www.sudzibas.lv Jaunā Paaudze Ļoti labi organizēta izrāde

Jaunā Paaudze - Ļoti labi organizēta izrāde

Tas viss ko macitajs Aleksejs runa no skatuves ir loti skaisti VARDI , bet dzive ta NENOTIEK!!!

Dazkart rodas iespaids, ka ta ir loti labi organizeta IZRADE un visi, kas piedalas ir aktieri tiesam par so ,,prieksnasumu,, ir VERTS AZIET NOSKATITIES!!!

K kadastarpiba 17.10.2008

Jaunajaa paaudzee ir taa: puulii ir kaads cilveeks, pat vairaaki, kuri kliedz un aizrauj visu puli lidzi. Ledajevs kaut ko pasaka, speciali cilveki no pula uzreiz blauj :"Alleluja!" vai "Ameņ". Kaa vini nozaka un apmelo Dieva Baznicu? Vini to speciali dara, stastot, ka katolu, pareizticigo Baznica ir nekas.. Tur strada labi sagatavoti psihologi!
Jus, sektanti, jaunas paaudzes apmekletaji un atbalstitaji, vai jums ir iespeja pienemt Jezus Miesu un Asinis kaa Vins to lika darit, lai mes Vinu pieminetu? Vai jums ir iespeja pieiet pie greksudzes, attirit dveseli no grekiem?? NAV! Jaunajaa paaudzee nav Dieva. Dievs Maca lugties par tiem, kas jums dara pari un apmelo, bet ko dara Jaunaa paaudze? Apmeta homoseksualus ar sudiem! Katolu un Pareizticigo Baznica ir Dieva Baznica. Kur atrodas Sveta Petera, kuru Kungs Jezus Kristus Iecela par pirmo Baznicas vaditaju uz zemes, atliekas? Romaa, Katolu Baznicaa! Sektas ir bizness, vini to pasi atzist un vel reizi teiksu, ka Ledajevs to ari teica. Vins teica, ka, ja ir pieprasijums ir piedavajums un taisa uz jus biznesu, pelna naudu. Tur Dieva nva, bet, kur nav Dieva, tur ir sudi! Lai Dievs jums ir Zheligs!

S solvita 06.11.2008

ko noziimee ej uz bazniicu vai tupati zini kad tika uztaisiita pirmaa bazniica? saakumaa kristieshi peec kristus naaves vaacaas kopienaas alaas pie citiem maajaas un bazniica bija vinu sirdiis un darbos ko es varu attiecinaat uz jauno paaudzi Dievs ir ar viniem, jo ja taa nebuutu vinsh vinus izniicinaatu esmu pati luteraane, bet ne jau eeka vai kaada konfesija nosaka cenu kur tu buusi, bet tavi darbi un sirds! nerunaa par Dieva kalpu kursh izvelk narkomaanus un dzeeraajus no ielaam. labaak tad lai tie cilveeki ir tur bez saviem iipashumiem kuri jau agraak ir nonarkoti un nodzerti un kalpo Dievam nekaa turpina savu pretiigo dziivi. bet to jau neviens negrib redzeet :(
Lai Dievs sveetii Ledajevu un dod iespeeju paliidzeet veel taadiem cilveekiem un 10 tiesa ir jaatdod bazniicai lai Dievs var straadaat ar to naudu peec saviem ieskatem!
Dievs cilveeku radijis lai vinsh pieluugtu Dievu, bet tie kas netic pieluudz daudz ko citu (naudu, mashiinas, muziku, cilvekus, elkus, bildiites)jo taads vinsh ir radiits, lai luugtu vienu iisto dziivo Dievu

S solvita 06.11.2008

dazhi te ekanomee uz Dievu visaam vajadziibaam naudina pietiek tikai ne Dievam, taatad jaunajaa paaudzee labs gans, kursh maaceeja iemaaciit cilveekiem atdot 10.tiesu un bazniica zeļ un plaukst, no taadiem buutu piemeers jaanem nevis jaaskauzh par vinu Dieva sveetiibu!
arii no katolu, luteraanu, pareizticiigaas bazniicas draudzes izsleedz ja tu nemaxsaa nodevu taa luuk cik lauliibas tur ir sleegtas un saakumaa visi jaunie gaajeeji solaas iet uz bazniicu, bet tas ir bijis beigaas tikai keksiisha peec un tad izsleedz vinu smiekli naak, bet par to jau nerunaa jo bazniica taksh bet kursh teica, ka ir jaabuut bazniicai? ir jaabuut kristieshu kopienaam paraadiet biibelee kaut vienu nosaukumu katoliem jums buus buut vai luteraaniem? un kur buut ir pareizi? pildi baushlus esi kopaa ar kristieshiem, lai nenoietu no pareizaa cela!

