N Nevazno 19.11.2006

Sātanisti ir seka! Viņa un saucas sātanisti!!! Bet jehovas liecinieki nav sātanisti! Kā tu vari to teikt!!! Tas pat nav loģiski! Runā par vienu reliģiju, un runā par citu sektu!!! Jehovas liecinieki ir malači!!! Kaut reizi aizietu uz viņu sapulci!!! Un tu pamanītu tur ieru, mīlestību ut.t.!!!! Ja nezini-tad klusē!!

L Lacplesis 07.12.2006

Jehovas liecinieki ir bariņš ar pajoliņiem, kuriem dzīvē neiet! Tikai galīgs deģenerāts var meklēt mieru, klausoties apnarkota antiņa vārdos! Attopies "lieciniek" !

M Miks 02.01.2007

Vispār sātanisti nav sekta, tā ir vispārēja reliģija un tai NAV ne mazākā sakara ar dievu, sātanu vai jeb ko citu. LaVeja sātanisms ir cēlies no Nīčes uzskatiem. Tas ir par cilvēka pārākumu. Itviss, kas nenodara nevajadzīgu ļaunumu, var tikt pielietots, lai panāktu savus mērķus. Principā lielākā daļa cilvēku tādejādi sanāk neapzināti sātanisti. Aizmirsiet to, ka šie cilvēki būtu ļauni, veiktu rituālus vai ko citu. Protams, ir dažādi sātanisma paveidi, taču LaVeja sātanisms ir tikai kā dzīves veids un uzskatu kopums.Par jehoviešiem ir cits stāsts - tā pat kā parastā baznīca, tiem ar dievu nav bijis ne mazākā sakara un nekad arī nebūs. Tas viss ir tikai bizness. Pats Jēzus sacīja, ka viņam templis nav vajadzīgs, dievs ir visur. Un primāri Mūsos pašos, ko arī apstiprina sātanisma, budisms un citu reliģiju uzskati.

G Gundars 07.02.2007

Neatbalstu Jehovas lieciniekus, bet tikpat ļoti arī šādus paranoiķus, kam bail, ka kāds ar savu ticību vazājas pa dzīvokļiem. Galu galā Jēzus saviem mācekļiem arī lika ar savu ticību vazāties pa mājām un ciemiem. Neesmu Jehovas liecinieks un man nepatīk šī sekta (ja vēl nav skaidrs).

E Emīls 15.01.2008

Jehovas liecinieki ir ar dievu!!! Īsto un vienīgo dievu jehovu! Nēsmu jehovas liecinieks, bet aizstāvēšu viņus līdz nāvei!

K kristine 10.05.2016

JĀ Jehovs jau ir dievs ????????
Atri gan nonāca tik augstā amatā.

D dipuā 15.01.2008

Es vispār neatzīstu jehoviešus un citus pārējos-līdzīgos. Piekrītu lacplesim, ka visās šajās sektās iet cilvēki, kuriem dažādu iemeslu dēļ dzīvē neiet tik labi kā gribētos. Es, piemēram, arī bez visas iešanas uz kaut kādām tur valstību zālēm un satikšanos ar brāļiem un māsām, jūtos labi un gūstu mieru bez šo naudas kāsēju rēķina.

E Elii 15.01.2008

hahahahahahahha:D Kaarteeja sekta kas aptumsho cilveekiempraatus... attopieties tachu vienreiz!!!

K Kika 15.01.2008

Nu par sātanistiem viņus vēl saukt nevar, bet par alkatīgi noskaņotu mantkārīgu radījumu baru gan!!! Tur nu no Dieva ne smakas nav, šie tik iesaista cilvēkus no kuriem pēdējo naudiņu izpurināt varēt. Man pašai kolēģis līdzīgā sektā iepinās, rezultātā gan mašīnu pārdeva un vēlāk arī dzīvokli, palikdams ar pliku pakaļu, jo laicīgi nevarējai nodevas sektai nomaksāt un parāds izauga tik liels... ka tagad -viss... kaput... TAPĒC ES SAKU, AR ZĀBAKU PA DIRSU, JA TĀDS UZ MĀJAS SLIEKŠŅA PARĀDĀS!!!

J janis 16.01.2008

Blin vot ssitas man bessii aaraa-jehas, septiitaas dienas antinni utt. Es nekam neticu manupraat ko seesi to plausi taada ir taisniiba, bet ja gribi mieru aizej uz copi!!!

P par_pozitīvu_pasauli 20.01.2008

Jehovas liecinieki ir pa tieši ļoti forši cilvēciņi, fantastiski un īsti draugi, neaizstājami padomdevēji un atbalstītāji dzīves grūtībās. Ļaunumu viņi savā dzīvē cenšas izkaust uz viesiem 100%! Ja nepatīk reliģija, tad vismaz paskatieties uz viņiem no cilvēciskās puses... - protams, ja vien jums būs tāda izdevība tādu cilvēku sastapt. Un tad arī sapratīsiet, kāda atšķirība ir starp šeit dažu negatīvu komentāru ievietotāju un Jehovas liecinieku. (!)

P.S.

Cik nu dzīvē esmu ievērojis, tad droši varu teikt, ka augstprātīgiem un iedomīgiem cilvēkiem ar cietām sirdīm un stingru raksturu parasti to neizprast.

