www.sudzibas.lv MAXIMA Krievus apkalpo bez rindas

AtrisinātaMaxima - Krievus apkalpo bez rindas

Tracina situācija, veikalā garas rindas, viena kase veras ciet un ir uz lentas paziņojums valsts valodā, ka kase slēgta. Es to ņemu vērā un vēl citas valsts valodu protošas personas nostājamies garās rindās. Pie slēgtās kases pienāk ,,tūristi,, un ar vārdiem ,,vova tut svobodno,, paņem brīdinājumu nost un viņi tiek apkalpoti ārpus rindas. Cik ilgi manā valstī,, indiāņu tūristus,, apkalpos bez rindas, kamēr es valsts valodā lasoš cilvēks gaidīšu rindā. Vai arī man personīgi vajag iejaukties un aizstāvēt savas tiesības savā zemē ar dūrēm? Tiešām pasakiet kā Rīkoties?

Sūdzība veiksmīgi atrisināta 05.12.2017

Sūdzība atrisināta, mainu savu attieksmi pret novēroto un mācos valodas.

Da

ра Работяга 02.12.2017

OHH yeee, mes esam pirmie :P

Mes esam krievu banda ! O.O

Čemodan-Vokzal-Anglija :P

,.!.

donna b 02.12.2017

Iemacies krievu valodu un vari izlikties par turistiem. Nemaki? Tad brauc uz UK senes lasit. Tur noteikti jutisies ka *savejais*. Bet ja nopietni, tiesam nevari pastavet 5 min rindaa bez sa verbala izvirduma?

Da Dainis m 02.12.2017

Un kāpēc Tu nevari paklussēt bez komentāra? Tieši dēļ paklussēšanas rodas visatļautība.

ра Работяга 02.12.2017

Hey ušakov lets go with me, ai rushn aim bad aim čornij pistolet :P

veesaa007 02.12.2017

Tu, kā "valsts valodā lasoš cilvēks", varētu iemācīties arī valsts valodā pareizi rakstīt.

_-PussY-Slayer-_ 02.12.2017

Šeit ir vajadzīgs Latviešu mūžīgās anālās sāpes komentārs.

Rrrunčuks 02.12.2017

Haa Labs! :D :D

Priekškam? McDonalsā atkal pa purnu no angļu zaldatiem dabut?

Простите - ошибся: для нормальной анальной боли латышского народа английский солдат в МакДоналдсе должен латышскому парню не в рожу дать и нос сломать, а приобщить к европейским ценностям - поставить латышского парня раком и изнасиловать в извращённой форме. А лучше если это сделают одновременно два солдата НАТО - в рот и задницу!

Pu pushkina 02.12.2017

Atnākt pie kasieres un pateikt, lai visus tad apkalpo.. Nevis rakstīt te kkādus stulbumus.)

Pi pirceja2011 03.12.2017

Kaut kas nepatīk, tak vispār neej uz MAXIMU. Bez tevis svaigāks gaiss būs. Tracina man tādas latviešu ka tu. Mācīs te citus dzīvot.