www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima Deglava Ielā 67 - Slikts serviss

Vakar ap pl. 21.30 iepirkos Jūsu firmas veikalā A.Deglava ielā 67.
Pie kases pārdevēja kategoriskā un rupjā veidā, bērnu klātbūtnē, atteicās ar mani runāt latviešu
valodā. Uz jautājumu, vai latviešu valodu viņa neprot, man gari un plaši krievu valodā tika izskaidrots
par viņas 2. Kategorijas latviešu valodas zināšanām utt. Saruna tika pabeigta ar vārdiem, ka viņa
runās ar mani tādā valodā, kā uzskatīs par vajadzīgu un ja kaut kas nepatīkot, tad varu lasīties... Kā
jau pieminēju, šis dialogs notika bērnu klātbūtnē un to dzirdēja vairāki cilvēki. Uz šīs darbinieces,
pie krūtīm piespraustās plāksnītes bija, manuprāt, rakstīts vārds ilona. Nosauca viņa sevi par
gusevu. Nezinu, vai tas ir īstais uzvārds, bet to viegli noskaidrot, jo tas notika ap pl. 21.30 pie
ģimenes kases.
Cieņā, roberts

R

Kolta 13.08.2018

Krievelu bezkaunībai nav robežas , ta vienmēr ir bijis un būs! Diemžēl!

M Mаxima 13.08.2018

Labdien, Robert!
Jūsu sūdzība ir pieņemta un apstrādāta! Sūdzības objekts Ilona tiks publiski nospārdīta šodien plkst 14.00. Lūdzam jùs arī pievienoties. Paldies par izrādīto uzmanību!

Dainis 13.08.2018

Man gan liekas, ka esat ''ja drugova jazika neznaju'' Latviešu versija.

N Niks 13.08.2018

Reiz Kjiinaa bija ciems. Kamer apkartejie ciemi kaskejas sava starpa, saja bija mieriga dzive. Ciema vecako jautaja kads ir miera noslepums? Vins atbildeja-pacietiba. Gan jau daudz cilveku mak sadzivot ari nerunajot viena valodaa.

R Robs 15.08.2018

Pirmkārt, neesmu no tiem, kas caurām dienām sēž šajā portālā, un izmanto katru izdevību, lai paspīdētu ar savu asprātību, un otrkārt, neesmu arī no tiem, kas maršē pa Rīgas ielām ar plakātiem "russkij jazik- garantija mira v latvii".

Z Ziedone71 14.08.2018

Pircēji paši citreiz ir pie vainas.

L lasītājsss 14.08.2018

Maxmā arī citās pilsētās ir ļoti pasliktinājusies pircēju apkalpošana. Sākumā bija laipnība bezmazvai klanījās, mēs pircēji klanījāmies pretī, cienījām, novērtējām. Nu tagad! Neko labu VAIRS NEVARU TEIKT, BĒDĪGI!

L lasītājsss 14.08.2018

Maximā arī citās pilsētās pircēju apkalpošana, pieklājība utt. ir ļoti pasliktinājusies. Nevis mūs tur gaida, bet skats personālam tāds-ko te atvilkies! Lai nestrādā tādu darbu, kuru nespēj pildīt. Ja es ko tādu atļautos, sen būtu izlidojis no darba.

F fanstastic 15.08.2018

Zinot kā latviešu runātāji uzbāžas ar savām latviešu valodas zināšanām, mācēšanām un nemācēšanām, es būtu vēl tālāk pasūtījusi. Ko var ņemties ar to latviešu valodu... Kāpēc jūs nesākāt ar viņu runāt krieviski? "Tāpēc, ka es dzīvoju Latvijā" ? Nākošreiz uz pašapkalpošanās kasi...