www.sudzibas.lv MAXIMA Bojāti produkti, slikts serviss

E-Maxima - Bojāti produkti, slikts serviss

Preces tika piegādātās netīros maisos ar dubļiem maisiem apkārt un maisos iekšā. Preces bija samīcītas, netīras, dubļi tikuši arī zem iepakojuma. Tas nav pieņemami, īpaši ņemot vērā ka tās ir pārtikas un bērnu preces. Turklāt preces tika izkrāmētās ceļmalā tieši dubļos, kaut gan blakus bija zāle un bruģēts laukums. Nevarēja arī pagaidīt kamēr visi maisi tiks savākti no busa, tas neprašija nekādu papildus laiku. Šāda piegādes kvalitāte nav pieņemama! Iesniedzot sūdzību gan Maxima, gan e-Maxima tā arī netika saņemta neviena atbilde, varēja vismaz atvajnoties.

E

B BK 19.12.2017

Neticu.

A Anna Kruga 19.12.2017

Neticu! Maxima kliente esmu no decembra 2013 gada. Pieved līdz durvīm, nav jāstiepj pašai, viss svaigs un galvenajās laicīgi. Ja kas gadās, bija aizmirsts pielikt kādu preci, vienmēr atvainojas un atgriež naudu. Paldies Maxima ka esat un veiksmi darba!

O Olga Smirnova 04.11.2018

я конечно понимаю, им надо все продать. но конкретное гнилье. что б тем, кто заказ формирует такое по жизни есть