www.sudzibas.lv Jaunā Paaudze Ļoti labi organizēta izrāde

Jaunā Paaudze - Ļoti labi organizēta izrāde

Tas viss ko macitajs Aleksejs runa no skatuves ir loti skaisti VARDI , bet dzive ta NENOTIEK!!!

Dazkart rodas iespaids, ka ta ir loti labi organizeta IZRADE un visi, kas piedalas ir aktieri tiesam par so ,,prieksnasumu,, ir VERTS AZIET NOSKATITIES!!!

B beliver 07.02.2006

Aleksej Ledjaev nastojawij Harizmati4eskij lider. To 4to vi nabludaete, ne teatr. I to 4to on govorit ne vidumka, a dejstvitelno Biblejskie vewi, kotorie zapovedal Bog. NO!!!! Drugoe delo 4to on skandalist i zaznaika. Blagodorja ego ne okkuratnim i hamskim viskazivanijam ne tradicionnie cerkvi zasluzili plohoju reputaciju (tipa sekti,vika4ivanie deneg i t.d i t.p.). Dolzen vam skzatj, 4to v ego cekvi bil silnij rasskol i polovina ludej uwla. Navernoe ustali ot nego.A to 4to, cerkvi pitajutsja posaditj ludej na "iglu" polnaja erunda: (1)Luboj svjawenno sluzitel znaet 4to bez Boga, on(kak slizitelj) nolj bez palo4ki, i obre4en na krah, s dengami ili net. (2)V lubom uv. sebja gosudarstve, estj spec sluzbi kotorie skrito nabludajut za dejatelnostju obwestvennih organizacij i obwin. A Nov.Pokolenie suwetvuet bolwe 11 let. Tak dolgo pudritj mozgi im bi prosto ne udalosj, ih bi uze 10 raz povjazali.

E edmunds 17.03.2006

Neepatik ejiet pie satanistiem

S somebody 21.04.2006

Baznicas virzitaj speks- ir bailes, kuras teik iedvestas cilvekiem, es saprastu, ka baznica gajeji parraditu, ka no viniem ir kada jega praktiskaja dzive net tikai ,,lidot,, pa makoniem un kratities sava muzika...Vai tas kaut ko maina pasaule??Skiet , ka ne?Vai cilveki klust veselaki no ta, vai Latvija kads no ta klust laimiigaks???Jautajumi, kurus gribetos uzdot visam konfesijam un visam religijam??Vai religija nav VERDZIBA? PAKLAUTIES BARVEZIEM UN NEDOMAT, RUNAT KA BAZNICA DOMA., KADREIZ BIJU TAS ,, MULKIS,, BET SOBRID ESMU SAPRATIS, KA TAS VISS IR TIKKAI LOOZERIEM UN VECAM TANTEM, PIEDODIET, BET TA NU IR..

H holly 06.07.2006

Znajete, vokrug silnih li4nostej vsegda bili skandali i spori, tak ze i vokrug A.Ledjajeva i cerkvi Novoje Pokolenije!Potomu 4to eta cerkovj radikalnaja i ona ne sobirajeca zitj po uslovijam etogo mira.Ona vidit glubze i maswtabneje 4em drugije cerkvi,i ona ne terpit i ne mol4it, a boreca za Bozji cennosti, za Bozij avtoritet v Latvii ne podstraivajasj pod obwestvo radi svojej reputacii!!!

X xxx 06.07.2006

A jesli vas tak uz silno volnujut denjgi, to lu4we posledite za tem, kak vi svoimi denjgami rasporjazajetes:no4nije klubi, igraljnije avtomati, alkogolj, sigareti...ne dumaju, 4to vaw variant lu4we, 4em otdatj dengi v sluzenije ljudjam!Otkroju vam sekret-ewe nikto ot etogo ne obednel-a tolko obagatilsja!!!Svideteljstvuju vam iz li4nogo opita!Da i vobwe pered tem kak osuzdatj "Novoje Pokolenije" sna4ala nado imetj li4noje predstavlenije o cerkvi, a ne umni4atj, nasmotrevwisj zakaznih pereda4 i grjaznih dewevih statejek!

N Natalija 13.07.2006

Posmotrite v kakom dome zivet gospodin Ledjaev i na kakih masinah ezdit vse ego semeistvo... u nego vse kostjumi ot izvestnih kutjurje i t.d. i t.p. - otkuda eto ? Ja nedavno videl peredacu po ORT, tam ego pokazivali i govorili cto on sektant.

N Nata 06.08.2006

Odin moj znakomij hodit v etu cerkovj. I mne dostoverno izvestno , cto te kto hodit tuda ,platjat kazdij mesjac, tak nazivaemuju "desjatinu", t. e. 10% ot svoej zarplati. I toljko poprobuj ne zaplatitj....

D Deniss 16.08.2006

Ja zelaju vsem tuda shoditj tuda v novoe pokolenie tam net ne4ego plohohova disetina eto svjatost govor Biblija

J J,/JKL;/ 24.09.2006

UN TAGAD JAUC IEKSA POLITIKU, VISI VINI MANIPULE AR CILVEKA VAJIBAM- ISAK SAKOT PROGRAMME MASAS.APMETA SUDIEM GEJUS, PAR KO TAS LICINA JAUNA PAAUDZE= SUDU BAZNICA, JA DOMSTARPIBAS RISINA AR TIK PRIMITIVAM METODEM, SMIETIES VAI RAUDAT?NABAGA CILVECINI, KAS TUR IET UN NEAPZINAS, KA SMAGI TIEK APKASTI....FUIII!!!

