www.sudzibas.lv MAXIMA Neadekvāta pārdevēja

Maxima - Neadekvāta pārdevēja

Šodien laikā no 15: 25 līdz 15: 45 iepirkos veikalā maxima, liepājā, kalpaka ielā.
Vispirms paņēmu salātus, tad devos nedaudz uz priekšu pie sveramās jēlās gaļas. Sagaidīju, kad no noliktavas iznāk pārdevēja, iznākot zālē burtiski kliedzot caur durvīm turpināja sarunu ar cilvēku, kurš atradās aiz durvīm un teksts bija šāds - kas tu stulba esi? Labi, es nobrīnījos un uzdevu normālu jautājumu - vai jūs lūdzu varētu pateikt cik apmēram sver tas grillētais cālis? Pārdevēja turpināja darīt savas lietas, uzgrieza man muguru un sāka vandīties pa izlietni noburkšķot - kā es to varu zināt? No galvas nezinu cik kas sver. Nu tik šausmīgi nelaipni, vai tiešām pircējs ir vainīgs, ka pārdevējai riebjas šis darbs?
Viņš pieiet pie siltā stenda, nostājas un gaida uz mani ņemšu es vai nē to gaļu..
Es saku - nosveriet to cāli, es gribu zināt cik viņš sver. Tika izrauta paplāte no stenda un burtiski nomesta! Diemžēl līdz svēršanai mēs netikām, pa vidu iejaucās kungs gados, kurš krieviski jautāja - vai jums ir sveramā mēle? (nezinu kāda cūkas vai liellopa, tai šonedēļ jūsu veikalā ir akcija, tā stāvēja jau safasēta pie gaļām, kuras ir pakās jau, nedaudz uz priekšu veikalā)
tā vietā, lai sieviete pastāstītu kungam kur šo mēli var atrast, viņa viņam saka - es nesaprotu, ko jūs gribat?
Es saku viņai - kungs meklē sveramo mēli un jautāju kāpēc viņa atļaujas tik pretīgi runāt ar cilvēku. Turklāt kā strādājot veikalā un runājot ar cilvēkiem, var nezināt krievu valodu? Tas ir daudzdzīvokļu māju rajons, kur katrs otrais cilvēks ir krievu tautības. Jautāju viņai kā var nesaprast valodu uz ko viņa sāka kliegt, ka viņai nav jāzin krievu valoda, viņa dzīvojot latvijā. Pasakiet man, lūdzu, vai tiešām veikalā pieņemat tādus bezsmadzeņu radījumus, vai tiešām darbinieki netiek informēti, kā jāizturas pret pircējiem.
Un vēl atļaujas tādā tonī uz mani kliegt, it kā es būtu sīks skuķis. Cilvēki apkārt stāv. Pateicu viņai, lai viņa pievalda mēli un šī sāka mani apvainot! Kolēģe to visu redzēja, stāvēja pie salātiem. Ja vien nebūs mēli norijusi, pajautājiet viņai.
Jūs zaudejat savus pircējus, tas cālis tur tā arī palika. Un pilnīgi pretīgi iepirkties tādā veikalā, kur strādā šādas lauķes, kas var atļauties spļaut ārā visu, kas nāk prātā.
Viņa strādā veikalā un viņai ir jāprot valoda! Ja viņai tas nepatīk, tad lai iet slaucīt grīdas, nevis atļaujas šādi brukt virsū pircējam! Turklāt nabaga kungs. Vai tiešām man ir jāiet un jārāda kur kas atrodas, tikai tapēc, ka veikalā strādā nekompetenti darbinieki
šī pati pārdevēja vairākas reizes pulkstens 20 vakarā ir atteikusies arī saslaiserēt gaļu.
Pārdevēja pusmūža, gaišiem, īsiem matiem! Aprunājos arī ar veikala vadītāju. Izskatījās ieinteresēta un labprāt uzklausīja. Solīja paskatīties kameras. Vēlos zināt kāds rezultāts un vai pārdevēja saņems sodu vai kārtīgu brāzienu!

TasEsLV 27.12.2017

Latvijā jāzin krievu valoda? Kapēc? Jo cilvēks "Gados" kā pats minēji nav spējis iemācīties Latviešu valodu dzīvojot Latvijā?
Es šajā gadijumā būtu gatavs paspiest roku šai pārdevējai.
Pats strādāju klientu apkalpošanā/mārketingā un tiek izmantoti gan zvani, gan e-pasti utt. Krievu valodu nezinu, ja esi no ārzemēm (Igaunis, Lietuvietis utt) varu piedāvāt Angļu valodu kas ir oficiālā ES valoda.