www.sudzibas.lv MAXIMA Pārdomas!

Maxima - Pārdomas!

Labdien!
Jau vairākus gadus iepērkos Kastrānes ielas Maximā. Veikals kā veikals, bet acīs iekrita łoti patīkama apkalpošana, neraksturīga Rigas veikalos un par Maximas veikaliem vispār nerunājot, kur sastap latviešu valodā komunicējošu pārdevēju drīz būs returns.
Tad pamanīju, ka pārdevējs Viesturs nav sen redzēts, pajautāju pārdevējai vienīgai ar kuru un kurai var atłauties ko pajautāt nesañemot pretīm strupas, īgnas atbildes vai lūrēšanu caur pieri, jo latviešu valoda daudzām ir tāda pati svešvaloda kā vācu vai angłu. Viesturs vairāk nestrādājot , palika tā skumīgi, ka nav cilvēcīgā faktora. Ir cilvēks vai nav kāda starpība, kā tramvajs nāks nākošais.
Tagad zinu, ka tajā Maximā es iepirkties neiešu, jo pārējās pārdevējas, ir vidējais standarts, kuras labāk pēc iespējas mazàk aiztikt, jo darba daudz un viñas vienīgās strādā uz Zemeslodes.
Žēl, ka nenovērtejam labus darbiniekus. Fui!

03.11.2018

J

Rīgа 03.11.2018

Varbūt tā ir mīlestība? Nepadodies tik viegli un sāc meklēt Viesturu!

J Jolis 03.11.2018

Vai tad minēju, ka meklēju Viesturu kā mīłoto vīrieti, vai arī runa bija par darba devēju vienaldzību un nespēju un nevēlēšanos motivēt labus darbinuekus. Tekstu vajag izlasīt kārtīgi un nemeklēt zemtekstus nabas līmenī! Ja man būtu seksuāla interese pret Viesturu es bez sudzibas.lv portāla palīdzības pati personīgo noskaidro tau Viestura kontaktinformāciju.

E Ekspertu eksperts 03.11.2018

Taču nespēj apgūt svešu zemju valodu, jo negrib, turklāt okupācijas gados te tika sasūtīti russkogovorjasie zarazņiki, kriminālas un degradētas padibenes, kuras ir krietni sajaukušies ar vietējiem.. Latviešu valoda daudzās darba vietās rīgā ir retums..

J Jolis 06.11.2018

Śeit es domāju, ne tikai par pārdevēju valodas prasmēm, bet vairåk par darba devēju pretīgo un lecīgo attieksmi pret darba ñēmēju.
Ukraiñi gan pārsvarā strādā celtniecībā.
Nevajag Latvijas nebūšanas gāzt virsū āfrikāñiem vai arābiem. Darba devēji man vismaz bija paši tautieši - latvieši, kuri sevi iedomājušies par karałiem un kur vel ieredñu armija, kuriem arī jāpelna.