Katoļu baznīca - Celibāts

Kāpēc katoļu mācītājiem piespriests celibāts, ja tas nekur nav obligātā kārtā pieprasīts!!! Iznāk, ka sieviete ir kaut kas slikts un netīrs, lai katolis ar tādu pītos!!! Kāpēc katoļi apkarinājuši sevi ar visādām saistībām un drazām, latīņu valodu, ko neviens nesaprot u.t.t. Ejam autoskolā latīniski mācīties, redzēsim, kas sanāks!!!
Katoļu mācītāji - visapdalītākā un pazemotākā pasaules radība...

V

A albis 07.09.2009

kastroļi un viss.

U Uģis riktigais 07.09.2009

Nu, ja atkal saks mūs uz sārta dedzināt, tad jau ...

J Jāzeps 08.09.2009

Celibāts ir izveidojies vēsturiski, jo viduslaikos baznīcas zeme piederēja mācītājam, bet, kad mācītājs mirst, īpašums pāriet bērnu īpašumā. Lai to nepieļautu, baznīctēvi izlēma, ka mācītājam nedrīkst būt bērni un sieva, lai īpašums paliktu baznīcas īpašumā.
Kāpēc to sviestu neatceļ? Tāpēc, ka katoļu baznīcai ir pārāk iesīkstējuši pāvesti, jo ne vienu vien reizi šis jautājums jau ir cilāts.

K katolis 10.09.2009

Tapec, ka tu, sudzibas autors, esi pats nabadzigs cilveks, jo neko nezini par katoliem. Tev kada darishana, kapec katolu priesteriem jaievero celibats, ja neesi katolis?? Riebjas man tas fakts, ka daudzi jo daudzi cilveki apcel visadi citadi aprunaa katolus un katolu baznicu, neko nezinot reali par katoliem! Tici man, katolu priesteriem nav nekada vaina dzivei... Celibatam ir dzilaka nozime! To tiem cilvekiem, kas par katolu baznicu neko nezina, nesaprast. Tu, sudzibas autor, iesakumaa aizej uz kadu katolu Baznicu, parunaa ar priesteriem un, ja vini gribes, vini tev to izstastis. Tas, ka cilvekam nav dzimumattiecibas, nenozimee, ka vins ir apdalits vai pazemots. Taa kaa spried tu, spriezh tie cilveki, kas ir no seksa atkarigi. Vini domaa tik par seksu, kas regulari skatas pornosaitos, pornofilmas... Es esmu katolis un varu pateikt vienu, kas attiecas uz mani: es bez seksa varu lieliski iztikt!
Ir cilveki kaa Jazeps, kas viscaur redz tikai mantas jautajumu...

Katolu Baznica vispar ir diezgan neerta daudziem jo daudziem, tapec pret vinu ir verstas visadas kampanjas, kas nomelno un apmelo katolus. Kapec? Tapec, ka katolu Baznica ir pret homoseksualismu, bet ir ieiteresetas personas, kam homoseksualisma legalizacija ir izdeviga. Tas pats attiecas uz abortiem, kontracepcijas lidzekliem... Ka tad pastaves netirais kontracepcijas lidzeklu bizness?? Visu apakshaa ir netirs bizness. Katolu baznica vershas par morali, par cilveku shkistibu, bet, kaa pastaves pornobizness, ja cilveki tieksies pec dveseles un miesas shkistibas?? Katoli ir pret seksu arpus laulibas, bet te atkal apaksha stav kontracepcijas lidzeklu bizness.

Es no savas pieredzes varu pastastit vienu: katolu Baznica ir Kunga Dieva baznica un nomelnot To nevajaga! Var teikt, ka es biju elle un nu no elles, pateicoties ticibai Dievam un tam, ka tiku kristits katolu Bazniicaa un pienemu tanii Sakramentus, esmu pacelts lidz Debesim. Es savam dveseles acim esmu redzejis Dzivo Dievu, kuru sludina katolu baznica. Es runaju ar Vinu un Vins man Atbildeja. Es redzeju Jezu Kristu, Kuru sludina katolu Baznica un tas, ko Jezus Pateica man, ir vestijums visiem cilvekiem un it ipashi tiem, kas Jezu noliedz. Es pajautaju Jezum: "Kungs, vai Tu naksi Tiesat sho pasauli?'" Un, Jezus man Atbildeja:"Ja, Es Nakshu!"

