Reitings Reliģija

Jehovas Liecinieki - Pajoļu bars

Jehovas liecinieki var vienkārši aiziet un uztaisīt masu pašnāvību :D Pajoļu bars :D

L Lacplesis 19.11.2007
Komentāri 51 Reliģija

heh -

Bet padomajiet par Dievu... kas ir Dievs!!! vins ir musu Tevs-Raditajs! Vins neko mums nepiespiez, neko neaizliedz. Vins ir Tevs, padomajiet ka Tevs rikotos attiecigaja situacija, tad jus varesiet labak izprast Dievu...unj vins ar mums neruna ta.. aizliedzot, pieprasot kaut ko... vins neko neprasa, ka Tevs neprasa bernam.. vins ir devis mums tik daudz, radiji so zemi.. katru Zaliti, kocinu, radibinu vins ir radijis mums... lielaa milestiba... bet ko mesdaram... iznicinam vina radito, buvejam...

Православная Цековь - Пожертвуй 10 латов и получишь майку...

V cerkvi, bivshij planetarij vesit plakatik s nadpisju - POZHERTVUJ 10 LATOV I POLUCISH MAJKU posle takoj nadpisi voobsce v cerkovj etu hoditj ne hocetsja!

Supermarketi -

Ja vam tak skazu, dozili, vse vse vse eti marketj polnji otsto, nas zdelali zombi. Kartochki skidki-fuflo vse eto. Zagubili gosudarstvo-prodaem sintetiku,. Jogurtj, cmetana, fruktj xleb, mjaso i td vsjo privoznoe. Daze rinki i te stali xafno. Daljshe xuze. Krepitesj. Pomnite frazu iz 12 stuljev: zagranica nam pomozet. Aga derzite korman shire.

religija -

O religii cerkvi i BOGE,ja skazu tak,da prostit menja kazdji:ne vazno k kakoj mj religii otnosimsja,ja ne govarju o sektax.estj 3 osnavnjx religii,no BOG odin.Mj mozem ne xoditj v cerkovj ne molitsja ne sobljudatj post i td.Toljko kogda ot nas uxodjat blizkie mj idjom v cerkovj.

7 Dienas Adventisti - Sekta!

I. Sta sekta, par to esmu parliecinajies 100%!!!Kad dzirdu, ka vini ievelk savos tiklos cilveki, pec tam vinus noved nave vai loti tuvu bitamama veselibas stavoklim!Viena mana pazina ir dedziga 7. Dienas adventistu sekotaja, pirms tam pamatigi izskalotas smadzenes un nozombeta, protams, man personigi arii visadi melodami un krapdami gribeja ievilinat sava sekta, bet man ir pasam sava parlieciba un man nav vajadzigs 7. Dienas adventistu uzspiestais viedoklis!Mate savu bernu merde bada nedod est...

U User1060 20.08.2007
Komentāri 78 Reliģija

Свидетели Еговы - Опасайтесь этих свидетелей!

Opasajtesj etih svidetelej. Sna4alo oni vse dobrie i pushistie a yze 4erez mesjac. Stanovatsa hamami i polnimi ubludkami. Kstati vse tam zivut ne religioznim principam. Vosy pjut i hamjat. Mogyt i pokale4itj. Na menja napodali eti iegovi:(

L LENATR 01.07.2007
Komentāri 11 Reliģija

Jehovas Liecinieki - Pretīga sekta!

Vot var jau būt nekauņas, vazāties ar saviem Dieva vārdiem pa dzīvokļiem. Pretīga sekta! Drīzāk tie ir sātanisti!

D dianadasere 24.03.2007
Komentāri 111 Reliģija

Eliza K -

ELIZA-K razho meebeles kuras par kvalitativaam nekaadi nenosauksi - nesen pats tikko iegraabos par 190 LS - tagad nezinu kur likt aaraa mest zheel naudas, bet guleet uz taas gultas neiespeejami ja neesi joga.

X xx 21.03.2007
Komentāri 6 Reliģija

TALISMANS zīlešanas salons -

Nepaļaujaties uz viltus zīlešanas sal.TALISMANS reklāmam.Tās visas ir pašu saceretas,un neko vini palīdzēt nevar,tikai noplēš lielu naudu.Tikai nesaprotu,kā var rikoties tācilvēki,kuriem Dievs ir jau atņēmis visas dotības dziedinat,vel nav sapratusi,ka nāks vēl lielāks sods. Cietusī un aprkārtā.

X xx 21.03.2007
Komentāri 3 Reliģija

Jaunā Paaudze - Ļoti labi organizēta izrāde

Tas viss ko macitajs Aleksejs runa no skatuves ir loti skaisti VARDI , bet dzive ta NENOTIEK!!! Dazkart rodas iespaids, ka ta ir loti labi organizeta IZRADE un visi, kas piedalas ir aktieri tiesam par so ,,prieksnasumu,, ir VERTS AZIET NOSKATITIES!!!