www.sudzibas.lv Tet Klientu maldināšana, šausmīgs serviss

Tet - Klientu maldināšana, šausmīgs serviss

Sveiki,

pirmo reizi rakstu sūdzību uz jebko Latvijā, bet tas pārkāpj visas robežas.

1. Situācija

pasūtīts dators, tet čakarē, ka viss tiks nosūtīts rītdien, nedēļu no vietas, ja pats nezvanītu, nesaņemtu nekādu informāciju, tika teikts, ka problēmas ar saitu, un tāpēc viss notiek lēni. Preces pasūtījums tika galu galā atcelts, jo apnika dzīties līdzi.

2. Situācija

pasūtīts monitors, 2 nedēļas nekādas kustības no tet puses, atkal tiek solīts, ka prece jau ir noliktavā, prece jau rīt jānodod kurjeram, operatori Saka galīgi dažādas lietas. Principā redzams pofigisms attiecība pret klientu.

3. Situācija

Tet lietotājs bija reģistrēts uz mani, kur pēc laika bija lietojusi māte. Pēc lietotāja atgriešanās, tika izveidots iesniegums, kur pateikts sadalīt manas mātes un manus akaunuts. Tas tika izdarīts ar oficiālu iesniegumu. Izveidojot pasūtījumus aizvien iet apstiprinājums uz mātes e-pastu. Šāds akts ir pret datu aizsardzības regulu.

Esmu Tet klients vairāk par 8 gadiem, bet apsveru iet prom, jo šī attieksme pret klientu ir vienkārši smieklīga.

26.11.2020

Atbilde no SIA Tet Pārstāvja atbilde 03.03.2021

Sveiki! Ļoti atvainojamies par radušos situāciju! Lielai daļai tirdzniecības vietu pārejot uz attālinātu darbību, tieši uz kurjeriem un preču piegādes dienestiem šie jaunie apstākļi radīja lielāko slodzi, kā rezultātā kavējas gan preču piegādes no ražotājiem un preču piegādātājiem, gan arī pēc preces saņemšanas - tās piegāde pircējam. Darām visu, lai preces piegādātu pēc iespējas ātrāk un ļoti atvainojamies katram, kuram nācies gaidīt ilgāk kā gribētos.
Kas attiecas uz jautājumu par līguma pārslēgšanu uz citas personas vārdu - lūgums norādīt jūsu klienta numuru vai nu šeit vai arī atsūtīt to privātā ziņā www.twitter.com/mans_tet , www.facebook.com/tet.lv vai epastā uz [email protected] - centīsimies palīdzēt visas problēmas atrisināt!

S Spuris 26.11.2020

Kāpēc ņemt pie TET ja ir daudz labākas iespējas kur iegādāties?

MacBeton 07.12.2020

Mašīnu arī Lukoilā pērc?