www.sudzibas.lv Rīgas 1.slimnīca Ginekoloģijas nodaļa

Rīgas 1.slimnīca - Ginekoloģijas nodaļa

Rupja discriminācija un, no ārsta ētikas puses, pilnīgi šokējoši negatīva attieksme pret pacienti no Ginekoloģijas nodaļas galvenās ārtses puses. Ārste jau krietnos gados, bet prātā īpaši tālu attīstībā nav tikusi (piedodiet par atklātību). Izejot no telpas, nespēju savaldīt savas asaras. Es vēlējos pierakstīties uz plānveida operāciju un pilnīgi negaidīju, ka ārste varētu tā izturētis, uzzinot operācijas iemeslus. Tiku informēta, ka šādus gadījumus viņa neoperē un skaidrā tekstā lika man atstāt telpu. Diskriminācija tika izpausta no ārstes puses personisko "aizspriedumu" dēļ un viņa pat necentās savus vārdus ietērpt vismaz ārstam pieklājīgā formā.

Pierakstījos uz operāciju Gaiļezera ginekoloģijas nodaļā un tur nebija nemazāko problēmu. Ļoti laipni ārsti un gādīgas māsiņas! Dziļā pateicībā par patīkamo uzturēšanos, apdāvināju nodaļas darbiniekus ar konfektēm :D

V

K klient28 06.06.2013

был на обследовании, обслуживание плохое, врачи хамы, приписками еще занимаются. Т.е. мне этого не делали а в нете можно посмотреть за какие услуги врачи берут деньги с государства, так там мне понаписали что и так и эдак меня обследовали. После обследования выводы и рекомендации должны были дать. ничего не дали.

Врач Зарубина Елена, тупая очнь оказалась

K klient28 06.06.2013

Мало того что ЗАРУБИНА тупая она еще и хамка, может себе позволить поциенту ответить некорректно на вопрос о рекомендациях каких по поводу обследования.
Офтальмолог(глазной) Мелере, рвачиха и хамка и тоже приписывает себе манипуляции, хотя она мне даже обследования не делала никаких

Так что туда я больше ни хожу

Противно смотреть по телеку как их пиарят, хамов и горе рвачей.

K klient28 06.06.2013

Жалею что потратил деньги и время на обследование, которое мне ничего не принесло, накаких советов и рекомендаций по поводу моего здоровья., только негатив от общения с рвачами и персоналом остальным (медсестрами)

K klient28 06.06.2013

да еще хочется добавить что туда я обратился ПО СОВЕТУ!!!

МНЕ ПОРЕКОМЕНДОВАЛИ :))))))))

И ТАК ПОПАСТЬ НА ХАМСТВО И НЕПРОФЕССИОАНЛИЗМ