heh

Bet padomajiet par Dievu... kas ir Dievs!!! vins ir musu Tevs-Raditajs! Vins neko mums nepiespiez, neko neaizliedz. Vins ir Tevs, padomajiet ka Tevs rikotos attiecigaja situacija, tad jus varesiet labak izprast Dievu...unj vins ar mums neruna ta.. aizliedzot, pieprasot kaut ko... vins neko neprasa, ka Tevs neprasa bernam.. vins ir devis mums tik daudz, radiji so zemi.. katru Zaliti, kocinu, radibinu vins ir radijis mums... lielaa milestiba... bet ko mesdaram... iznicinam vina radito, buvejam ekas, nopostam visu, kas patiesiba ir mums no Dieva davinats... si tehnokratiska pasaule ar visu tai piemitoso noposta Dieva sapni ....Vai tad Dievs ir radiji visus tos murgus - celtnes, datorus utt.. nebut ne... vins ir radiji daudz ko citu, ko tagad cilveki ir aizmirsusi. Ja mes spesim saskatit Dieva radito, tad mes ari sapratisim Dieva sapni, un musos radisies degsme to piepildit, un mes to ari izdarisim!!!! P.S. Religija ir viegls veids ka parvaldit cilvekus, bet ne jau Dievs parvalda savu bernu!!!!

ē ēriks 19.12.2006

HEH pareizi doma,jo es vinam pilnīgi piekrītu.Ar viņa vārdiem vajag dzīvot, nevis mētāt pa labi un pa kreisi kā vairākums to dara.! Piemēram, tās pašas sektas.

D D 21.03.2007

Ja, svetie nesektanti, ar ko jus atskiraties no parejiem? ar savu demagogijas specifiku? ko tad lieto datoru, dzivo eka? Ej meza un tuse, stasti zveriem ko doma par pasauli.. lol

B bubis 20.04.2008

ko tad tu dzivo stroika?ko sedi pie datora?

J Janeekaas 17.10.2008

Nu, ta ir, ka DIEVS Radija mus un Vina Griba ir, lai mes attistitos... Vins Deva cilvekiem pratu, rokas...

L lol 23.10.2008

Kas teicis, ka Dievs vispaar eksistē? Ja tava 3`klasnieka dumjaa smadzene vel to nav sapratusi tad nemuldi kaa veca baaba tirgus laukumaa, kurai cita nav ko dariit. Vispaar tas ko tu tur esi samurgojis ir viens liels liels sviests!!! mees postam?? iedomaaies dziivi bez maajaam un bez datora.. mees visi kaa lopi apspraagtu un tad tev buutu labaak? stulbi.. godiigi sakot vnk pretiigi metas no taadiem cilveekiem!!

J Juris 17.11.2008

Sektas locekļi ir biksēs beidzēji!

M Mortī 14.05.2009

Juri