J Jānis Upenis 10.11.2021

Kā viņus var uzskatīt par cilvēkiem? Kad māte noraugās kā mirst pašu bērns, jo viņa neļauj pārliet asinis. Kad vecāki izliek no dzīvokļa paši savus bērnus jo tiem dzīves uzskati ir savādāki. Kad bērni atsakās no saviem vecākiem, jo vecāki izlēma lūgt citu Dievu.
Tajā sektā nav nekā cilvēcīga, līdz ar to cilvēcīgi cilvēki tur ar nevar būt.

A Andris 29.01.2008

Tas attiecas uz Jehoviešiem - kā arī uz citiem Jūdaisma un Kristietības kultivētājiem. Pirmkārt tas ir ahūns bizness un vara. Ja 90.to sākumā mēs desmito tiesu maksājām reketam, un tas bija reāls jumts, tad konfesijas mums sola vai nu paradīzi, vai reālas nāves mokas. Kas attiecas uz augšamcelsano, tad interesanti, kādi mēs izskatīsimies (jaundzimušie, sadegušie, kroplie u.t.t). Nāves mokas diez vai būs, jo garīgajā pasaulē taču fizisko ciešanu nav. Jautājums mācītājiem- Ja jūs sakat ka pasaule ir vismaz ap 6000g. tad dinozauri izmira nesen? Vai Mīlestības vārdā bija jākurina raganu sārti?Ja romas pāvests atvainojas- mēs kļūdījāmies. Varbūr arī tagad kļūdāmies?

R Rasma 29.01.2008

ko jūs ņematies, Jehovs leicnieki vai vel kaut kadi, ja cilveks nav ticigais tad netices un nevajag muļkot tautu ar visam sektam ,ir tadi letticigie kas sak ticet muļkibām, man kaiminiene normala sieviete bija tik naiva,kaut kada sekta iestajas,sajuka prata ar to Dieva vardu,bet ja tu tici dievam un esi ticigais,tew nekadas sektasnav vajadzigas tu ta pat iesi uz baznicu un lugsi Dievinu majas ,vai vienalga kur,un nav jaskriada pa stulbam sektam!

B bubis 20.04.2008

tas kas rakstija, ka mirs lidz navei, lai atnak, biskin padauzisu, pec tam gribes dzivot

A A.**** 20.04.2008

Visas sektas ir raspizdaji-taisa biznesu uz lētticīgo naudas un būvē sev mājas, uz baznīcu jāiet dieviņš lūgt-nevis pa sektām jāvazājas!

M Minesota 20.04.2008

Pirms gadiem desmit bija, ka vienai meitenei, lai glābtu dzīvību-bija jāpārlej aasinis... bet viņas sektas biedri un vecāki-jehovieši to neļāva un līdz ar to meitene nomira. Jau tas gadījums visu par viņiem izsaka.

F fans 20.04.2008

to A****
Un, kas tad, baznīcas nav biznesa projekti? Atver acis un paskaties, kā baznīckungi dzīvo!!!
Un, kas tā par desmito tiesu, kas jāziedo baznīcām, dievam naudu vajag?
Taisiet lūgšanas mājās, tad neviens neiedzīvosies uz jūsu rēķina.

P peluks. 13.11.2016

Redziet, tā nemaz nav. Ziedojumi ir vajadzīgi, lai baznīcu varētu uzturēt -samaksāt rēķinus, apkuri utt. Un neviens nepiespiež ziedot un desmitā tiesa nav obligāti jādod.
Tad jau tie, kas taisa koncertus, kuros ieeja ir par ziedojumiem arī tikai naudu iekasē un uzdzīvo. Kāpēc tad neviens neko nesaka?

L lauris 20.04.2008

cik 21 gadsimtā vēl cilvēki var būt truli! Smiekli nāk skatoties uz to māžošanos, ko sauc par reliģiju. Un tie 'jaukie, fantastiskie un foršie jehovieši' starp tiem pārējiem īpaši izceļās ar savu uzbāzību un acīmredzamu naudas izkrāpšanu. Toč, ar zābaku pa dirsu, lai nečakarē prātu.

G Gunta 20.04.2008

Pilnīgi piekrītu tiem kas saka ka nevajag nekaadas sektas! Un tik tiešām ja cilvēks tic Dievam tad pat nevajag baznīcu, var lūgt mājās Dievu. Un ticiet man ir daudz cilvēku kas tic Dievam un ir pilnīgi normāli un pat uz baznīcu neiet, kur nu vēl kautkādās sektās iesaistīties. Paldies Dievam ka man nav bijis nekāda sakara ar stulbām sektām! Un runājot par Jehovas lieciniekiem, tad šaubos vai mūsdienu versija atbilst īstajai Jehovas liecinieku organizācijai. Tas "ar zābaku pa dirsu" nebūtu tā kā vajadzīgs bet normāli paskaidrot ka jūs tas neinteresē derētu gan...

H ha 21.04.2008

Nu nevajag te jehovu aizstavet, zinu piespieda vienai sievietei, kadu laiku atpakalj nopirkt kaut kadu vinju slimo gramatu...psihologiski iespaidoja.

K Kača 28.05.2008

Ziniet ko... ES NETICU DIEVAM... nevienam... ne dievam A, ne B, ne C... un kaut vai tāpēc viņi (Jehovieši) nedrīkstētu bez atļaujas mani traucēt ar savām reliģijas muļķībām. ( Zinu, ka lasot šo mani kāds tulīt gribēs nodurt ar svētu krustu :) ) Lai stāsta tiem, kuri klausās... Laikam nabaga "sava veida pagāniem" liekas, ka noskaitot man savus pātarus un viskko jautājot viņi mani liks pievērsties dievam... Paklausieties "Armandu" ...