B beibe 06.11.2008

par religjiskaam lietaam gan nav labi diskuteet.

A ainasšovs 06.11.2008

O! Biznesmene Agnese arī te grib padižoties ar savu gudrību:D

I Ivan 06.11.2008

Tar, Cerkov ne prizivaet ne dumat golovoi. Dla razvitija ploti est shkoli, knigi, dla razvitija dushi est Cerkov Boga. Bog Nuzhen celoveku dla vsego razvitija! Est ludi, kotorie v Boga ne verjat i utverzhdajut, cto verujushie duraki i ne razvitie i.t.d. V Cerkov hodjat i verujut v Gospoda Boga ljudi s visshim obrazovaniem i javno ne tupee tebia!
Ja odin iz teh, komu vipala ogromnaja chest uvidet Gospoda Boga moego glazami moei dushi, govorit s Nim! Bog Est Sila, Mudrost, Mosh', Krasota, Svet i ne zabivaemoe spokoistvie... Takogo spokoistvija net ne gde na zemle! Ti- kotorij dumaet, cto nuzhno dumat golovoi i Cerkov ne nado - est ne chego po sravneniju s Bogom, s SIloi Boga. Tak zhe kak i ja, tolko raznica v tom, cto ja k Nemu tjanus! MI po sravneniju s Nim est kak pil'! No mne ne nado hodit v sekti, mne hvataet shodit i otdat Bogu Chest i Slavu v Katolicheskuju Cerkov, gde denege s menia ne kto ne prosit, gde moljatsa o ljudjah, o spasenii dushi cheloveka, a ne o materioalnom blage tolko kak eto v sektah.
Aleksei Ledjaev, esli ti prochitaew eto, hvatit tebe gnevat Boga! Hvatot ispolzovat Ego Imja i Slovo Svjatoe dla zarabativanija deneg! Rano ili pozdno Bog tebia nakazhet i tebe malo ne pokazhetsa. Ne nado gnatsa za dengami lubimi- chistimi i grjaznimi - sposobami, ibo ti ne znaehs, koga nastupit tvoi poslednij chas! Hvatit odin raz durit ludei, kotorie prosto tebe tupo verjat!

I Ivan 06.11.2008

Solvita, o, viena biznesmene uzdarbojas, kura aizstav sava amata braljus... Gudriniece, ko tu zini par katolu un pareizticigo Baznicam?? Esmu katolis un no manis Katolu Baznica nepieprasa nodevu un ne vienu neizsledz no Baznicas, ja cilvekam kadreiz nav naudas, ko iedot. Tas ir murgs un apmelojums! Man ir bijis taa, ka nav bijis darba un es gaju uz Baznicu un mani ne viens neizsledza par to, ka man nebija naudas, ko iedot! Kartejie Jaunas paaudze apmelojumi Dieva Baznicai. Kur rakstits Bibelee par Katolu Baznicu?? Tu palasi, ko Kungs Jezus Kristus Teica, ka Vins Iecels Peteri par Savas Baznicas galvu. Bet Svetais Peteris bija pirmais Katolu Baznicas galva. Vispar, panem literaturu par Katolu baznicu, palasi ko nozime vards "Katolu" un tad tikai spried, kur Bibele Rakstits par Katolu Baznicu.
Dievs no cilvekiem adu nediraa! Tavaa gadijumaa dievs ir Ledajevs, kurs tad strada ar naudu, celot sev vienu maju leilaku un skaistaku par citu. Taa pat, kaa arii jauna paaudze nedod cilvekiem Svetos Sakramentus, kurus dala Sveta Katolu Baznica. Jauna paaudze nedala Vissvetako Sakramentu, kas ir Jezus Miesa un Asinis, bet pedejo vakarinju laikaa Jezus teica, lai pienemam Vina Miesu un Asinis Vinam par pieminu! Jaunaa paaudze neatlaizh grekus, bet kaa cilveks var but tirs, kad vinam nav nomazgati greki. Jezus tak teica, lai gandaram par grekiem. Tas nozime, nozhelot grekus!
Jaunajaa paaudzee nav Dieva! Tur Dieva Vards tiek izmantots, naudas iegushanai! Par to Dievs Sodis tadus darbonjus! Ja, baushlus ir japilda, bet bez Svetajiem sakramentiem dveseles pestishana nav iespejama! Vajaga ticet Dievam, pildit Vina baushlus un pienemt Svetos Sakramentus. Tas ir tas lietas, kas vajadzigas pilnigai dveseles pestishanai. Ta pat, Katolu Baznica runaa par dveselju pestishanu, tai p at laikaa jaunaa paaudze runaa par maka biezumu. Jezus Naca, lai Pestitu cilvekus, nevis lai cilvekiem butu materiala labklajiba un biezs maks! Jezus Dzivoja nabadziba, nevis cela sev majas, diradams adu no cilvekiem, kaa to dara Ledajevs. Ari par cil;vekiem, kuri mus apmelo un dara mums pari Jezus Grib, lai mes luzamies, nevis apmetajam vinus ar sudiem!

