aizgāju projām. Atnācu citu dienu (aizpildīju visus laukumu) , sanāca pienāk atkal pie tās sievietes, kura pirms tam atdeva atpakaļ. Devu viņai uz ko saņēmu atbildi, ka viņai neesot tās kartes vispār un uzsāka apkalpot citus. Sanāca atkal iet projām ar neko.
Neuzskatu ka tā ir profesionāla apkalpošana.

Dainis 06.09.2018

Kurā vietā maxima sola profesionālu apkalpošanu? tas vispār ir lētā gala pašapkalpošanās veikals, kasieri tikai krāmē plauktus un izsit jūsu preces :D Kundzīt, prātiņ nāc mājās!

A agga 07.09.2018

Būtu kā normāls, pieaudzis cilvēks uzreiz aizpildījuši visus lauciņus, nebūtu nekādu negatīvu emociju. Pati vainīga. Bet galvenais jau ir vainot citus vispirms.