T teds 14.07.2010

Jehovas liecinieki-zombētāju bars.Turos no viņiem pa kilometru, lai viņi iet pupās ar visu savu demagoģiju, atradušies sludinātāji!
Ja man būs vajadzība pēc Dieva, iešu uz baznīcu, nevis antiņos klausīšos.

N neitrals 20.07.2010

L lol 11.08.2010

jus esat slimi idioti ble

H he he 17.04.2011

jehovas liecinieki tic tam ka viss notiks- paradīze un tā tālāk pēc pasaules gala uz zemes. :) hmmm nu jau vairāk kā 100 gadus tic ! agrāk bija pat konkrēti datumi kad tas notiks, bet tagad gan tik saka ka "drīz" pēdējās dienas ir klāt !!! tā sakot vieš cerību viegli ietekmējamiem cilvēkiem. Norādot ka kari bads un ļaunums ir piepildījis zemi un drīz Dievs iznīcinās visu ļauno. Bet kari, bads un ļaunums ir bijis vienmēr uz zemes. ---- Protams viņi nezog palīdz viens otram ir laipni un godīgi ar augstām morāles normām cilvēki, ideāli kontrolējami cilvēki kuri nejaucas valdības lietās(nebalso) ---- tātad kopiena kurā cilvēkus iebiedē, ja TU nedarīsi to un to tad tiksi iznīcināts tad un tad, protams tas tiek darīts netiešā veidā liekot cilvēkam nonākt pašam pie tāda secinājuma. Kāds ir secinājums? Visa viņu ticība/reliģija ir balstīta uz bailēm tikt "iznīcinātam", un visi kas atsakās labprātīgi no viņu piedāvājumiem pievienoties, automātiski ir nākotnē iznīcināmo sarakstiņā. tāds ir neliels ieskats viņu mācībā - godīgi no citām reliģijām atšķiras tikai ar "augstām morāles normām" . Un tas viss ir balstīts uz bībeli. Interesanti, vai ne? Visu šeit neaprakstīsi tāpēc tā ir tikai neliela daļa .

A A.P. 18.07.2011

tātad, pati esmu Jehovas lieciniece, un, velos teikt, sakumā uzziniet, kas ir sekta, kas ir sātans, un kas patiešām esam mēs, un tad kko spriediet un rakstiet te ;)
http://www.watchtower.org/lt/jt/article_01.htm - šeit var vairāk uzzināt par mums.

J Jānis Upenis 07.11.2021

Jā pareizi, lai cilvēki uzzina, kas ir sekta, bet ne nosektantu lapas. Tikai sektants var apgalvot, ka sekta ir nevainīgs vārdiņš ko izmanto nevietā.

A Ateists 18.07.2011

To Jehovu tiesā, vai, ja visiem jāiet par lieciniekiem?

B BIGs 18.07.2011

Mēs jau tā par jums diezgan daudz zinām. Kādu dogmu šoreiz esat mainījuši?

C cilveks 19.02.2012

Cilvekiem pret religiju vienmer bijusas pretrunigas jutas. Tas ir normali. Daudzi religijas pretinieki personigaja dzive cik esmu noverojis nav diez ko jauki cilveki un ari vinu dzives principi nav tadi kurus es veletos prnemt.
Ja runa par biznesu tad realitate ne viens no lieciniekiem kurus es esmu redzejis neizceljas ar ipasu bagatibu, jo viniem galvenais ir religiska maciba nevis kas cits. Sad un tad gan vinju draudze paradas kads, kuram nauda ir svarigaka neka ticiba, bet tadi parasti ilgi tur nepaliek, tas ir tikai laika jautajums lidzigi ka ar visiem zinamo arstu Kravecu Jelgava kas nema kukulus un beigas tika izslegts no lieciniekiem par negodigu ricibu. Vot sita lieta man patik, kas citas religijas nav bijusi noverojama.

