www.sudzibas.lv Jaunā Paaudze Ļoti labi organizēta izrāde

Jaunā Paaudze - Ļoti labi organizēta izrāde

Tas viss ko macitajs Aleksejs runa no skatuves ir loti skaisti VARDI , bet dzive ta NENOTIEK!!!

Dazkart rodas iespaids, ka ta ir loti labi organizeta IZRADE un visi, kas piedalas ir aktieri tiesam par so ,,prieksnasumu,, ir VERTS AZIET NOSKATITIES!!!

J Juris 24.12.2008

Pilnīgi piekrītu!!!

K Kautkasmainisies? 06.01.2009

Priekšpēdejo komentu lasot man drusku smiekli sanāca! Piemeram, ja mani ņemt, es baznīcām neticu, jo es ticu dievam un man tas pietiek! Bet ja citi saka:"Aiziesi uz bazīcu ieraudzisi Dievu!!" Nu tad sorry sanāk, ka pati Baznīca kaut ko lieto :P Jo es uzskatu ka Dievu nevar sastapt tikai Baznica! Fastfood! Dievs iezkrien pasakai Hai! Un aiziet un visi priecajas ka Dievs ir biji! Redzu ka baigi daudz SVETIE kuri ir sapratuši mācibu nāk pie citiem uz mājām un stāsta svetos rakstus! Bet viss interesantākais ir tas, ka apmēram esmu runājis ar ~30 cilvēkiem un katram bibeli lasot viņi ir sapratuši pa savam un maca jaunu TICIBU sanāk un domā ka ir pareiza! Tad kur ir ta istā ? Ta kurai jūs noticat uzreizi, jo runājājs bija labs manipulētājs ? Vai ari tapēc ka tur ir smukākas beigas ?
Un runājot par Jauno Paaudzi! OMG! Take a break! Nu varbutas ir jauna, jo sola jaunus murgus! Totali šarlatāni! Un kāpēc ir kaut kur jaiestājas lai ticētu dievam ? Citadak nevar ticēt ?
Ja vēlaties parliecināties vai es stāstu patiesību! VIENAKRŠI! Aizejiet uz baznicu un uzprasiet kapēc tieši jūsu ticība ir pareiza! Uzprasiet no tās pašas Baznicas ~5 pavestiem priesteriem es nezinu! Katrs savu stastīs!

Varbutas es stāstu murgus, bet tas ir reali! Jo viņi paši nezin par ko iet runa! Viņi ja kaut ko nezin! Sāk stāstit svetos rakstus! Un par to varat pārliecināties!
P.S. Sry par manu rakstību! Es vienkāši nevelējos veltit laiku lai uzrakstitu pareizi ^^

J Juris 13.01.2009

Nu vissmaz Katoļu un Pareizticīgo baznīcās nav bīstami un tur naudu no cilvēkiem nespiež ārā. Uz turieni cilvēki iet, lai lūgtos Dievam, nevis izklaidētos.

J JLo 21.01.2009

Bednije vi ljudi, razvodjat vas na denjgi i VSJO!!!Pozor

J Juris 19.02.2009

Kur dzīvo Ledajevs?

R Rita 21.02.2009

Ari es agrak apmekleju so draudzi..wiss likas tik skaisti...skaisti wardi, muzika, macitajs, wina siewa..atceros, kad macijos bibeles skola JAUNA PAAUDZE, loti skaisti tika macits par to, ka Diewa berniem jadziwo particiba, jabut skaistiem namiem utt..wisu laiku tika borets-ja nepienemsi Jezu, tad nonaksi elle..biju fanatike..loti aizrawusies ar to wisu...bet tomer..kaut kur dzili sirdii es jutu, ka kaut kas naw pareizi..taja laikaa man newiens neteica-kur tu esi iepinusies..! turpinaju skriet lidz TRAKAJIEM!!wairak kaa gadu apmekleeju so draudzi!welak tikai draugi, radinieki teica-kur tu esi iepinusies!!?bet es nodomaaju pie sewis-runajiet, runajiet!manas smadzenes bija zombeetas...es neticeju draugiem, ko wini teica, ka tas wiss ir blefs!!! skreeju tik talak ar pieri sienaa...wienaa cita draudzee!!negribu newienu aprunaat, kritizeet, bet tomer..esmu nonakusi pie secinajuma, ka wajag logiski padomat par wisu..par ticiibu it sewiski!2 dienas atpakal man atweras acis..pateicoties manai radiniecei!ari pati JUTU, ka naw kaut kas isti okey ar taam draudzeem!!!tas isumaa, kas man bija sakams...:)

J Juris 11.03.2009

Pareizi, Rita! Labāk piederēt pie tradicionālām reliģijām, nevis cilvēkiem kalpot, t.i. sektām.

