www.sudzibas.lv MFD Veselības centrs Pārdaugava Zaplanirovanii vezit k vracu,po zapisi za mesjac.

MFD - Zaplanirovanii vezit k vracu,po zapisi za mesjac.

Dobrii den .Xacu padelitsja vcerawnim vezitom k vracu Alergolagu,v medicinskii centr MFD v Pargaugave. I tak, nastupila vesna ,a vmeste s nei i alergije.Cto delat ? iskat vracja i zapesatsja na priem ,cto ja i zdelal pazvaniv MFD Veselibas centrs v regestraturu 9 aprelja .Blezaiwaja zapes k vracu bila na 13 maja na 17.00 kanewno ja saglasilsja i zapesalsja na etu datu 13 maja 17.00, padazdat mesjac nu netak strawno ,eto ne dva mesjaca i ne pol goda.Tem bolie cto ja sam zevu v Zepnekkalnse i eto dlja menja udobno i blizko 15 minut xadbi do MDF Veselibas centra.Da i esce cena za vezit k vrazu 20.00 ls, ne zavisemo est u vas napravlenie ot semeinova ili evo net, nu cto delat nada.I tak nastupil mecjac mai. 10 maja mne pazvanili iz MDF centra napomnit ,cto ja zapisan na priem k vracu na 13 maja 17.00 ,nawto ja otvetil da ja pomnu i ja budu na prieme.Nastupil dolgozdanii den 13 maja i ja prewol v MDF centr v 16.45,padawel v regestraturu ,nazval svae Imja Familiju, zapolnil anketu katoruju mne dala devuwka iz regestraturi paskolku eto pervii moi vezit v eto medecinskoe ucerezdenie ,i mne vezlivo predlazili prisest i padazdat vraca.Ja ne edinstvenii bil koto zdal vezita k vracu,bili i drugie 4 pacienti k drugim vracam.Devueka iz regestraturi padawla k 2 drugim pacientom zenscenam i skazala cto vraca sevodnja ne budet.Ja smatrel na vremja uze 17.20 i tit devuwka iz regestraturi nazivaet maju familiju i ja pdawel knei dumaja nu nakonecto,no kakovo bilo mae udivlenie kagda ona mne skazala,cto i maja vrac toze nebudet,kanewno ona izvenilas.No kakavo bilo mne,neuzeli za ves den vrac Alergolog ne magla pazvanit v regestraturu i predupredit cto ona ne budet prinemat,a te v svaju ocered magli pazvanit mne i toze ob etom predupredit vezit bil na 17.00 .Uze ne kamu ne sekret cto nawi vrazi rabotajut i v drugix medecinskix ucerezdenijax(xalturjat).Esli ti ne wpravljaewsja so svaim obemam raboti,tak i rabotai v odnom meste.

Atbilde no MFD administrācija 28.05.2013

MFD Veselības centra „Pārdaugava” vārdā vēlos atkārtoti atvainoties klientam par sagādātajām neērtībām nenotikušās vizītes dēļ, kas radās tehnisku iemeslu dēļ.
Vēlamies informēt, ka esam pārskatījuši radušās pārpratuma iemeslus un novērsuši līdzīgu atgadījumu atkārtošanos nākotnē.
Ar cieņu, Kristīne Ozoliņa, MFD Veselības centra „Pārdaugava” vadītāja, te. Nr.: 67801828

M Mary60 12.06.2013

Jevgenij, mācies rakstīt, āmurgalva!

Z zuze@# 23.06.2013

Vispar piekritu Jevgenijam, jo man ari bija lidziga situacija, tikai ar zemudens masazas proceduru, bet mana gadijuma man piezvanija stundu pirms un pateica, ka dakterei ar msinu problemas un nevar atbraukt, vai tad ar sabiedrisko nevar atbraukt? Diezgan nepatikami bija, jo uz tam proceduram vienmer pieraksts pilns un diezgan sarezgiti tikt, jo vini piedava tikai savus laikus, pats tu nevari izveleties. Tu pielagojies, izkarto brivas paris stundas, un pectam she tev, neka..