J Jānis Upenis 07.11.2021

Pedofīļus gan paturēja un kas trakākais, ka turpina visu noliegt. Salīdzinājuma ar katoļiem viņi vismaz publiski atvainojās

A aigars 11.03.2012

Žēl viņus, esmu sastapis patiešām apbrīnojami gaišus cilvēkus, bet novirzījušies no Bībeles mācības viņi paši iet pazušanā un mudina uz to citus. Lai Dievs viņus apgaismo.

S [email protected] 25.04.2012

ko jūs vīspār saprotat.. Jehovas liecinieki NAV sekta.. vot jusu baznicas patiesam ir sektas.. jumss tajas baznicass ta saskalo tas smadzenites ka pat neapjedzat ko runajat.. Jehovas liecinieki turpina jezus iesakto, ta ir pirma religija no jezus laikiem, kad nebija pat TADU BAZNICU.. jehovas liecinieki vadas tikai pec bibeless to ko nedara macitaji...
ka jus vispar varat iet baznicaa ja jums ir jamaksaa nodevas bet tas vel nav nekass bet starp macitajiem ir pedofili, dzeraji, smeketaji, kas nau pienemams dievam bet, starp jehova lieciniekiem nekas tads nenotiek vini ir pate godigaka religijaa PASAULE. es usveru pasaulee. jo ari baznicas uskata ka ir 3vieniba.. pasakiet man ka var pielukt 3DIEVUS JA DIEVS IR VIENS UN DIEVAM IR VARDS JEHOVA UN TA IR RAKSTITS BIBELE.. atnaciet kadu 6dienu uz jehovas liecinieku sapulcem un paskatieties ka pa tiesam ir.. jehovas liecinieki ir pasi labakie cilveki.. jus nemaz neko nezinat par jehovas lieciniekim sakumaa uziniet un tad runajiet..
ja starpcitu bibele ir rakstits ka bus pasaules gals un tie kas nau jehovas liecinieki tiks iznicinati.. jo naks dieva valstibaa..

J Jānis Upenis 07.11.2021

Nav pie jums pedofīļu, nu nu

S slove love 08.05.2012

paldies par komentiem visiem.
Taatad, cik noprotu, cilveekam neko nevar izdariit ar to, ja jau sjis tur tiek vilkts ieksjaa?
Es esmu interesantaa situaacijaa, esmu lesbiete un dziivoju kopaa ar sievieti (mana otraa puse), un saaku nojaust, ka mana draudzene saak galvu griezt uz vinju pusi. Pat ne skatiities, bet vinjai darbaa ir koleeghe, kura ir Jehovas lieciniece, kurai, paziistot sho tikai vienu nedeelju, ir izstaastiijusi visas probleemas. UN, cik zinaams, jehovieshi ir pret viendzimumu attieciibaam.
Tajaa pat laikaa mana sieviete celj pretenzijas, ka es sarunaajos ar viiriesjiem, kurus gandriiz nepaziistu un atljaujos smieties veel! Man domaat, ka mana draudzene projicee savas shaubas uz mani. Vai man ir veerts uztraukties? Vai es varu kaut ko dariit lietas labaa, vai vienkaarsji mieriigi noraudziities, kaa mana neliidzsvarotaa sieviete leenaam tiek ievilkta lielaakaa atvaraa, nekaa pati shobriid atrodas savaa ieksjeejaa pasaulee?
Paldies liels.

