Reitings Veselība / Medicīna

Aptiekas Ārsts Slimnīcas Veselības / Dzīvības apdrošināšana Veselības centrs Zobārstniecība
Sūdzību skaits par uzņēmumu
Daugavpils Reģionālā Slimnīca
LSA Latvijas Samariešu apvienība
Bikram Yoga
Centrālā laboratorija
Daina Palma "Dziedinošās masāžas"
Pranamat
Daces Ločmeles zobārstniecības privātprakse
Silvanols
Acu Veselības Centrs
Planta
Jantarnij Bereg sanatorija
Ogres invalīdu biedrība

Juras Medicinas Centrs -

Juras medicinas centrs,, a to4nee poliklinika v Vecmilgravise. Esli vam prixodilos ob6atsja s rabotnikami registraturi danoj polikliniki,to vi menja pojmete.sobralis odni starie ve6alki kotorie ne razgovarivatj ne rabotatj ne umejut.obra6ae6sja k nim za pomo6ju,a oni smotrjat na tebja kak budto ti u nix deneg prosi6 ili xleba.moze6 stojat i nikto daze vnimanija na tebja ne obratit,poka ti uze oratj ne na4e6.odnim slovom gnezdo zmej.4to u nix ne sprosi oni ni4ego ne znajut.naxren oni voob6e tam nuzni.ja ponimaju 4to v semje ne bez uroda,no oni tam vse urodi.

Elejas Veronika - Elejas Veronika ir krāpniece!

Biju pie šitās mādams Lielvardē... Tāda rinda tur...-bet galvenais, ka jāsez visiem aukstā, mitrā telpā-no tā vien var saslimt, ja sez tur, jāgaida tur 3-4 stundas. Man bija šada tāda problema ar veselibu, bet ši, uzreiz liek izpildīt kaut kādu vingrinājumu mugurai (kā man stastija vina pilnigi visiem to liek izdarīt; pilnigi visiem saka, ka jums ir skolioze vai līka mugura. Un atkal-visiem liek noliekties uz atpakalu uz vinas kaulaino plaukstu.)-man pec tam 4nedelas vel mugura sāpeja pec tā...

Rīgas Viļņi -

Pēdējā laikā tiek publicēta pilnīgi aplama informācija, kas neatbilst reālajai situācijai. Un gramatiskās kļūdas! Vai tad tur nestrādā cilvēki, kas pieprastu latviešu valodu?

AURA -

Oftalmoloģe Molčāne jums var sagādāt tikai kreņķus! 80-gadīga kundze aizgāja pie š''is dakteres, kura nav šī vārda cienīga ar apsārtušu aci. Viņai tā uzreiz bez kādiem papildus izmeklējumiem pateica, ka esot vēzis. Rezultātā izrādījās, ka ir acs plakstiņa iekaisums, bet cik tas neprasīja nervus un pārdzīvojumus.

Dziednieciba -

Man nācies dzirdēt par nekoleģiālu attieksmi no ginekologu dzemdību speciālistu puses, kas strādā dzidniecībā. Publisks fui!tādēļ gribētos atgādināt vēlreiz pārlasīt grāmatu - Vija Sīle "Medicīnas ētikas pamatprincipi", 155 lpp., 3. nod., 3.3. apakšnod. Lai atcerētos, kā jāizturās pret saviem kolēģiem. Bet ja slinkums varu nocitēt:"ĀRSTAM IR JĀVAIRĀS KAITĒT SAVU KOLĒĢU REPUTĀCIJAI, KĀ ARĪ JĀRAUGĀS, LAI VISI ĀRSTI, AR KO VIŅŠ KOPĀ PRAKTIZĒ, IEVĒROTU ĀRSTU ĒTIKAS KODEKSU".

33.zobs - Nekompetence

Nekompetence Ja kāds kādreiz iet pie zobārsta, tad NEKAD NEEJIET uz klīniku ar nosaukumu ?33.zobs?, kas atrodas uz Blaumaņa 3-2.Cenas tur ir neadekvāti augstas un kvalitāte nekāda. Aizgāju ? sabojāja tikai zobus. Tagad būs vel jāmaksā citur lai savestu kartībā to kas sabojāts.

