Reitings Zobārstniecība

Aptiekas Ārsts Slimnīcas Veselības / Dzīvības apdrošināšana Veselības centrs Zobārstniecība
Sūdzību skaits uzņēmumā
B-Dents
Medical Group Dens
Baltic Dental Services

Dental Septiņi - Квалифицированное и качественное лечение

Квалифицированное и качественное лечение Очень доволен лечением в клинике " Dental Septiņi". Очень сильно заболел зуб, обратился в две клиники, но там сделали рентген и посоветовали удалить зуб.Знакомые посоветовали обратиться в клинику " Dental Septiņi ". И действительно, в этой стоматологии доктор Гражина Шандроха вылечила этот зуб за два визита.Очень доволен работой и ценами на услуги в клинике.

Dental Septiņi - Laba attieksme

Laba attieksme Vēlos izteikt pateicību klīnikai un personīgi ārstam par labu attieksmi un ārstēšanu. Daudzus gadus apmeklēju šo klīniku, iegūstu kvalitatīvu ārstēšanu. Tieku informēts par dažādām akcijām un atlaidēm sms veidā, kas arī ir ļoti patīkami. Varu pateikt, ka esmu ar visu apmierināts un turpināšu apmeklēt šo klīniku. Aivars Murāns

AtrisinātaDental Septiņi - lielisks serviss

lielisks serviss Labs serviss. Jūs vienmēr varat pierakstīties. Sasveicinājās sirsnīgi un pieklājīgi. Medmāsa savus pienākumus uztver ļoti nopietni. Ārsts ir ļoti profesionāls. Pie šī ārsta zobus ārstēju jau divdesmit gadus. Apmierināts ar pakalpojumu un nesaprotu tos pacientus, kuri raksta aizskarošas atsauksmes.

Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse - Cenas un kvalitāte

Cenas un kvalitāte Pirms 8 mēnešiem bērnam salaboja piena zobu, kas kopā izmaksāja 122 eiro pirmā vizīte (ielika zāles) + 165 eiro nākama vizīte (ielika blombu). Blomba izkrita pēc 8 mēnešiem, es uzzvanīju vai ir kāda garantija, nosaucu datumu, kad mēs bijām, ļoti nevelējas neko teikt, tikai saka li atbrauc uz vietas un ārsts paskatīties, bet es uzstāju, lai atrod kartiņu un sniedz info vai būs garantija pirms mēs brauksim. Solīja atzvanīt, bet protams jau 2 nedēļas neviens nezvana un izskatās ka manu numuru nobloķēja vai vnk. neceļ.

RSU stomatoloģijas institūts - Slikts serviss

Slikts serviss Biju uz akūto ambulanci/nodaļu, tiku kab.130 vīrietis ārsts, bet ļoti rupjš, nemāk saprast cilvēku un problēmu, kompetence 0. Vispār biju šokā kā ārsts būdams var būt tik riebīgs pret pacientu. Lieki piebilst pēc viņa ņirgāšanos par mani izgāju ārā ar asarām, nebiju ar to tik briesmīgu saskarušies. Paldies par jauko apkalpošanu, nekad vairs kāju nesperšu un citiem neizteikšu šo iestādi!

Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse - Ļoti augstas cenas

Ļoti augstas cenas Klīnikā ļoti augstas cenas, pēc cenrāža cilvēkam, kam nav nekādas saistības ar zobārstniecību, nevar izrēķināt patieso cenu. Man ir Ergo apdrošināšana, pēc apdrošināšanas aprēķiniem man bija jāpiemaksā 80 eiro, bet pēc klīnikas sanāca 206 eiro. Nesaprotu, kā var tā sanākt?! Uz oficiāli iesniegtiem iesniegumiem klīnika neatbild!

Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse - Slikts serviss

Slikts serviss 4 no rīta bija ļoti žēl, ka pompozi izreklamētajā diennaktszobarstnieciba.lv pa naktīm strādā tikai signalizācija. Saprotams, ka naktīs strādāt gribētāju ir maz, bet varbūt tad tomēr nomainīt to pompozo 00-24 darba laiku uz kaut ko tuvāku patiesajai situācijai. Neņemiet manas emocijas tuvu pie sirds. Zobs sāp. Zinu, zinu - pats vainīgs.

Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūts - Slikts pakalpojums

Slikts pakalpojums Pierakstīju bērnu jūnija mēnesī 2022. Gadā uz zobu ārstēšanu zem narkozes. Vajadzēja būt mūsu rindai jūnijā 2023. Gadā. Zvanīju, jautāju, kurā datumā varu rēķināties, lai atprasītos no darba. Pateica, ka mūsu Rinda tikai oktobrī-novembrī 2023. Gadā, bet tas nav 100%. Mūsu medicīna iet uz leju un ir pati sliktākā, tādu attieksmi redzu pirmo reizi.

RSU stomatoloģijas institūts - Ārsts, kuram nevar strādāt ar pacientiem

Ārsts, kuram nevar strādāt ar pacientiem Šodien кыг 130. Kabinetā saskāros ar šo dakteri Gatis Černovskis - no manis tikai negatīva atsauksme - nemāk strādāt ar pacientiem, ir rupjš, nervozs, nav gatavs saprast pacientu. Ar viņa neadekvāto uzvedību pret pacientu viņam nevar strādāt par ķirurgu zobārstu, kur nu vēl tik prestižā vietā - rsu stomatoloģijas institūts. Mana pieredze zobu ārstēšanā ir ļoti liela arī vairākās Rīgas klīnikās. Taču tā iznāca, ka nācās nokļūt pie viņa zobārstniecības institūta akūto gadījumu nodaļā, ārstu...

Ārstu prakse Anna, zobārste: Nataļja Jankovska - Izvairīšanas no nodokļu maksāšanas ka arī nekvalitatīva darba izpilde

Ierodoties pie zobārstes uz pirmreizēju vizīti un zaļu uzlikšanu uz sāpīga zoba es zobārstei uzdevu konkrētu jautājumu cik izmaksas nākama vizīte uz ko man atbildēja 90€. Tad nu pēc nākama zobārstes apmeklējuma kas ļoti iespiedās atmina ar to ka zobārste sarunājas ar savu asistentu par savas majas būvniecību izmaksām par ceļojumiem kura plāno doties un vel dažādam privātam lietam tādēļ paša zobu labošana diez gan ievilkās. Kad pēc viņās domam zobs tika salabots jutos maigi sakot samocīts un...

Sky Dream Clinic - Nekorekta rīcība

Ieliku facebokaa korektu sūdzību par to ka esam neapmierināti ar pakalpojuma sniegumu, uzreiz mani nobloķēja. Acīmredzot krāj tikai un vienīgi pateicības un labas atsauksmes. Nekorekta rīcība no šīs klīnikas puses. Neiesaku nevienam tur griezties pēc palīdzības, jo tā pat neko neizdarīs, bet naudu noplēsīs milzīgu, pat bērniem. Aizvedām ar sāpošu zobu, bet apskatīja un pateica ka neko nevar izdarīt, samaksājām ne mazu summiņu par apskati un konsultāciju. Nākamā dienā aizvedām uz citu zobārstniecību un visu salabojām.

Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse - Pacienta maldināšana par izmaksām

Pacienta maldināšana par izmaksām Aizvedu bērnu izraut piena zobiņi, kurš kustās. Administratore nemitīgi pirms vizītes uzsver lai apskatos cenrādi. Protams skatos cenu par anestēziju un piena zoba ekstrakciju... Galvā aptuveni saskaitu, nu max 60€. Tad nu ar meitu dodamies iekšā. Daktere sēž, pasaka labdien. Un viss. Māsiņa runā ar meitu, lai apsēžas un ver vaļā muti. Pēc tam dr. Pienāk, man jautā, kas par problēmu. Es arī saku, ka mums ir jāizrauj piena zobiņš. Dr. Apskatās. Nu jā... Neko nesakot, dr. Sagatavo šprici. Pirm...

MC Elīte bērnu zobārsts Ināra Luksa - Некачественная работа

Водила дочку к этому горе зубному 4 года, и даже не подозревала, что что-то не так, недавно ходили к гигиенисту и нам сказали что у нас 3 дырки, снова пришли как думали к своему отличному доктору, и она стала доказывать что дырка одна, чтобы убедиться за кем правда пошли к другому зубному врачу, сделали рентген всех зубов, и сказать что я была в шоке, это ничего не сказать, под всеми пломбами которые ставила luksa кариес, она просто лепила пломбы не лечив их. Если не хотите испортить зубы своим детям, то точно не обращайтесь к этой даме.

