Reitings Telekomunikācijas

CDR
Latvijas Tālrunis
Door2Door

AtrisinātaBaltcom - Bojājums

Bojājums В 2019 году оказывается нужно несколько дней для устранения неполадок интернет трафика. С 7 июля нет интернета, пришла смс от балтком что устранят 9 числа. Что должно случиться для таких крупных и опытных компаний как балтком, чтобы оставить клиентов без интернета на такой длительный срок?

AtrisinātaBaltcom - Vairākas sastaptās problēmas

Vairākas sastaptās problēmas Pats jau drīz atteikšos no baltcom, taču izdomāju, ka ir vērts padalīties ar citiem cilvēkiem par savām pieredzēm ar šī uzņēmuma pakalpojumu. Šobrīd abonēju internetu un tv. Par tv: pirms gada bija programmatūras atjauninājums, tāču pults palika tā pati un puse no pogām joprojām nestrādā. Lietojot baltcom 3 gauds, lietus laikā internets un televīzija periodiski strādā un nestrādā (vairākas reizes ieslēdzas un izslēdzas ik pa 5 minūtēm) , kas ir ļoti kaitinoši. Bieži vien dažas tv...

Lattelecom - Krāpšana

Krāpšana Ieteiktu nekad nepirkt elektropreces Lattelecom veikalos.Nopirkām laptopu,nostrādāja gadu.Parādījās pelēkas strīpas ekrānā,aizvedām uz Lattelecom servisu.It kā salaboja,atvedām datoru mājās,mēģinājām ieslēgt,bet viņu pat ieslēgt nevarēja.Nodevām atpakaļ uz to pašu servisu,kur pateica,ka uz garantiju tas neattiecās,labot var,bet par tādu summu,kas ir tikpat liela,cik datora vērtība.Protams,ka paprasījām atpakaļ naudu uz ko viņi pilnīgi nereaģē.Tagad saka,lai braucam pakaļ pilnīgi neejošam datoram un daram ar viņu ko gribam.Šobrīd īsumā-ne naudas,ne datora.

Lattelecom - Krāpšana

Krāpšana Solika kad būs internets 250 mb/s bet ir tikai 100 mb/s kad sākās akcija un ātrumi dubultojās vajadzēja būt 500 mb/s bet ir tikai 200 mb/s. Zvanīju atbalsta serviss neko nevarēja palīdzēt. Ja nevarat palīdzēt tad iedodiet man to par ko es maksāju!

AtrisinātaBaltcom - Не согласны!

Не согласны! Ввиду того, что мы критикуем работу судебных исполнителей и методами, которыми они пользуются предоставляя ложную информацию в устной форме, отказываясь подтвердить в письменной форме для разоблачения банды, которая действует от имени закона, внушая свои приоритеты для реализации своих амбиций сидя на пятой точке отказываясь устраивать демонстрации под государственном флагом, чтобы на весь мир крикнуть, что их амбиции не услышаны подминая и обучая таджиков тем же самым действиям. Мне и нам...

Tet - Slikts serviss

Slikts serviss Bija jāpārslēdz pakalpojums no vienas adreses uz otru. Nepietiek ar to, ka nevar nomāli pierakstīt meistaru uz konkretu laiku. Tātad jagaida no 9-12. Protams, ka kaveju darbu dēļ tā. Pulkst. Jau 12. Zvanu šiem... 20 minutes kamēr savieno... Pasaku, lai uzzina, kad meistars būs. Saka, ka man atzvanīs... Paiet vēl stunda, nekādu ziņu no viņiem. Zvanu atkal - 20 min, kamēr savieno... Atkal no jauna stāstu 4 cilvēkam visu savu bēdu, ka gaidu utt... Jo no vienas nodaļas uz otru pārsavieno. Beigas 5...

