www.sudzibas.lv Tet Slikts serviss, ļoti nelaipna attieksme

Tet - Slikts serviss, ļoti nelaipna attieksme

Pakalpojums internets +tv neiet. Rāda, ka izveidots savienojums ar wifi, bet nav pieejas internetam. Tet palīdzības tālrunis ir maksas pakalpojums, bet par šo maksu klients var tikai klausīties stundām ilgi, ka visi operatori ir aizņemti. Ir covid laiks man ir jāstrādā attālināti, kurš man kompensēs to, ka pakalpojums netiek nodrošināts? Ja uzraksta atteikumu no pakalpojuma, tad pēc 4 dienām uz e-pastu pienāk ziņā, ka 5 dienu laikā darbinieks ar mani sazināsies, tikmēr klients var iztikt vispār bez pakalpojuma. Kopš atteikuma uzrakstīšanas 10ajā dienā tiešām piezvanīja rupja sieviete un sāka draudēt ar soda sankcijām par atteikšanos no pakalpojuma, tas nekas ka es nekādu līgumu neesmu parakstījusi, ja es par pakalpojumu maksājot, tātad maksāšu arī par neparakstītā līguma laušanu 105 eur! Neizvēlieties tet pakalpojumus, tā ir klaja krāpšana un attieksme pret klientu vispār nepieņemami rupja. Esmu tā nokaitināta, ka arī par elektrību vairs nemaksāšu šim rupjajam uzņēmumam un meklēšu citu pakalpojuma nodrošinātāju.

28.10.2020

S