V Vineta 09.11.2006

Lai sveetiita ir kristiesu draudze Jaunaa Paaudze un maaciitaajs Ledjajevs.Bija laiks,kad dziivoju pasauliigu dziivi,izjuka lauliiba,naudas nekad nebija,un vissmagaakajaa briidii mani atrada Jeezus.Nu ir dziedinaata lauliiba,finanses pluust,kaa upe.Dievs ir dziivs,esmu Jaunajaa Paaudzee jau 7gadus.Lai Dievs Juus sveetii!

- - 15.11.2006

nikto ni na 4to ne objazivaet...4to za erunda poprobuj ne zaplotit'?? ja bil v Novom Pokoleniji ,ucastvoval v grandioznix proektax.#izn' stala lu46e ...blagodarja Bogu

D Denis 26.11.2006

slu6ai ne goni novoe pokolenie sam bude6 gonim i huze 4em mi bratja vo Hriste Iisuse mi silnee vas potomu kak nam dal silu Sam Bog da blogoslovit vas Gospodj

L Lacplesis 07.12.2006

Jauna Paaudz ir labi pardomata krapsanas shema, kura strada jau gandriz 15 gadus! Si krapsanas shema ir orienteta, galvenokart, uz naiviem lauku ljaudim! Ir neskaitami piemeri, kad šī super izpalīdzīga "Jauna paaudze" PATI, uzpeld ar palīdzības piedāvājumiem - piedāvājas materiali atbalstīt lauku saimniecības, itkā Dieva vārdā iedod saimniekam naudu ... BET, maximums pēc gada, tu viņiem "noraksti" VISU savu īpašumu!!!!! Īpaši daudz šādu piemēru ir Ogres rajonā, kur, par šīs sektas galvu ir iecelts viens "nigers" , es atvainojos, afroamerikānis! Neticiet šiem sektantiem un trieciet viņus pie pirmās izdevības, vai arī Jūs tapsiet APKRĀPTI! Tas ir veids kā šī sektantu organizācija pastāv jau 15 gadus!p.s.Gribās kaut kam ticēt, tad ejiet uz baznīcu!

: :-) 14.12.2006

Tā ir labi pārdomāta organizācija, kura manipulē ar cilvēkiem. Man tā atgādina čigānus, kas lūdzas, lai tiem iedotu maizi, bet kad iedod maizi, nevis naudu, tad viņi uzreiz met tev to atpakaļ. Tā arī šeit. Jaunajai paaudzei ir vajadzīga tikai nauda. Pamēģini tiem atnest nevis naudu, bet kādu jaunu nedārgu jaciņu, kuru tu gribi noziedot nabadzīgajem. Tevi izmetīs. Dievam nav vajadzīga nauda. Jautājums - kam tad ?? Atbildi Jūs varēsiet atrast, kad noskatīsieties - kā "pastors" svin savu Dzimšanas Dienu, kad tajā pašā laikā pārējie ļaudis mirst badā koka drupās.

V Vita 17.01.2007

Ja 4elovek ne verujuwij,no ja sposobna otli4itj zlo ot blaga!!! skazu 4estno,ne znaju vsei politiki Novogo pokalenija i to 4em oni zanimajutsja.Ja prosto znakoma s pjatju 4lenami etoj organizacii.Hm...Da,interesnie, umnie ljudi,kotorie mnogovo dobilisj v zizni! No...kakoj cenoj?! Ja dostoverno zaju o ih delah,ne ponasliwke!!! Podlie,zlie ,lživie ,ne4istie na ruku ljudi.Net,melkim vorovstvom oni ne promiwljajut-vorjut po-krupnomu.U menja sozdalosj takoe vpe4etlenie,4to tam sboriwe im podobnih ljudej,kotorie prikrivajutsja veroi v Boga.Nu tak polu4aetsja...ili mne prosto ne povezlo so ''znakomstvom'' ?!!!

D D 21.03.2007

Ne nu protams, ja visi ir satanisti un pasi labi, Dieva izredzetie, ko var vairak gribat? Savu alkatibu, varas un naudas karti, komfortablu dzivi ar ticibu vien nesasniegsi.. vismaz vini to nemak, tadel ir izveidota organizacija, kura eksplautet leticigos un vientiesisus ar skaistam domam un vardiem. lol.. sita darot jus esat daudz zemak kritusi par vienkarsu noziedznieku, kur neizmanto garigas vertibas. Doma ko dari, atbildesi par visu!

E es 07.04.2007

draudze Jauna Paaudze ir radikala ar savam metodem evangelija pasludinasana. bet paaules merogaa Dievs ir pacelis milzum citu radikalu draudzu, kas ir radikalakas par so draudzi. Novelu draudzei but vel radikalakai, pirmkart, svetuma un paklausiba Bibelei, ka ari milestiba u evangelizacija. ...ja kadam nepatik mest sudus homoseksualistiem, tad tu...esi viens no viniem vai vinu atbalstitajs...piedod, kaa citadi tu vari paust savu piekrisanu vai nepiekrisanu saja jautajumaa

K kiper 13.02.2008

Ka gan jabut nozombetam un kad gan sevi jaienist lai savam rokam izkarnijumos rakatos, tos pa maisiniem krametu, lai uzmestu kadam virsu - nozelojama sektantu riciba...

B Brālis Aleksejs 02.03.2008

Neaprunājiet....
Dievs dzird.............

T Tar 03.03.2008

Da laaaaaaadno- vsem uzhe davnim davno jasno 4to eto sek4ta, 4to tam grebut denjgi s mass. sekret nashli. Opium dlja naroda tak skazatj. Dumajte svoej golovoj i NIKAKIH cerkvej ne nuzhno!