Bildes

svaigi.wixsite.com / Ikri - svaigi.wixsite.com / Ikri

svaigi.wixsite.com / Ikri Sk.pielikums

Baltijas Ogles SIA - Baltijas Ogles / Nekvalitatīva prece

Baltijas Ogles / Nekvalitatīva prece Jau rakstīju par to kādas granulas nopirku šogad, kad pietrūka un tagad varu pievienot vēl vienu foto ar atradumu granulu maisā! Uzņēmumam ka tik vairāk pārdot un nospļauties par kvalitāti!

Origo mobile services - Slikts serviss

Slikts serviss Origo mobilo serviss ir tik "fantastisks", ka telefons pēc remonta ir sabojāts vēl vairāk nekā tika nodots. Par telefona izsusināšanu pieprasīja 60€. Kā arī remontētājs neko nepaskaidroja uzskatot mani par muļķi. Pirms nodošanas telefons tika nodots pēc nokļūšanas mitrumā ar nedaudz iesistu kreiso ekrāna stūri, bet pēc remonta, telefona ekrāns ar daudz švīkām, iesledzot mazaku spilgtumu ekrans raustas, ekrans un stikla aizmugure nav kvalitatīvi atlikta atpakaļ un telefons uzkarst lādējot.

C Cālis112 12.02.2018

Facebook- darba sludinajumi

Facebook- darba sludinajumi Месяц выкладываю обьевление о поиске работы в группе darba sludinajumi в фейсбуке, так никто и не откликнулся.. писал и что постоянную работу ищу и временную.. считаю что выставлять обьевление туда это пустое занятие...

Maxima - Maxima Nekvalitatīva prece

Maxima Nekvalitatīva prece Nopirku O. Kalpaka iela, Liepāja veikala maxima viči laša malto gaļu, gribēdama izcept kotletes. Atvērot iepakojumu, ēst pārgribējās... Žēl ka čeks nav, aizietu pie viņiem ciemos, pajautātu: vai tāpēc viņa bija akcijā? Liepāja

L Līčija 30.01.2018
Komentāri 8 Veikali

Tele2 - Tele2 Обман

Tele2 Обман Хочется поделится с вами письмом счастья которое пришло только спустя 15 лет! Никому не пожелаю быть клиентом этой компании! Прежде чем такое письмо оплачивать обратитесь к юристу или в общество прав потребителей! Так как это может быть обманом!

Ultrasped gadiem meklē strādniekus

Ultrasped gadiem meklē strādniekus Ультраспед регулярно подает обьевление в поисках рабочих, в интервалах судите сами.. или работники пропадают или они ищут рабочих лишь на рейс. Возможно сам барыжка ездит и рабочие им особо не нужны.

Nirgasanas pret stradniekiem

Nirgasanas pret stradniekiem Барыжки уже издеваються по почте.. на конкретно это сиви не ответил "пропал" другие от других работадателей ответы схожие.. какой опыт где работали, пришлите свои документы, пришлите номер телефона я свяжусь, потом взял и пропал..

Maxima - Sabojāta

Sabojāta Lūk šī sniega gaudze paliks atmina par maksimas strādnieku kurš man un maniem bērniem draudēja ar policiju un sodu. Es uzskatu ka uz koka nedrīkst bert tik daudz sniega mans bērns spelejas ar sniegu bet maksimas strādnieks uzklupa un bērnus nobiedeja. Redziet visu dienu celinu tirija es saprotu bet viņam nebija tiesibas blaut. Tagad pat tuvu maksimai negribas iet. Ja pieņemat darbiniekus pastastiet ko viņš drikst darit un ko nedrīkst darit un it seviski macit cilvēkus.

I ivetaa 17.01.2018

Bojājums! Spilva

Bojājums! Spilva Spilvas Pupiņās (tomātu mērcē) atradu akmeni .Gandrīz salauzu zobus

G GATIZ53 15.01.2018

Lauvas zobu - Bojajumi, slikti paveikts darbs

Aizgāju pie ārsta lai apskatīt zobu, jo bija ļoti sapigas smaganas. Nekad iepriekš tik sāpīgi zobārsta vizīte nebija. Taisīja Dr. Driča ļoti ilgi un mocīgi. Atnācu mājas un pamanīju ka visas smaganas ar bojātās un āda ir sašķelta un asiņo. Kad piezvanīju ārstam pateica izdzert glāzi konjaka lai nesāp tik stipri! Ārprāts! 10 gadus gāju pie dakteres Sturmanes Lauvas zoba Mežu iela. Pirmo reize aizgāju pie Dalteres DriČa! Pēdējo reizi iešu Uz Lauvas zobu!