Tet - Nestrādā

Nestrādā Tet un helio tv nestrādā un niet, visu laiku Lago, ja nekas nemainīsies iešu prom pie cita operatora, un visi mani radinieki, tie ir kādi 10 cilvēki! Interneta ātrums zūd nepārtraukti, bet nauda tiek iekasēta pilna apmērā! Nepārtraukti pazūd gan internets gan televīzija, kad kompānija sāks reāli ko darīt? Vieni tukši solījumi, nespēju izprast kur problēma veikt elementāras lietas.

Lattelecom - Slikta pakalpojumu kvalitāte

Slikta pakalpojumu kvalitāte Tv strādā ļoti slikti, dekoders jau otro reizi iet bojā un rada tikai balto ekrānu. Par dekoders pārslēgšanu ir jāmaksā klientam, pat ja problēma ir pakalpojumu sniedzējam. Interneta ātrums ir daudz zemāks nekā solīts. Šausmīga kvalitāte par to naudu, kas tiek maksāta.

AtrisinātaBaltcom - Pakalpojuma kvalitāte

Pakalpojuma kvalitāte Pakalpojuma kvalitāte. Kad paņēmu šo pakalpojumu bija ok, bet paliek arvien sliktāk. Pirmkārt, tika paaugstināta cena, otrkārt pakalpojums palicis ļoti nekvalitatīvs. Tv raustās ik pēc 10 sekundēm. Kad vēlējos atteikties jāmaksā 80 eur līgumsods.

AtrisinātaBaltcom - Krāpšana, slikts serviss, pilnīgs random.

Krāpšana, slikts serviss, pilnīgs random. Vot sviests, šodien 11.07.19 pamanīju, ka vairs nevar reklāmas patīt, neiesaku šo sūdu nevienam, bija problēmas vienmēr ar apkalpošanu un problēmu risināšanu. Tad ir tā, ka pults un tv frekvences pārklājas, nevar palīdzēt, iesaka pirkt jaunu tv. Un tagad vēl ka nevar reklāmas patīt, kad ir ieraksti, par ierici jāmaksā vēl gadu, bet rīt atteikšos no viņu pakalpojuma, un ierīci pa taisno miskastē, saprotu kad tiešraidē ir reklāmas jāskatās, bet tagad vēl arī ierakstos, totāls sviests, lūdzu...

Sia Lux Riga - Attieksme

Работала раньше в SIA Lux Riga. Директор фирмы оказался настоящим извращенцем!У него есть свой кабинет где шторы можно закрыть и он просто приставал к мне, вёл себя по хамски и даже грубил. С начало всё начиналось с шуточек, говорил носи "пожалуйста юбки, тебе так подойдёт"! Я конечно же не велась на это, а потом буквально за 2 недели роботы настойчивость начались более сильной! Я ожидала что угодно, но чтоб мне отказывали в моей собственной зарплате если я ему не сделаю минет! Это уже было...

Lattelecom - Slikts serviss

Slikts serviss Esam Lattelecom majas interneta,tv klienti ilgu laika.loti biezi pedeja laika ir problemas ar inetu-sledzas vislaik ara un televizija tiesi tapat-melna bilde un skanas ari nav,stundas laika kadas 7x.. zvanijam uz info nr.1.06.19.pec plkst 12:0,atbildeja Edgars,lai risinatu problemu-uz ko mums atbild:neko izdarit nevar,nepatik-mainat citu operatoru!

Lattelecom - Slikts serviss, krāpšana

Slikts serviss, krāpšana Pieslēdzu automātisko maksājumu rēķinu apmaksai. Saņemot rēķinu, tas ilgu laiku stāvēja, tāpēc nolēmu manuāli to samaksāt. To arī izdarīju, bet nākamajā diena summa tika vēlreiz noņemta. Protams, lai sazinātos ar viņiem, jazvana uz maksas tālruni. Kāpēc man būtu jāmaksā vēl, lai dabūtu savu naudu atpakaļ? Viņu palīdzības portāla ir pilnīgs sū*s.