K katolis 10.09.2009

P.S. Taa kaa esmu redzejis savam dveseles acim Dievu, Dieva Valstibu, varu pateikt vienu: ir verts atteikties shinii dziivee no daudz kaa: no seksa arpus laulibam, no meliem, no zagshanas, ir verts tikt kristitam katolu Bazniicaa, izbrivet svetdienaa laiku un aiziet uz Sveto Misi, kas reti ir ilgaka par stundu. Ir verts nepagulet, piecelties un aiziet... Ir verts savu dveseli itirit un ielaist tanii Dievu, jo ieguvums ir Milestibas, Miera pilna Debesu Valstiba, Kur Valda Neaprakstams Miers, Milestiba un Skaistums. Esmu redzejis to savam dveseles acim un uz turieni gribu! Bet, celsh ir viens: tikt kristitam katolu vai pareizticigo Bazniicaa, censties regulari apmeklet Sveto Misi svetdienas un svetku dienaa, bet pari visam, ticet Jezum Kristum, jo tikai Vins Var cilveku aizvest uz Dieva Valstibu, jo vins Ir Dieva Dels un naivi ir domat, ka, neticot Jezum Kristum, bet ticot "savam dievam", ka ticat Dievam un noklusiet Debesis. Bet, laiks katram ir dots savs un var gadities, ka shodien tu to neizdarisi, rit neizdarisi, bet parit bus par velu, jo parit var pienakt tava pedeja diena shis zemes dziivee, bet Debesis bus aizvertas un, ticiet man, ir ele un ir launie gari, kas cilveka uzhu parversh murgaa un pec miesas naves tam gala nebus!

M Mortīcija 24.10.2009

Moška, viņi ir pārāk stulbi. :D

I incis 24.10.2009

kas jums, raksta autor, pret katoļiem? cilvēki kā cilvēki.katrai ticībai ir sava gaišā un tumšā puse. gribētu jautāt raksta autoram kāda jēga šajā saitē sūdzēties par ticību? ir vai nav viņiem celibāts, kas ta tev par daļu?

A Agnus 01.11.2009

Celibāts nav piespriests, kā to saprot raksta autors, tam ir sava jēga.
1.Lai kļūtu par priesteri, jāpilda noteiktas prasības (tāpat kā jebkurā
citā darbā).
2.Cilvēks tiek informēts par visu, kas būs nepieciešams priesterim.
3.Cilvēks labprātīgi izvēlas piekrist (katoļu diakonam nav celibāta).
4.Savu izvēli topošais priesteris apliecina ar celibāta zvērestu.
5.Priestera pienākums ir - sniegt garīgu aprūpi-ārstniecību,
- pašam būt garīgi veselam- slims slimu ārstēt
nespēj.
6. Ievērojot celibātu, seksuālā(dzīvības) enerģija transformējas, galvas
smadzenēs tiek aktivizēti nevis senie fizioloģisko refleksu centri, bet
citi - vēlāk izveidojušies apgabali - notiek galvas smadzeņu tālāka
attīstība, izmantojot cilvēkam no dabas dotos resursus-enerģiju.

Problēma tā, ka daļa priesteru zaudē cīņā starp refleksiem un intelektu, nespēj transformēt seksuālo enerģiju, bet celibāta zvērests jau ir dots...
Tad arī sākas bailes no sievietēm, viņu nomelnošana, uz šī pamata veidojas homoseksuālisms un citi seksualitātes izpausmes veidi.

Gudrāk būtu, ja - katoļu priesterus sāktu apmācīt no 60 gadu vecuma,
kad seksuālā aktivitāte dabiskā veidā sāk mazināties,
- atļautu ordinēt arī katoļu sievietes, jo viņām enerģijas
transformācija notiek daudz vienkāršāk un agrāk.

S Sunny 01.11.2009

Tikai katoļu mācītājiem nedrīks precēties, bet citām reliģijām tā ir obligāta prasība. tiešām stulbi--kā tu vari sludināt saticību ģimenē, ja tev pašam tādas nav?

A Agnus 01.11.2009

Ja katoļu mācītājam būtu sava ģimene, viņš pārdzīvotu arī negācijas, kas mēdz būt ģimenē. Tādēļ viņš it kā zaudētu "saikni ar ideālu ģimeni". Cilvēki sajustu, ka mācītājs nav patiess-runā vienu, bet reāli ir kas cits.
Ja ģimenes nav, tad nav arī melu par saticīgu ģimeni-mācītājs sludina ideālu, kas aprakstīts Bībelē.

A AZ 16.12.2009

Pilnīgas muļķības! Piemēram, ziņojuma autors pats ir katoļu mācītājs, jo viņš māca katoļus, kā dzīvot Un viņam nav nekādu ierobežojumu veidot ģimeni. Cita lieta ir ar katoļu priesteriem, bet to jau izskaidroja iepriekšējie atbildētāji.
Priesteris grēksūdzē pastāvīgi uzklausa ļoti daudz cilvēku un tāpēc viņam informācija par ģimenes problēmām ir krietni vairāk kā lajiem. Turklāt viņam ir informācija par daudzu ģimeņu problēmām un arī izpratne par to, kāpēc šīs problēmas rodas. Priestera ģimene ir draudze. Tas gan nenozīmē, ka viņam būtu seksuālas attiecības ar draudzes cilvēkiem. To saku no pieredzes.

