www.sudzibas.lv MAXIMA Apsardzes nekompetitums

Maxima - Apsardzes nekompetitums

Bauskas novada Maxima darza iela loti nekompetenta apsardzes darbiniece sieviete, kuru esmu pamanijusi vairakkart koketejot ar viriesu dzimtas parstavjiem. Mans bralis kurs ierodas saja veikala ir teicis kad apsardzes darbiniece iziet Ara no sava kabineta un pieiet vinam klat skatoties grozina saka Kas tad so Ed...pasmaida pakomente un aiziet. Acim redzot sievietei truks uzmanibas, jo sie gadijumi notiek biezi kad apsardzes darbiniece izturas parak familari. Jazin savu reglamentu un jabut kompitentam. Ja velas iepazities Lai strada nakts kluba Nevis par apsardzes darbinieku!

J

Kolta 04.09.2018

Būtu jāpriecājas, ka darbiniece pievēršas pretējā dzimuma pārstāvim. Otrkārt , draudzīgas attiecības - kāpēc gan ne?! Iesaku vairāk pievērst uzmanību t pirkumiem nevis citu cilvēku privātajai dzīvei.

Dainis 04.09.2018

Arī gribētu redzēt ''maximas darbinieku reglamentu'' :D Priecājieties, ka ar viņu algām vispār ir , kas strādā un jūs apkalpo.