E ess 24.03.2009

Еслы некуда деват ДЕНГИ вперот в секту NEW-GENERATION!!!

E ES 24.03.2009

Es dažreiz paskaots Jaunās Pauaudzes pārraides pa TV! Ļedjajevs ļoti harizmātiska personība spēj aizraut un ja jāsaka tad tas ko viņš ir runā tik tiešām ir gudras lietas. Protams es nevienam neiesaku iesaistīties šajā sektā, bet paklausīties viņa sprediķus tas ir noderīgi, jo katoļu baznīca un pareizticīgā Dieva vārdu skaidro dogmātiski, tākā tas ir darīts pirms 100 un 200 gadiem, Ļedjajevs to pasniedz svaigi interpretējot to ar mūsdienām, viņš vairāk ir psihologs, kā mācītājs. Man patīk šīs pārraides un domu gājiens ko viņš pauž, bet tas, ka šī jaunā pauaudze ir sekta tas ļoti pamanāms. Viņu var baudīt no tālienes.

J Juris 24.03.2009

Bet BIZNESS un baznīca ir dažādas lietas.

MAN IR ŽĒL TOS NABAGA ĻAUTIŅUS KURI MĒĢINA NOZĀKĀT A.ĻEDJAJEVU !
ESMU NO LIEPĀJAS VAIRĀKKĀRT SPECIĀLI BRAUCIS UZ JAUNO PAAUDZI RĪGĀ !
KOLOSĀLI ! JA KĀDAM IR PRETENZIJAS PRET DIEVU, TĀ IR VIŅA PROBLĒMA .
DOD DIEVS VISĀM LATVIJAS BAZNĪCĀM SAPRAŠANU TIK KOLOSĀLI LŪGT PAR LATVIJU, KĀ TO DARA A.ĻEDJAJEVS JAUNAJĀ PAAUDZĒ !
BLAGOSLOVI, BOG A.ĻEDJAJEVA !

VISPIRMS VĒL IESAKU VISIEM IZLASĪT KO NOZĪMĒ VĀRDS >SEKTA .
UN SAKU PAVISAM NOPIETNI KA DAUDZĀM BAZNĪCĀM BŪTU JĀMĀCĀS NO JAUNĀS PAAUDZES DIEVA MĪLESTĪBU UN TIKUMUS !

L Lepi 28.04.2009

HŪgo Tevi jau sazombējuši.Atmosties kamēr nav par vēlu!!!

V Vecāpaaudze 28.04.2009

nav problēmu. Es parasti seansu laikā sūcu aliņu . Vienreiz mani dēļ tā no zāles izmeta

D Dainis 05.05.2009

Atliek tikai pa teļuku pastīties, ko viņi tur dara. Nu ārprāts, nav ko teikt, naudas sūkšana tikai.

K kristine 09.06.2009

si draudze nau sekta!un man jus ir pa tiesam zel, jo jus esat ka apsesti ar meliem!es iesaku jums visiem aiziet kaut vienu reizi uz so draudzi un pardomat savu dzivi!

L LEONARDITA 18.06.2009

Novoe Pokolenie-eto ne sekta!!! I mne zhalj teh ljudej kotorie dumajut TAK!!! a A.Ledjaev i vsja ego SEMJA eto Sluzhitelja Bozhji i nigde takih ne vstretitj kak toljko v NOVOM POKOLENII!!! I pustj BOG Blagoslavit A.Ledjaeva i vsju ego Semju za takie sluzhenija!!!

U Uģis riktigais 18.06.2009

Nerdzu problēmu-katrs iet, kur grib.Viens iet makšķeret, cits uz draudzi, bet cits-uz krogu.Tā teikt, kur sirds vairak velk.

Z Zane 15.09.2009

Varbūt ir vērts izlasīt?!