Dr. Jūlijas Katkevičas zobārstniecības prakse - Krāpšana

Krāpšana Labdien vēlos painformēt, ka Cenas ir uzspīlēti dārgas, vienkārši kosmosā, es saprotu, ka mūsdienās un Rīgā ir dārgāki zobārsti, bet nu šī iestāde pārspēj visu, samaksāsiet reiz 3 un no šoka par gala summu vairs neviens zobs nesāpēs! Attieksme vienkārši briesmīga, nekādas individuālas pieejas, vispār nepaskaidro ko jums darīs un ko ir izdarījuši, un ja pajautasiet, par to arī varēsiet piemaksāt! Anestēziju pat nepagaida kad iedarbosies, bet tik mauc 5slirces pēc kārtas, konveijera variants, ka...

Smaida centrs - Slikts serviss

Sveiki! Esmu ļoti dusmīga, jo aizejot pie sava zobārsta, viņš man konstatēta, ka ir sabojāts zobs. To jau pati sapratu, bet ļoti cerēju, ka tomēr nē! Un diemžēl, jā. Dr. Paula Sultānova, tagad ančevska - man sabojāja zobu, paprasīja 110 euro un tagad ir "ieberziens" uz vairākiem simtiem! Neiesaku smaida klīniku nevienam!

RSU stomatoloģijas institūts - Krāpšana & riebīga attieksme

Krāpšana & riebīga attieksme Parasti šādi nedaru, taču šī nav parasta situācija. Pirms dažām dienām biju Stomatoloģijas institūtā, akūti bija nepieciešams izraut gudrības zobu. Bez tā, ka Dr. Natālijas Grasmanes attieksme vien bija augstprātīga un neiecietīga. Viņa izteica diagnozi, ka zobu nevar izraut, tas ir jāoperē, ko, protams, nevar izdarīt uzreiz. Tās pašas dienas pēcpusdienā, devos pie cita zobārsta, kurš man 10min laikā zobu izrāva. Man ir žēl, ka tik prestižā iestādē strāda tik neprofesionāli un naudu slaucoši...

Santadent - Ущерб непрофессиональной деятельностью

Я сделала гигиену зубов и решила запломбировать открывшиеся дырки в зубах, обратилась в клинику Santadent по адрессу Mārupes iela 1a, Rīga, Latvia , меня заверили что обычная дырочка и даже не нужно ставить лекарство, рассверлили и запломбировали под местным наркозом, оплатила 70 евро, вечером началась боль, последующие полторы недели на звонки в клинику не поднимали трубку, боль усиливалась ,пила обезболивающие и на второй неделе дозвонилась до них, приняли сделали рентген и сказали что это...

Uzņēmuma - Slikts serviss

Man nokrita kronītis no zoba, es griezos klīnikā lai pielīmētu, teica ka nedrīkst stundu ne ēst, ne dzert. Apsolīja ka turēsies bet pēc mēneša nokrita. Griezos klīnikā atkārtoti un pie reizes lai saplombētu zobu blakus kuram nokrita kronītis. No sākuma pielīmēja kronīti bet pēc tam uzreiz plombēja zobu. Rezultātā kronītis nokrita neizejot no klīnikās. Prasīju kāpēc nokrita, atbilde bija ka nevaram pielīmēt prasīju lai atgriež naudu par nesaņemto pakalpojumu atteica. Rezultāta citā klīnikā pielīmēju kronīti.

Linards Lejiņš - Zema kompetence

Nepareizi uztaisīts caurums implantam. Vairākas reizes pēc viņa pārtaisīja citi ārsti. Implantu rezultātā nevar ievietot, krīt ārā. Samaksāta nauda, diezgan liela. Turklāt izrakstīja antibiotikas, neņemot vērā pacienta komplekciju un svaru, kā rezultātā notika intoksikācija ar diezgan smagām sekām. Trūkst zināšanu, nesaprot, ko dara.

Elsia zobārstniecība - Krāpšana

Krāpniecība no daktera Aleksandra Demčenko puses šājā klīnikā (elsia klīnika) ! Uztaisīja renhēnu visiem zobiem un pateica, ka četras plombas būtu jau janomaina. Aizgāju pārbaudīt šo slēdzienu pie cita zobārsta - daktere a. (pie kuras līdz šīm vēl nebiju, bet kuru man ieteica, kā pārbaudītu uz pieredzes un ļoti profesionālu speciālistu) . Daktere a. Ļoti rūpīgi ar mikroskopu apsēkoja manu zobu vēsēlību un konstātēja, ka nekas nav jāmaina, visas plombas ir pilnvērtīgas un plaisu nav. Pārbāudījam...