5. poliklīnika, ginekoloģe M.Puķīte -

Neejiet pie šīs dakteres, ja ir aizdomas par infekcijām. Viņa teiks, ka jums ir vienkārši alerģija. Bet, ja veiksiet analīzes pie citas dakteres, tad atklāsiet, ka 1,5 gadus esat nostaigājusi ar klasisku STS saslimšanu, ko ar alerģiju pat pēc kārtīgas izmeklēšanas nevar sajaukt.

elladent -

Glupaja klinika Elladent. Berut 7,- Ls za konsultaciju, no nichego tolkovogo posovetovatj nje mogut. Potom dortor Irina Lihach obeschala menja vzjatj v. 14.00, no prozhdala ja 45 minut i potom tolko objasnili shto u nih nje predvidennij sluchaij s rebjonkom, potom u nih karti nje rabotajut i nje vozmozhno oplatitj i koronka kotoruju mnje klejili uzhe na vtoroi dzenj otvalilasj. Nje komu nje sovetuju,- tolko dzengi vibrosite.

Balt-Med-Ros -

Ne hodite v med. centr Balt-Med- Ros k Ginekologu Ignatovicha Tatjana! Vidumala diagnoz na pustom meste, ja zaplatila 65 lat za prijem i jese za lekarstva 25. Kak potom okazalos prosto vimogatelstvo deneg! Seichas u drugogo doktora lechus za umerenuju platu i ochen dovolna! A takim kak Ignatovicha mesto na bazare!

Marina Vasiljeva -

Marina Vasiļjeva nezinu kada ir specialiste, un kur tiesi strada, bet man bija saskarsme ar vinu, ka ar klienti. Tas, ka vina loti rupji izteica savas nepamatotas pretenzijas ir viena lieta (gadas laikam visiem), bet to ka vina teica man (kaut gan esmu tikai firmas darbinieks), ka ja man kadreiz bus vajadziga medicin-palidziba, vina man ta palidzes, ka man jau nekas vairs nebus vajadzigs, un tada veida vina man grib atriebties (isteniba neko neesmu izdarijis tiesi vinai, ka personiba), tas jau ir, es domaju, pat kriminallieta. Ceru, ka nekad neklusu par sada medicinas darbinieka pacientu!

Stabu 9 -

kruglosutochnij stomotologs,zensina za 50..........esli ne daj bog vam pridetsa ehatj nocju k stomatologu(vsjakoje bivaet)i vi natknetesj na etu "damu" BEGITEEEE!!!!ona mne virvala zub..eto bilo sto to..rvala s desnami krovj vsjudu...anestezija ne berjet voobse...5 ukolov..a tolku 0.uze 5-tj dnej proshlo..a bolit kak i prezde..a etot uzas ja ne zabudu...kak v sovkovije vremena..popala..

Elite Medicīnas Centrs -

V medecinskom centre "Elite" v imante est zubovra4ebnij kabinet. Rabotaet tam dantist "Valtere". Postvila mne plombu, zub posle etogo bezumno bolel 3 nedeli, ja k nej pri6el, ona skazala-eto normalno. 4erez 5 mesjacev plomba potemnela i viletela. Ja uze nestal k nej vnov obras4atsja, potomu 4to znakomije skazali

AMP Situācija - Darbinieku trūkums

No nākamā gada sola apmaksāt ārstu virsstundas un nodrošināt sociālās garantijas "ātrās palīdzības" darbiniekiem Rīga, 21.maijs, LETA. No nākamā gada veselības aprūpes darbiniekiem tiks apmaksātas virsstundas un neatliekamās medicīniskās palīdzības darbiniekiem tiks nodrošinātas iepriekš solītās sociālās garantijas, šodien tikšanās laikā ar Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) priekšsēdētāju Valdi Keri solījis veselības ministrs Vinets Veldre. LVSADA...