L Lepi 07.11.2008

Ja, jā. Tā JP sekta stāsta to ka, pareizticīgie ir krapnieki un arī katoļi . Viss altārs vienā zeltā, labāk izdalītu nabadziņiem utt. Bet to ka viņi pie mēbeļnama uzbūvēja sev, angāru par apmēram 3 miljoniem, tas jau tikai nieks, nerunājot par saviem apartamentiem. Kur tad viņi bija agrāk, kad sūtīja cilvēkus uz SIBĪRIJU, tad viņiem būtu darbs. Iezombēt cilvēkus lai vieglāt dzīvotos tur. Pašlaik cietumā arī būtu ko darīt bet neies tur, jo naudiņas neviens nepiešķirs.

J Juris 10.11.2008

Pareizi, ka viņi meklē naudu nevis labus darbus grib darīt. Viņi labāk būtu nodarbojušies ar ziedojumiem visādās vietās, nevis cilvēkus apstrādājuši. Iedomājieties, ja pie viņu sektas būtu sēdējuši bomži un lūgtu naudu no cilvēkiem. Ko tad sektas darbinieki ar viņiem izdarītu?

K krisitete 15.11.2008

Jaunā Paaudze ir ļoti uzbāzīga sekta, kas sevi uzskata par vispareizākajiem kristiešiem. Diemžēl viņiem ir atbalsts parlamentā, jo pirms saeimas vēlēšanām daudzi ''kristiesi'' no deputātu kandidātu vidus braļojās ar Ļedjajevu. Šernuļi skrien pār kauliem, klausoties viņa, ķercīgi aizsmakušajā kliegšanā, atvainojiet, Dieva vārda sludināšanā un sātana izdzīšanā no nabaga ļautiņiem. Krievijā TĀDUS sludinātājus Pareizticīga baznīca nelaiž pie teikšanas un pareizi dara.

F FAKTS 15.11.2008

DAZKART MAZLIET PASKATOTIES ĻEDJAJEVU PA TV5-NU MOINS CIRKS PAR BRIVU, ES NO SMIEKLIEM GANDRIZ BIKSĒS ČURĀJU.

L Lepi 15.11.2008

Tur jau daudz prāta valdībai un tam zombim nevajag. Iezombē pirms vēlēšanām uz konkrēto kandidātu ar konkrētiem veidlapas cipariem un krustiņiem. Nobalsots ir !!!

F FAKTS 15.11.2008

bet ir viens bet, pujats sniedz tam klaunam roku un draudzejas!

X xxxxxx 15.11.2008

Skaidrs, ka tas viss ir cikrs. Mana cilvekus... Ledajevam labi sanak improvizet. DIEVA jaunajaa paaudze nav, jo tur tiek nomelnota Dieva Baznica. Cilvekiem darit nav ko, gribas kaut ko jaunu un vini iet uz tadam jaunajam paaudzem. It ka nebutu Baznicas, kur var aiziet, atdot Dievam godu un tev par to neprasis naudu! Vai Ledajevs maz tic Dievam? Nedomaju, ka tic, ja jau vins ta izmanto Vina Vardu naudas iegushanai! Esmu viena no retajam personam, kuram ir Atklajies Kungs Dievs, kura Vinu uzrunaja un Vins man, necienigajai dveselei, Atbildeja! Un esmu katolis un apmekleju Katolu Baznicu, kur varu pienemt visus nepieciesamos Sakramentus dveseles pestishanai. Savukart Ledajevs tik stasta par finansialu labklajibu... Mans Kungs Jezus Kristus, cik zinams, dzima kuutii, nabadziibaa un sludinaja dveselu pestishanu, greku nozhelu un atgrieshanos pie Dieva, nevis finansialo labklajibu! Ne reizi vien ar jauno paaudzi redzets Shlesers. Tas daudz ko izsaka par so sektu...