G gardēnija 12.05.2012

Interesanti palasīt šos komentārus, cik cilvēki ir aizrāvušies ar pasaulīgo, ka pat nekur nespēj saskatīt garīgo.tāpat kā mums katram ir savs vārds, tā arī Dievam ir vārds Jehova, un tas nebūt nav no zila gaisa izrauts, bet ta stāv rakstīs BīBELē.Tāpēc šīe cilēki saucās Jehovas jeb Dieva liecinieki.Bībelē ir rakstīts ka Dievs ir svētais gars bet Kristus ir reala dzīvība uz zemes, tāpēc arī nepastāv trīsvienība.šie cilvēki ir parasti, viņi smejas un raud tāpat kā mēs, izklaidējas, nodarbojas ar sportu utt.Atšķirība ir tā ka viņi nav ļauni, nedzer nepīpē, nenogalina, viņi ir apmierināti ar dzīvi, izpalīdzīgi utt.Bet pasaulē jau pastāv uzskats ja tu neiedzersi glazīti ar mani tu neesi draugs, vai ari ar sliktiem vārdiem sevi kautkā pierādit.Vai dzīties pēc bagātības un mantas.
Bet kur tad lai sameklē draugus tie cilvēki kas ir laipni, centīgi pieklajīgi kuriem patīk garīgās lietas.kas nespļauj zemē, nerunā rupjus vārdus, un nepatīk alkohols.viņi meklē līdzīgus.un tie ir JEHOVAS LIECINIEKI.Tā nau sekta.Tad jau BīBELE arī ir muļķības, un baznīca ir sekta.Kapēc mūsu vecmāmiņām stāv mājās visdziļākajā stūrī noputējusi bībele?Stāvot plauktā viņa svētību nenes, tā ir jālasa, tikai tās saturs un Dieva vārdi ir tie svarīgie šajā grāmatā.Iet gadi un šīs grāmatas vāks un izmērs mainās, bet saturs paliek tāds pats.Visas atbildes uz jautājumiem jebkurā dzīves situācijā mēs varam atrast bībelē, neviens gudrs žurnāls to nepateiks.Bet lai saprastu kas ir rakstīts Bībelē mums ir vajadzīgs kas to māca.Jehovas liecinieki ir tie kas iemāca mums lasīt bībeli.
Atveriet taču acis un apskatieties visapkārt, cik tā ir ļauna.Kautkas taču ir jādara!!!

E elixy 27.04.2013

Jā, vazājas pa ielām un uzbāžas.

L Lepnā Lavīze 07.07.2013

Visiem būtu vienalga, vārieties savā sulā, bet, kad tādi sāk ložņāt pa dzīvokļiem un vēl sludināt, ka Dievs viņiem pēc iestāšanās sektā devis materiālo labklājību (un to man saka cilvēks, kas stāv uz sliekšņa novalkātā 90. gadu sākuma pufaikā un tikpat noplukušos zābakos!), tad gribas ņemt kaut ko smagu un dzīt viņus labi tālu! Un vienalga, ko viņiem licis viņu Jehova - sludināt, uzbāzties cilvēkiem, utt. Dievam vispār nav vajadzīgi starpnieki, Dievu var lūgt arī mājas apstākļos, un ticība tiek dota par brīvu, par to nav jāmaksā nekādiem sektantiem.

I inse 19.07.2013

Ziniet, diezgan skumīgi paliek, palasot šeit uzrakstīto.Mūžīgā cilvēku plēšanās ""pēc kaut kā"".
Neesmu pati Jehovas lieciniece, bet labprāt reizi nedēļā kopā ar dažām Jehovas lieciniecēm palasām Bībeli un viņas man izskaidro dažādas ikdienas situācijas pēc Bībeles rakstiem.Jā, es arī sākumā ar neuzticību pieņēmu šos cilvēkus, bet tagad esmu priecīga, ka Pasaulē ir šāda Organizācija.Es nekādi nenosauktu šo Organizāciju par sektu.
Es gribu pajautāt : VAI TAD IR SLIKTI, JA VALDA MIERS - MĀJĀS, CILVĒKU ATTIECĪBĀS, DRAUGU STARPĀ, ĢIMENĒ?
Par Mieru uz mīļās Zemes ir visi Jehovas liecinieki. Mani neviens no viņiem nav pamudinājis iet un uzsākt strīdu ar kaimiņu, vai iet uzpīpēt zālīti, vai iet uz krogu piedzerties...
Neviens no viņiem nav piedāvājis man kaut ko nopirkt no viņiem, vai maksāt par to, ka viņi mērojuši garu ceļu, lai kopīgi mācītos Bībeles rakstus.
Šie cilvēki ir laimīgi, ja rodas arvien vairāk cilvēku, kas pievēršas Dievam un vēlas, lai cilvēki nekarotu, lai mīlētu viens otru, varētu teikt-šī ir Organizācija, kas palīdz cilvēkiem, kad viņiem ir grūti.
Es varētu pat apgalvot, ja Tev, cienītais lasītāj, ir kādas tiešām samilzušas problēmas(es te nedomāju tos milzīgos naudas kredītus), jūs droši varat meklēt Jehovas lieciniekus. Miers Jūsu mājās!

