Dr.Vēsma Kažociņa (Kalviņa) - ginekoloģija

Iesaku akli neuzticēties dakterei V.Kažociņai (biju praksē Rīgā, Čaka ielā 83/85). Ārstes attiekme vienmēr laipna, bet nav tik kompetenta kā gribētos. Iestājās grūtniecība (pozitīvs tests un asins analīzes), bet pēc kāda laiciņa sāka durt vienā sānā un sākās mazi brūngani izdalījumi, zvaniju un braucu pie viņas. Iztaustīja vēderu, pateica, ka jā ir grūtniecība, paņēma asins analīzes un iedeva Utrogestu (hormons - progesterons) dzert (3x dienā). BET izteica varbūtību, ka iespējama ārusdzemdes grūtniecība! Uz USG neaizsūtija. Dūra tāpat tai sānā, vīrs ierosināja aizet pie cita ārsta. Pēc dienas tiku pie ļoti labas dakteres, kas uzreiz mani aizveda uz USG un tur arī viss bija ļoti labi redzams - ārpusdzemdes grūtniecība. Tālāk sekoja laporaskopija un diemžēl olvads dakteres Kažociņas nolaidīgās attieksmes dēļ tika pazaudēts.
Un viss pateicoties tam, ka mani jau pirmajā vizītē V.Kažociņa tikai iztaustija un uzreiz iedeva zāles, nepārbaudot grūtniecības faktu un tās norisi USG (vai IR piestiprinājies dzemdē), kā rezultātā zāļu ietekmē auglītis tomēr strauji attīstījas olvadā, nevis dzemdē. Grūtniecības laiks - 5.nedēļas.