Uniklinika -

Doktor Arkadij Menis - neporjadochnij chelovek. Provel obsledovanie (kak potom vijasnilos' - nedostatochnoe), naznachil kurs gormonov. Vo vremya poslednego vizita zayavil, chto pomoch' ne mozhet - prichem za eto ne postesnjalsja vzjat' den'gi. V vipiske ukazal, chto okazyvaetsya u pacienta hronicheskij prostatit. Skazhite mne, kto i kogda hronicheskij prostatit lechil gormonami!? I samoe smeshnoe, chto ego nam porekomendoval ochen' horoshii doktor, kotorij sam strashno udivlen takim otnosheniem g-na Menisa. Muzhchini!!! Dumaite dvazhdy, pered tem, kak idti k Menisu.

Rīgas 1. Slimnīca - 19. Ginekoloģijas Nodaļa - Drausmīga slimnīca

Saja drausmigaja slimnica neiesaku nevienam pabuut.. Ka pret mesliem tur pret toposajam maminjam izturas!! Es pazaudeju berninju 3. menesi, bet man pasaka"Ko breec? Viss tak jau beidzies!! Psihologu mums nav!!"

Ilze Birkenfelde -

Jebkuras iestādes seja ir tās darbinieki, viņu profesionālais un morālais līmenis, it sevišķi vadošo darbinieku vidū. Jautājums ir parasts, ko var gaidīt no Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas juridiskās daļas, ja viņu vada Ilze Birkenfelde, kura viltīgi, bez remontdarbu apmaksas saņēma savu automašīnu Volvo V70 valsts numurs EZ 2285 un četru mēnešu laikā turpina barot autoservisa vadību ar solījumiem apmaksāt remontu. Ilgu laiku viņa piesedzās ar darba slodzi, to skaitā...

Elite Medicīnas Centrs -

V Elite v stomatologii na vtorom etazhe vo-pervix personal ne o4enj, takoe otnoshenie kakbud-to u nix karonki na zubax iz dragmetallov! vo-vtorix vra4i berut za le4enie po "vneshnemu vidu", odna plomba dlja odnogo 4eloveka mozhet stoitj 15 ls,a dlja drugogo 30 ls i td...! sdelav mne plombo4ku na kotoruju ushlo raboti max 30 min molodaja "natur"-blondinka zakatila takuju cenu...- 4erez mesjac ja ponjala 4to ka4estvo ne sootvetstvujet cene...

Valeo centrs -

Bezmaksas (valsts) GINEKOLOGS pieņēm ne atrāk ka pēc 20 dienām... ja Infekcijās gadījumā paprasīt atrāk, tad reģīstratura norīko uz maksas ginekologu. Tāpēc rēģistrēties VALEO (Stirnu-8, netālu no MAXIMAs pie Deglavas) nav nekāda jēga!

salaspils poliklinika -

Neiesaku salaspilieshiem iet uz Salaspils polikliiniku pie terapeites Tatjanas Kornejevas, zvanot vinai uz mobilo telefonu lai izsauktu dakteri uz ,maajaam vinai ir atrunas, ta vina nevar runaat, jo atrodas uz ielas, tad vinjai ir atvalinaajums, citreiz vina maacaas, un vispaar ko juus te vinju trauceejat...taadaa garaa.. un arssteet vinja nemaak, cilveekam ir viena kaite, vina pieraksta ka tev ir encefaliits...(tadu diagnozi vina uzstaada visiem pacientiem.

Svetlana Berzinja -

Etot nervopatolog sama nuzhdaetsja v lechenii.Prinimaet v detskoj poliklinike v Kengaragse i rabotaet na Vienibas gatve.Ona zhe poslala nas v boljnicu(Vienibas gatve) absoljutno neobosnovanno,pri vrachebnom obhode nahodu pridumala diagnoz,chtobi zav.otdeleniem ne tak siljno udivljalsja ee rekomendacijam.Rezuljtatov zhdali pochti 2 sutok,no tak i ne dozhdalisj etu Svetlanu Berzinju.Kakoj-to drugoj vrach razreshil nam ehatj domoj,a za rezuljtatom priehatj v drugoj denj.Podhvatili v boljnice virus,k tomu zhe tam estj i blohi.