www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima Talsi - Slikts serviss

Šodien 2018, gada 4. Janvārī Talsos ap plkst 16.00 darbojas tikai trīs kases. Pie katras kases rindā stāv vismaz 30 cilvēki. Pircēji sašutuši, dusmīgi, sasvīduši, bērni raud. Vai tad tiešām tā jāsākas jaunajam gadam? Vai tiešām nevar nodrošināt, lai dienā darbojas visas kases? Cilvēkiem jau ēst vajag arī pēc svētkiem ne tikai svētku laikā. Vai tiešām Maxima tīklam iet tik švaki, ka nevar pieņemt darbā kasierus un maksāt viņiem normālas algas? Ne pirmoreiz esmu novērojusi, ka Talsos dienas vidū darbojas tikai pāris kases.

I

C critical thinker 04.01.2018

30 katrā rindā? neticu

J Jananorigas 04.01.2018

Vai viniem jagrabj cilvekus auz rokas, jastiepj veikala un japiespiez stradat? Kurs normals cilveks tur stradas? Svetkos vnk piespiez stradat kasierus no otras mainas bez vinu ipasas piekrisanas, parstradatas stundas gatavas apmaksat tik vien par svetkiem, tapec citas dienas strada tika tik daudz kasieru, cik taja maina ir. Dazreiz lasu tadas sudzibas un smiekli nak. "lai pienem darbiniekus", bet ja neviens tur nakt negrib? Ejiet tak tur stradat, nebus rindu

alergologs 04.01.2018

Jūs tos cilvēkus saskaitījāt? :D

B BK 05.01.2018

Pievienojies komanda

N Nu moins 28.01.2018

30 cilvēki rinda. Jums fantazija labi strada. Kasierem ari jaed pustdienas, viņas nau roboti. Un NORMALIEM pircejem to jasaprot.