www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima Jelgava (Valdekas) - Slikts serviss

Сегодня в 17: 10 в кассе самообслуживания кассир была невероятно груба, на мой вопрос почему она так груба и обращается ко мне на "ты", она перешла на оскорбления, аргументируя это тем, что она меня старше (не спорю) . Причиной ее грубости был тот факт, что я перешла с одной кассы (которая глючила) на другую, однако я не считаю, что это достаточный повод орать и оскорблять клиента.

Nu jau arī pašapkalpošanās kases ir rupjas un neaudzinātas. Dažiem laikam arī iRoboti lamājas.

Dainis 04.12.2017

Tas tikai norāda uz cilvēku neapmierinātību, kā tādu, jo principā nav jau svarīgi par ko sūdzēties, galvenais ir sūdzēties! :D

V VTTsgsh 04.12.2017

А почему нельзя было позвать кассира, если касса глючила, ума не хватило?

I Irina Matjuka 05.12.2017

Sūdzos jau ne uz kasi, bet uz cilvēku, kas sēž tur un saņem naudu par to lai palīdzētu pircējiem. Es saprotu, ka darbs Maximā ir stresains, pircēji, reizēm, ir ar neadekvātam pretenzijam un t.t. , bet šajā gadījumā es tiešam biju ļoti laipna un neesmu pēlnijusi tādu attieksmi. Kāpēc nevarēju pagaidīt vel minūtes pie "gļukošas" kases? Jo biju nogurusi pēc 12 stundu maiņas slimnīcā un mājās mani gaidīja bērns. Kasieres arguments, ka viņa sauks mani uz "Tu", jo esmu jaunāka par viņu un man ir jāaizveras... nu, atvainojiet.

I Irina Matjuka 05.12.2017

Кассира звала и ждала более минут