www.sudzibas.lv Tet Slikts serviss, ļoti nelaipna attieksme

Tet - Slikts serviss, ļoti nelaipna attieksme

Pakalpojums internets +tv neiet. Rāda, ka izveidots savienojums ar wifi, bet nav pieejas internetam. Tet palīdzības tālrunis ir maksas pakalpojums, bet par šo maksu klients var tikai klausīties stundām ilgi, ka visi operatori ir aizņemti. Ir covid laiks man ir jāstrādā attālināti, kurš man kompensēs to, ka pakalpojums netiek nodrošināts? Ja uzraksta atteikumu no pakalpojuma, tad pēc 4 dienām uz e-pastu pienāk ziņā, ka 5 dienu laikā darbinieks ar mani sazināsies, tikmēr klients var iztikt vispār bez pakalpojuma. Kopš atteikuma uzrakstīšanas 10ajā dienā tiešām piezvanīja rupja sieviete un sāka draudēt ar soda sankcijām par atteikšanos no pakalpojuma, tas nekas ka es nekādu līgumu neesmu parakstījusi, ja es par pakalpojumu maksājot, tātad maksāšu arī par neparakstītā līguma laušanu 105 eur! Neizvēlieties tet pakalpojumus, tā ir klaja krāpšana un attieksme pret klientu vispār nepieņemami rupja. Esmu tā nokaitināta, ka arī par elektrību vairs nemaksāšu šim rupjajam uzņēmumam un meklēšu citu pakalpojuma nodrošinātāju.

28.10.2020

A A.G. 22.04.2021

Tieši tā pat arī man bija. Vēlējos atteikties no pakalpojumiem. Par cik līguma termiņš, (kuru man telefoniski piedāvāja un pieslēdza) ,kuru nemaz nebiju parakstījis un apstiprinājis - vēl nebija beidzies sarunājām, ka samazināsim pakalpojuma izmaksas un atstāsim tikai internetu. Nākamajā rēķinā par to man tika piestādīts līgumsods, un ne tikai tas, izrādās, kad noslēdza tv un samazināja rēķinu, man tika pieslēgts atkal jauns līgums uz 24 Mēnešiem :D Kad vēlējos no visa atteikties sakarā ar to, ka ārkārtējas situācijas laikā nav naudas - man sāka piestādīt līgumsodu aiz līgumsoda, piestādīja sodus par iekārtām, kuras it kā neesot saņēmuši. Lai gan aizsūtīju pa omnivu, kā paši lūdza. Pats galvenais, ka es nevienu līgumu neesmu ne parakstījis ne piekritis viņu termiņiem :D pēdējie!