Latvijas tālrunis - Solijuma nepildīšana un krāpšana

Solijuma nepildīšana un krāpšana Sveiki! Ja jums ir piedāvājums no šī uzņēmuma ļoti ieteiktu 10x padomāt un iegūt vairāk informācijas par viņiem. Es sava uzņēmuma vārdā noslēdzu līgumu uz gadu par 410 eur. Tur bija solīta ka izveidos baneri, ka ievietos visos mūs īpašā vietā mūsu uzņēmuma kategorijā. Būsim lietuvas lapā. Būšot ļoti liels apmeklētāju skaits. Visu līguma "burvju trikus" kā palielināt klientu apmeklējumu mūsu mājas lapai nerakstīšu. Bet - viss ko viņi neaizmirst ir tikai rēķina piestādīšana, jo biju sadalījis to...

Lattelecom HELIO - Mēsls

Mēsls Helio ir lielākais mēsls, kāds līdz šim redzēts. Ok, pirmo pusgadu neko neteicu - kamēr visas funkcijas sakārto, pārbauda. Bet nu jau ir par traku - vismaz katru otro dienu uzkaras, restartējas, nestrādā ieraksti. Skatoties ierakstu, pēkšņi "izmet ārā" atpakaļ uz tiešraidi. Kāpēc bija jāpāriet uz šādu mēslu?

Lattelecom - Slikts serviss

Slikts serviss Es pirms 3 nedeļām aiznesu liepājā xl salas lattelecom veikalā savu gaming laptop jo man viņš neslēdzās iekšā viņi teica kad pēc 1 nedēļas būs dators + es samaksāju 30€ lai iztīra datoru es katru dienu zvanu lai tikai parasītu kad varēs aizziet paņemt savu datoru viņu atbilde pēc nedeļas es domāju kad savu datoru laikam nedabūšu un lieli izlietoju 1670€ priekš tā datora un man ir tikai 13 gadi

Lattelecom - Krāpšana

Krāpšana Компания Lattelecom просто обманывает людей и заставляет платить за услуги, которые не предоставляла В связи с переездом, отключили услугу, по новому адресу эта компания такую же услугу предоставить не могла,писали заявление в филиале.После звонка очередного оператора о рекламе услуг, нам не отключили услугу и заставили платить ещё за один месяц,теперь ещё выставляют счёт за рутер о котором в договоре нет ни слова, т.к мы его в 2014 году, покупали сами Просто фу этой компании Люди, будьте осторожны

Telepele - Обман

Предлагают услуги дешевых звонков по миру-согласно инструкции пополнила счет и пыталась связаться с родственниками в германии и в россии-шли просто гудки будто абоненты не поднимают. Связалась в родственниками сразу же обычным способом и узнала, что пропущенных звонков у них не было. В итоге попытки связаться с поддержкой тоже не увенчались успехом 67651010 сбрасывается, а 67651030 и если нажать 9 будто для связи с оператором-поднимают со словами "здрасти не туда попали". Не ведитесь-полный обман.

Lattelecom - Helio

Helio Cik bieži var manīt TV izskatu un funkcijas!? Nu tiešām cik? Pieradām pie visiem jauninājumiem.. Šovakar attinu savu seriālu, mierīgi skatos un te pēkšņi viss atslēdzas! Atkal jauns izskats, bet kur es varu attīt? Neviena pults poga nereaģē! Kur kāds brīdinājums? Klienti nav jāinformē? Jo tālāk, jo trakāk! Tā uzsit dusmu, ka gribas izskatīt citus variantus!

Lattelecom - Bez piekrišanas automātiski pagarina ligumu

Bez piekrišanas automātiski pagarina ligumu Vienmēr pagarina līgumu uz 2 gadiem nosūtot ligumu uz email. Kā var pagarināt līgumu un piespiest cilvēku saņemt pakalpojumus tikai no Lattelecom! Visās lieldienās nebija tv un internetā, kaut kādā avārijā, un vakardien 4 maijā atkal avārijā, apsolīja novērst 8 maijā, sanāk es bez interneta un tv 4 dienās, par kuriem ir jāmaksā! Kopā sanāk 6 dienās, gandrīz nedēļā! Tiesas ielā 42, Kauguru!