L Lepi 16.11.2008

Naudas ravēji un meļu sekta. Manu mammu bija iezombējuši ar pāris viņas draudzenēm. Pirmā gadā viņa nesa naudu, priekš telpas izīrēšanai- ziedojumus, lai varētu lekcijas klausīties. Tad nozaga viņai vējjaku tur uz vietas, interesanti vai viņiem ir tas bauslis par zagšanu? Tad pēc kāda gada, mammas draudzene uzskāpa uz skatuves un pateica, ka viņa vairs neklibo - kāja izaugusi vai? Vispār neesmu viņu redzējusi klibodamu, nekad!!!. To visu redzēju pa TV pirms vairak kā10 gadiem ta bija. Tagad tā draudzene sajuka prātā, ne ar vienu neradojas, pat meitu un māsu nelaiž iekšā. No visas cilvēces atteikusies un ūdespaiņus lej uz kapnēm jo velni spraucas dzīvoklī. Dzīvoklis arī ir norakstīts nezināmai personai. Tā uzdzīvojas idiotu bari.

J Juris 17.11.2008

Es gan nezināju, ka J.Pujats draudzējas ar Ledjajevu. Varbūt viņš neko nezin par viņu? Katrā gadījumā sekta - ir Dievam nevēlama reliģija! Ir sen izverstas galvenās reliģijas un neviena sekta neko nevarēs pierādīt vai izdomāt. Parasti tur nomelno Dieva vārdu!

W WelcomeToReality 21.12.2008

Cto nam stoilo shoditj v novoe pokolenie letom 2008?!
Hoteli bi veritj, cto bolhe net takih slucaev!

J Juris 21.12.2008

Tam navernoje užasno!

J Juris 21.12.2008

Interesanti, cik ziedojumos cilvēki vidēji ziedo?

X xxxxx 21.12.2008

Atradat vispar, uz kurieni iet! Gribat Dievu sastapt? Tad jau labak lugties majas un ne viens par to no tevis naudu nenems! Vel labak, aiziet uz normalu Baznicu (pareizticigo vai katolu) un palugt Dievu. Tur Dievs Ir, bet jaunajaa paaudzee diez vai... Tur Ledajevs ir dievs, tur savakti aktieri, kas uztaisa shito shovu, kaa taetri, cilveki iekrit uz to un skrien uz turieni, jo redz, viniem nepatik, kad normali paludz Dievu Baznicaa, kad nelekaa, neauro, bet dzied dziesmas Dieva Godam... Esmu Tv dzirdejis kaa Ledajevs nomelno Baznicu, lai cilveki neietu uz turieni, tikai tur naudu nenem obligata kartaa (vismaz katolu ne, esmu katolis un regulari apmekleju Katolu Baznicu), nemaz nerunajot par desmito tiesu! Tur Ir Dievs un budams katolis un ticot tam, kam katoli tic, es esmu sava dzive daudzas lietas saistitas ar Dievu piedzivojis, esmu redzejis Dieva Vaigu, runajis ar vinu ne tikai lugshanas... Un, nemot visu manu pieredzi, varu jums teikt: bedziet projam no Jaunas paaudzes. Ja gribat but ar Dievu un pie Dieva, aizejiet uz Katolu vai Pareizticigo Baznicu, pienemiet kristibas, ja neesat kristiti, jo Jauna paaudze ir naudas krapshanas mashina, taa jums nesniegs to, ko Kristus Grib jums Sniegt: tur nav nedz greksudzes, bet Kristus Teica: "Gandariet par grekiem...", tas nozimee, nozelojiet grekus, nedz Vissvētākā Sakramenta, Kas Ir Kristus Miesa, bet Kristus Teica: "Kas ēd Manu Miesu un dzer Manas Asinis, tas Manī mājo un Es viņā..", tas nozīmē, ka jāiet regulāri pie Vissvētākā Sakramenta un japieņem mūsu Kunga Jēzus Kristus Miesu un Asinis zem maizes un vīna zīmēm. Tā kā, na Jaunajā paaudzē Dieva un bēdziet no turienes projām ko kājas nes un neklausiet, ko jums stāsta Ledajevs! Dieva mērķis uz zemes nebija nodrošināt labklājību, bet pestīt cilvēku dvēseles, bet jaunajā paaudze jus nesasniegsiet dveselu pestishanu kaut vai ta iemesla del, ka ta nesniedz visu to, ko Kristus Grib jums Sniegt. Vēl ir viens svarīgs moments Baznicas izvēlē: Katolu un Pareizticiga Baznica agrak bija viena, bet iznāca tā, ka sadalījās. Bet, mes viens otru uzskatam par braliem un masam Kristū. Otra lieta ir tā, ka Katoļu Baznica ir tā, kuru Kristus Dibināja, jo pirmais Dieva Baznīcas vadītājs bija Svetais Peteris, uz kura Kristus Uzbūvēja Savu Baznicu, bet Sveta Petera kaps ir Vatikānā! Ta kaa, bedziet no ledajeva, bedziet no sita antikrista, kas vershas pret Dieva Baznicu un kash tik naudas un buve sev majas!