D Dūzis 31.01.2010

Kas par muļķībām! Nosauciet, kurš no viņiem ievēro celibātu un neguļ pa kluso ar vecenēm, ja nu vienīgi pediņi. Kur vēl lielākus melus atrast kā katoļu baznīcā!

O oskarinno 17.03.2014

Tas ko rakstīji, ir absurds! Jēzus teica - "Pienāks laiks, kad cilvēki, piekritīs maldu mācībām, ka kristiešus (katoļus) vajās visvairāk, jo Luciferam nepatīk, lai cilvēki dzīvo pēc Dieva likumiem un baušļiem, viņš grib lai cilvēki kalpo viņam, un priekš tā viņš dod šīs pasaules vērtības - slava, lepnums, sekss jebkurā vietā, laikā un ar ko gribi, meli, nauda viss kas miesai kārojas, bet kad mirsti, miesa vairs nav ar Tevi - Tu esi viens pats tiesas priekšā... Ko tad tu teiksi Dievam, ja Lucifers pateiks, ka visu dzīvi tu esi ienīdis Dievu, bet kalpojis viņam - neļauj sev tikt pazudinātam, pienāks laiks, kad atnāks īstais spēks un gaisma, kas atvērs acis vaļā visiem, kas meklē patiesību

O oskarinno 17.03.2014

Priesteriem ir dota vara - lai pestītu caur Jēzu Kristu, mūsu grēcīgās miesas
Mums ir dots atpazīt gan ļauno, gan labo, ja Tu domā ka dzīvojam vienu reizi - tad maldies, dvēsele nekad nemirs, bet paliks mūžiga vai nu debesīs vai nu ellē, kuram Kungam tu esi vairāk kalpojis un kurš Tev vairāk ir devis un simpatizējis visu Tavu dzīvi!

J Jane Eyre 23.10.2014

Sveicieni visiem Baznīcas ļaudīm! Ziniet, ir bez starpības Katolis - Nekatolis, Dievam ir jādzīvo cilvēka sirdī... Jautājumu par celibātu tirzāt nevajadzētu, jo sabiedrība pret Baznīcas kanoniem un dogmām neprotestēs. Un tas lielāko tiesu nav arī vajadzīgs. Dzīvojiet mierā, saticībā un viss būs labi. Bet gribu pastāstīt vēl ko...Pati esmu no Katoļu draudzes Jelgavā. Ilgus gadus gāju uz Baznīcu un baudīju Sv.Mises norisi un skanējumu. Pie mums strādāja kolosāla ēģelniece Edīte Bergmane, tad viņu nomainīja arī ļoti laba ērģelniece Agnese. Mēs šīs abas meitenes draudzē ļoti mīlējām. Nezinu, kāpēc Edīte aizgāja, bet palika Agnesīte. Un tad pēkšņi, nezin no kurienes uzradās kautkāda VITA Zakse, kura izdeldēja ar klačām un intrigām visu Baznīcas skaistumu. Cik mēs draudze zinām, ka viņa apmeloja Bīskapam Agnesi un Bīskaps viņai (Agnesei) uzteica darbu. Tagad Mises vada ļoti neprofesionāla būtne, neprotoša dziedāt, tikai ķērc. Mēs ļoti to Vitu nemīlam, daudzi viņas dēļ vairāk neiet Svētdienās, bet darba dienās, tikai tāpēc lai nedzirdētu šausmas. Un es rakstu tamdēļ, lai Jūs saprastu, ka Bīskapi, priesteri ir tikai un vienīgi cilvēki. Un arī viņi ne vienmēr var noraidīt sātana ienākšanu Dieva Namā.
Mēs esam daudzi vīlušies mūsu Bīskapā, ka uzklausa vienu neģēlīgu un zemisku intriganti. Bet Dievs jau nav mazais bērns - zin ko katrs no mums dara. Un atņemt cilvēkiem Ticību un Baznīcu, - sodāms no Dieva puses bargi. Tāpēc, esiet pasargāti un aizsargāti no tādiem neliešiem, kā Vita, mācaties tādus atmaskot un raidīt no sevis prom!!! Lai Jūs visus Dievs Svētī!

S sincuks1235 21.06.2021

Dagdā katoļu baznīca atteicās kristietīt bērnu jau otro reizi!

V Vilis Turlajs 11.07.2023

Celibats praktiska dzivee tiek apzinati parkapts Es pats dzivojot Zen baznicas jumta pieredzeju pedofilijas vardarbibas Latgale .Drizuma told publiska telpa laists 20 gadsimta press puses soklusets pedofilijas skandals katolu baznicas vesture Latvija