J Jānis Upenis 07.11.2021

Tieši sektanti un izmanto cilvēku grūtības. Viens no smadzeņu skalošanas momentiem - cilvēks ir daudz vieglāk ietekmējams grūtībās. Grūtības paies, bet sektā var gadīties paliksi uz mūžu. Un izstudē lūdzu sektas negatīvās sekas. Tikai ne no sektantu lapas.

M mja 19.07.2013

Miers ir laba lieta. It seviski, ka atslegvards kodesanai :))) cilveka dabu neizmainisi, bet vari labi nopelnit uz tadam masam insem. Iesaistit un piesaistit.

K kristine k 07.10.2013

Tiešām .kapēc ir jāplēšas par jautajumiem ko paši nesaprot.vai tiešām domājat ka Bībelē rakstītais ir blefs . Nu ta nava .un dievs ir dzīvs .un dievu sauc Jehova. Tas tak bībele ir skaidri un gaiši uzrakstīts.un Jēzus ir teicis kas ludz .tam tiks dots .kas mekles tas atradis. Nonievat ir viegli . Bet kurš tic tam tiek ar dots .un tas ir jebkura ticiba .vai ta ir katoļu .luterāņu.pareizticigie .vecticibnieki. dievs ir viens . Viens!!! Un nau jehovas lieciniekiem nekadas 10 tiesas .ja nezin nu nevajag muļkibas rakstit.es biju uz vinju kongresu .vienkarsi aizgaju paklausities .jauki .sirsnigi cilveki.tas ka vinji staiga pa majam .staiga tadelj .jo grib pieverst pie dieva .jo apustuljiem ar to Jēzus macija..neka ļauna viņu mācībā neredzeju.varu pateikt tik vienu .vis ir atkarigs no ticibas .no jusu ticibas .cik un ko no dieva saņemsiet . Un nesakiet ka piemeram venu mezgli kas izspiedušās uz kajam pašas pekšņi pazud .man pazuda .jo noticeju dieva vardam .vis atkarigs no ticibas .varat lamaties .sunit .tas neko nemaina.Dievs ir dzīvs .tik pašiem ieteiktu kaut mazliet noticet . Un es ticu .un saku velreiz .dievs ir dzivs .nekas nava mainijies .visi saņems pec saviem nopelniem.un cieniet citus tad ar jus tiksiet cieniti .un izlasiet 10 dieva baušļus .ja ieverotu kaut daļu no viņiem .domaju nebutu ne karu .ne naida cilveku starpa.Ar cieņu .Kristine
P.s nedariet otram to ko paši negribetu lai jums daritu .lai dievs ar jums !!

J Jānis Upenis 07.11.2021

Aizmirsi vēl pateikt aci pret aci ;)
Tāda ir tā Bībele. Pat Jēzus teica, ka jaunu vīnu nelej vecos traukos un tāpēc izveidoja jaunu reliģiju un iedeva tevis minēto (tu pat nepareizi to citēji) pareizi - dariet citiem to ko jūs gribat lai jums dara.
Un galvenos naušļus mīlēt Dievu un savu Tuvāko.
Es tev teikšu vienu, izstudē kas ir sekta un tās pazīmez, sapratīsi, ka viņu aizliegums mācīties augskolā ir viena no sektu pazīmēm. Un tad izstudē kā sektas ietekmē dzīvi.

