Reitings Reliģija

7 Dienas Adventisti - Sekta!

I. Sta sekta, par to esmu parliecinajies 100%!!!Kad dzirdu, ka vini ievelk savos tiklos cilveki, pec tam vinus noved nave vai loti tuvu bitamama veselibas stavoklim!Viena mana pazina ir dedziga 7. Dienas adventistu sekotaja, pirms tam pamatigi izskalotas smadzenes un nozombeta, protams, man personigi arii visadi melodami un krapdami gribeja ievilinat sava sekta, bet man ir pasam sava parlieciba un man nav vajadzigs 7. Dienas adventistu uzspiestais viedoklis!Mate savu bernu merde bada nedod est...

U User1060 20.08.2007
Komentāri 78 Reliģija

Свидетели Еговы - Опасайтесь этих свидетелей!

Opasajtesj etih svidetelej. Sna4alo oni vse dobrie i pushistie a yze 4erez mesjac. Stanovatsa hamami i polnimi ubludkami. Kstati vse tam zivut ne religioznim principam. Vosy pjut i hamjat. Mogyt i pokale4itj. Na menja napodali eti iegovi:(

L LENATR 01.07.2007
Komentāri 11 Reliģija

Jehovas Liecinieki - Pretīga sekta!

Vot var jau būt nekauņas, vazāties ar saviem Dieva vārdiem pa dzīvokļiem. Pretīga sekta! Drīzāk tie ir sātanisti!

D dianadasere 24.03.2007
Komentāri 125 Reliģija

Eliza K -

ELIZA-K razho meebeles kuras par kvalitativaam nekaadi nenosauksi - nesen pats tikko iegraabos par 190 LS - tagad nezinu kur likt aaraa mest zheel naudas, bet guleet uz taas gultas neiespeejami ja neesi joga.

X xx 21.03.2007
Komentāri 6 Reliģija

TALISMANS zīlešanas salons -

Nepaļaujaties uz viltus zīlešanas sal.TALISMANS reklāmam.Tās visas ir pašu saceretas,un neko vini palīdzēt nevar,tikai noplēš lielu naudu.Tikai nesaprotu,kā var rikoties tācilvēki,kuriem Dievs ir jau atņēmis visas dotības dziedinat,vel nav sapratusi,ka nāks vēl lielāks sods. Cietusī un aprkārtā.

X xx 21.03.2007
Komentāri 3 Reliģija

Jaunā Paaudze - Ļoti labi organizēta izrāde

Tas viss ko macitajs Aleksejs runa no skatuves ir loti skaisti VARDI , bet dzive ta NENOTIEK!!! Dazkart rodas iespaids, ka ta ir loti labi organizeta IZRADE un visi, kas piedalas ir aktieri tiesam par so ,,prieksnasumu,, ir VERTS AZIET NOSKATITIES!!!