www.sudzibas.lv TET līguma laušana ir tiešām speciāli neērta 2 Mēneši nedzīvo adresē, bet jāturpina maksāt, kaut informēti

TET līguma laušana ir tiešām speciāli neērta - 2 Mēneši nedzīvo adresē, bet jāturpina maksāt, kaut informēti

Ilga Kreicberga, 84 gadi, ar 31.05.20. Lauza līgumu, sakarā ar aiziešanu dzīvot uz pansionātu. Viņa atteicās gan no stacionārā telefona, gan no helio tv.
Es kā kontaktpersona, iesniedzu skenētu iesniegumu, skatīt pielikumā, bet operātors uzstāja, ka klientam, 84 gadi!, pašam kādā no filiālēm jāierodas un jāatsakās.
Klients no 1.06.20. Adresē nedzīvija, taču turpināja maksāt par jūniju un jūliju. Rēķini nāca uz manu kā kontaktpersonas adresi, ko klients mutiski nosauca operātoram pa telefonu.
Līdz ar to es, Diana auziņa, kas uzņēmusies palīdzēt svešam cilvēkam, 10.07.20. Samaksāju 45.42 eur par neesošu pakalpojumu, maksājuma uzdevums pielikumā.

Saprotu, ka katrs klients svarīgs, tomēr uzmanieties ar Tet, bijušo lattelecom!
Tagad viņiem Skaistas reklāmas pa televizoru - plazmas televizors - tikai par 1 eur!
Tas nebūs tikai 1 eur!

S Spuris 07.12.2020

Tas ūķīs jau sen uzsprasās uz tiesas sola.Izdzimteņu kantoris

T Taisnīgums99 07.12.2020

a savus datus vispar jums te nevajadzeja likt ieksha.