L Lepnā Lavīze 08.10.2013

Tepat blakus topikā arī Jencīša Kristus pasaule apgalvo, ka viņi ir tie vienīgie īstie pareizie, ziedo brīvprātīgi un tikai viņi nav sekta.

K kristine k 08.10.2013

Ne jau par to iet runa .tad jau jasaka ka visas ticibas ir sava zinja sektas. Un cik zinu nevienam neko uzspiest nevar .negribu neklausos.neperku .savas gribas nemaz nava .man neviens neko uzspiest nevar .es pati saku meklet .jo pedeja laika bij dazadi notikumi .nu nevar but ka tik daudzsakritibas.ka saka nekas nenotiek bez iemesla.ta luk .tapec nevajag nonievat ja kads kaut kam tic .cits tic zalajiem cilvecinjiem cits dievam .es esu no tiem kas tic dievam .beidzat nosodit .un pashi tad netiksiet nosoditi.nu ko bibele maca .nenogalinat .cienit savus tevu .mati.bernus .nezakt .nesaprotu vai tad tas ir slikti .un kada starpiba kada konfesija tas cilveks sastav .galvenais lai ta ir versta uz dievu .uz dieva delu JēZU KRISTU.labi varu velvienu gadijumu pastastit.braucam ar mashinu uz vilnju.nu es sedeju blakus shoferim .peksni es pamodos un piespradzejos pec kadam piecam minutem mana puse ieskreja briezu mate .aizmugurejais sedeklis tika izlausts no vietas .un iesitas man mugura .shofers pateica ka ja es nebutu piespradzejusies izlidotu lauka pa logu .tad busam vienreiz motors azdegas .visi autobusa saka ardities un blaut .meginaja tikt ara .un noblokeja durvis.bet man bija miers nesapratu .kapec ta jaardas .piecelos un padzinu mala cilvekus un atveru .neviens necieta . Tadu gadijumu daudz .un nesakiet ka dieva nava .viņš ir .ah ja aizmirsu piebilst .par jehovas lieciniekiem .manni pamacija .kad papriekshu ir gimene .vecaki .berni .virs .nu un pec tam tik ja akurat kaut kas paliek pari var ziedot baznicai .iet runa par naudinju .par drebem ko nevelkajam .ta luk

P pindzelite 09.02.2014

Pie kā ir novedusi ši pasaule un visatļautība.Pirmkārt neviens Jehovas liecinieks neko neuzspiež un grāmatas, bībeles un žurnāli ir par brīvu.Otrkārt:Jehovas liecinieku vidū nav slepkavas, zagļi, izspiedēji, karotāji, politiķi, kukuļņēmēji.Viņi ir patiesi, ar mīlestību, un miera nesēji.Kā to darīja Jēzus.Viņi izklaidējas savādāk, bez dzeršanas un kautiņiem un asins izliešanām.Ja bērni ir nepaklausīgi, tos māca ar mīlestību nevis ar zilumiem un moralo kaitējumu.Laulību nešķir ja ir kādas nesaskaņas, bet risina problēmas kopā.Bet daudziem cilvēkiem šis var likties garlaicīgi, jālasa bībele, jādzīvo pēc Dieva Jehovas gribas.Dieva ceļš ir šaurs.Bet ceļš kas ved uz pazušanu ir plats, tas ir vilinoš un bagats ar mantu.Bet taja nau mīlestības.Bibelē to var lasīt MATEJA 7:13-14.Žēl ka jūs izdarat secinājumus pirms neesat uzklausījuši patiesību.Lai jums veicas atrast savu ceļu.