Visbiežāk es apbrīnoju tos cilvēkus, kas tikai runā runā blaa blaa blaa, apruna utt, bet patiesībā nesajēdz ko runā..Uz bazīcu iet, lai rastu kontaktu ar Dievu...Un tu vari iet vienalga uz kādu baznīcu velies, vai tā būtu Katoļu, Pareiztīcīgā, Luterāņu, vai draudzes, visur ir Dievs, bet atkarīgs no tā kā tu saklausi Dievu, vai tu izproti Bībeli un sagremo Dieva vardu..Ir jāsaprot, ka Jēzus ir tas, kas nomira uz krustu par mums, Tas kurš kalpoja mums, un nesa savu krustu dzīvē par tevi, tevi un tevi...Tādēļ mūsu cilvēku pienākums ir saprast šo taisnību, pieņemt šo patiesību, un tādēļ arī ikvienam no mums ir jānes savā dzīvē krusts. un tas sākās ar kalpošanu, bet kalpošana ir sludināšāna Dieva vārdu, Dieva vārds ir rakstīts Bībelē, bet tu nevaārēsi izsprast Bībeles tekstu, ja neesi pieņēmis Jēzu Kristu kā savu glābēju, paludzis piedošanu par saviem grēkiem, pat ja tev neliekas ka tu grēko, bet tu grēko pat ar vārdu ko izsaki sava tuviniekam, pat ar skaudibu pret draugu. Tad kad savā dzīvē cilvēks pieņem Jēzu, tad Svētais Gars dzīvo ar tevi, un tu izproti daudzas lietas, un tevi sāk vadīt Dievs, bet arī tas nav viegli, jo tavā dzīvē notiek pārbaudījums, un Dievs pārbauda kāda ir tava ticība Viņam. Savu ticību cilvēkam ir jāsēj kā sēklu, sēsi naudu, pljausi naudu, ne uzreiz bet pēc gadiem, sēsi mīlestību pļausi mīlestību, bet cilvēkam tas jāsēj ar darbiem, jo tikai caur darbiem ir mūsu mīlestību, tapat arī 10. tiesu tas ir Dieva likums, tava ticība viņam, jo nekas nepeider cilvēkam, mēs domājam oi mūsu alga, mūsu nauda, bet nekas nepieder mums, viss tas ir Dievam. Vai dabā nav brīnumaini jau vien tas, ka tikko piedzimis bērns ir piedzimis bez neka, viņš no mātes miesām piedzimst bez drēbēm, bez naudas, un tad kad arī cilvēks aiziet prom viņsaulē, viņš atkal ir bez nekā, bet vai mēs tāpat arī padomājam, kas notiksies ar mums pēc nāves, kur es būšu, vai tikia gulēšu zem zemes...neviens zinātnieks un filozofs to nav sapratis, ka to saprot cilvēks, kas iet uz baznīcu un TIC Dievam? Uzdodiet sev šo jautājumu, kādēļ tas ta notiek? Es eju uz Jauno Paaudzi, jā reizēm ir lietas, kas taklāti man nepatīk, bet atbildēšu vienkārši, ka pati Jaunā Paaudze nav stik slikta, Ļedjajevs ar gimenei ir ļoti dievbijīgi un godīgi, viņi jau 20 gadus kalpo Dievam, un taadi gudrinieki, kuri tik ar muti brauc un melš sazin ko, pasakiet kādēļ Jaunā Paaudze turpina plaukt, Dieva armija paliek arvien spēcīgākā? Mēs ar vīru ejam JP, katru mēnesi noliekam 10. tiesu, nesen apprecējāmies, jā iet grūti it īpaši šajā situācijā, bet ne tik grūti lai saprastu ka Dievs ikvienu no mums mīl, un vēlamies viņam kalpot kā Benny Hinns, kā Anselmo madubuko, kā Pīters Daniels, Aleksejs un Olga Ļedjajevi u.c Dieva kalpi..Jā varu pateikt arī to, ka Jaunās Paaudzes reputāciju iektekmē cilvēki, vot atnāk te viens, draugi, radi aprunā, apsmej un aiziet prom un saak runāt, bet cik žēl ka satans jūs tik viegli apmāna... Svarīgi kurā baznīcā tu ej, un svarīgi ir paklausīt Dieva vārdam bet vēl svarīgāk ir kalpot un sludināt cilvēkām, jo tā Dievs svētīs ikkatru no mums, un tāpat svētīs jūsu radiniekus!

L Lena 15.09.2009

Nekas, naaks Muslims un to jusu "Jauno Padauzu" uzspraudiis uz ... (talak vietas Jusu iztelei) :)