J Julia Skol 15.01.2018
Komentāri 0

Iecava - В Иецаве многодетной матери выделили непригодную для проживания квартиру

В Иецаве многодетной матери выделили непригодную для проживания квартиру Эта квартира похожа на современные условия труда рабочего... когда увидил эту картинку вначале показалось что тут я похоже работал, но полистав другие картинки понел что это чьято квартира...

Sportsdirect - Sportsdirect krāpnieki!!

Sportsdirect krāpnieki!! Tirko Nike apavus no aliexpress, kuri ir ar defektiem un tad raksta, ka pircēji vainīgi. Un veikala vadītāja ir eksperte baigā. vai tas ir godīgi pret pircēju?

Mcdonald'S Krāpšanās

Mcdonald'S Krāpšanās Iebraucu Macdonaldā Lubānas ielā 76b. Rīgā. Gribēju iepriecināt mazo māsu un sevi ,nopirkt iecienītos nagetus vakariņās. Protams pierunāju tēti lai pa ceļam iebraucu Macdonaldā un nopērk iemīļotos našķus..Sākumā tētim šī doma nelikās laba,bet ar nopietnām piepūlēm tētis piekrita nopirkt šos kārumus , nagetes ,... Atbraucot mājās piedzīvoju smagu vilšanos...nagetu vietā burgeri... Burgeri Macdonadā ir briesmīgi negaršīgi sausi ...burgeri garšīgi ir teiksim Hesburgerā siera... Jūs teiksiet...

S Sintija Titova 20.12.2017
Komentāri 3

Sergey Zubov - Дренажная система от SIA SZ2. Sergey Zubov

Дренажная система от SIA  SZ2. Sergey Zubov Фирма SZ2 проводила Строительные работы на моем участке. А конкретно отвод воды от фундамента, в официальном предложении была указана дренажная труба самого большого размера с кокосовым покрытием. Трактов и Щебень на подсыпку. То что я получила ща 4500 вы видите на картинке. И с меня при разрыве сотрудничества взята подпись что у меня нет притензий. На мое возражение о дренажной трубе- было сказано- что он оставляет за собой право менять материал по своему усмотрению. А то что от в 3 раза...

Krāpniece - Zādzība

Zādzība Šī sieviete ir zagle! Nozaga no darba kolēģes maku ar naudu un bankas kartēm un mēģināja tās izmantot. Esiet uzmanīgi no šīs personas. Эта женщина воровка! Украла у своей коллеги по работе кошелёк с деньгами и банковскими картами и пыталась использовать. Будьте осторожны!

V Viktors368 24.11.2017
Komentāri 2

Rīga Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

Rīga Tūrisma un radošās industrijas tehnikums Vai to var uzskatīt par normu? RTRIT koju skolotāji drīks ložņāt pa mūsu mantām. Ja kaut kas nepatīk jāmeklē mums cita dzīvesvieta. Ja uzzin kas sho publicē met ārā no skolas jo eaot slikta reputācija skolai

S Sanita2000 14.11.2017

Pircēju maldināšana

Pircēju maldināšana Rimi tirgo Dallmayr kafiju ar it kā aktuālu loteriju. Diemžēl norādītā ineta adrese nestrāda un loterijai nav iespējams reģistrēties.

L ler 12.11.2017
Komentāri 4

ICA I LOVE ECO - Отвратительные орехи

Отвратительные орехи Не покупайте орехи ICA “I love eco”! На вкус горькие, сухие, безвкусные, невозможно есть.

F Fentimas 10.11.2017

Maxima - Kase vecākiem ar bērniem

Kase vecākiem ar bērniem Lūdzu ņemt vēra ka Kauguru Maxima, Talsu šosejā kasē ar bērniem apkalpo visus pircējus pēc kartas arī bez bērniem. Mums ar 2 bērniem nācās gaidīt 20 min rindā. Esmu ļoti neapmierināta!

O Ollons 09.11.2017