MDF Veselibas centrs Pardaugava - Vertebrologs

Labdien,

Biju uz apmeklējumu pie Vertebrologa - mugurkaula un locītavu speciālista, diemžēl man jāatzīst, ka attieksme bija šausmīga, vispirms man uzdeva jautājumu par diagnozēm, kuras man ir bijušas saistībā ar muguras problēmām, kā lai es zinu, neesmu mediķis, tāpēc jau es vēršos pie ārsta, lai saņemtu atbildes, pēcāk ārsts vispār neklausījās ko es saku, tad kāda velna pēc ir vajadžigs speciālists, kurš dzīvo savā pasaulē un pacientu nemaz neklausās, tiku nosūtīta uz magnētisko rezonansi, lai noskaidrotu cēloni, bet es nevaru to veikt, jo man ir klaustrofobija un esmu sestajā grūtniecības mēnesī. No ārsta puses sapratu, ka viņš man netic un uzskata, ka esmu nākusi pēc slēdziena, lai uz valsts rēķina varētu veikt ķeizargrieziena operāciju, bet ko man darīt, ja man patiešām ir nopietas problēmas ar muguru un pēc jaunaā likuma ir nepieciešams slēdziens no speciālista, tāpēc neieteiktu griesties pie vertebrologa Vestermaņa kunga, neko sakarīgu nepateiks, ja nu vienīgi izteiks kādu citātu piemēram no Ostapa bendera, neesam taču tirgū.

M memmesmeitiņa 15.05.2013

Atvaino. bez uzbraucieniem, bet, ja saki, ka tev ir nopietnas problēmas, tu taču vismaz nojaut diagnozi, jo pieļauju, ka kaut kur ir apstiprināts, ka problēmas ir nopietnas citādi jau arī var šķist, ka to nopietnību izdomā.

4 4ever 17.05.2013

Tas, ka dažkārt nākas saskarties ar ārstiem, kas dara kaunu visai ārstu cunftei, diemžēl ir nenoliedzams fakts :-(

V Vabalja 20.05.2013

Es arī esmu saskārusies ar šī centra savādi - dīvaino attieksmi. Analīžu rezultātus aizmirst aizsūtīt uz e-pastu. Tad, kad pēc mēneša atnācu uz centru pēc analīzēm - tās bija pazudušas! Nu, kā - par tām analīzēm es maksāju lielu naudu, bet šīe paņem un pazaudē! Tad pēc 1h ilgas meklēšanas tās tika atrastas mapītē, kura bija domāta manam ārstam!!! Sanāk, ka tā mapīte (ne tikai ar manām analīzēm) nemaz nav nonākusi pie ārsta!!! Kaut kāds "sviests"! Nav organizēta administrēšana. Visapkārt viens vienīgs "bardaks"!!!

S smīkņa 20.05.2013

Nu bet ja vajag magnētisko rezonansi, tad vajag. Ārsts taču uz aklo nevar diagnozi uzstādīt.