K KrisRapsAkmens 23.01.2008

Jehovas Ir Vieni Un Vienīgie Kas Ir Ar Bībeli! Pārējās Reliģijas Nāk No Lielās Bābeles Kas Visas Ir Zem Sātana Spārna! Tā teikt Jehovas Liecinieki Ir Vienīgie Kas Mantos Mūžīgo Dzīvi paradīzē Uz Zemes ! Daudzi Jehovas Lieciniekus Apsaukā Un Tā, Bet Daudzi Kas Saprot Kas Viņi Ir Tā Vairs Nedara Jo Kad Mazliet KKo Saproti Tad Tu Noteikti Sapratīsi To ka Jehovas Liecinieki Vienīgie Ir Kas Ir Ar Īsto Dievu Jehovu !!! Un Vis Ko viņi Saka Ir No Bībeles Un Paties Nevis Kā Mācītāji Kas Pašī Izdomā Savus Likumus Un Ņem 10 Tiesu No Cilvēkiem!!!

J Jānis Upenis 07.11.2021

JL paņems ne tikai 10tiesu, bet visu tavu dzīvi. Izspiedīs tevi sausu kā citronu un izmetīs.
Viens piemērs, kur bērns izaudzēja āfrikā vistiņu. Aiznesa to uz tirgu un pārdeva, bet naudu visu iemeta ziedojumu kastītē. Saki ko tu saproti, cik JL sagaida no tevis vai 10 tiesu? Atbilde ir visu.

B Briks 24.01.2008

Kristap, piezvani lūdzu 6-7080147, noteikti vajag aprunāties.
Informācija šeit: http://www.gvva.gov.lv/lv_psih_pal.htm

D darja 15.03.2008

TuR tikai marinee cilveekus un vinji atdod visu savu naudu viniem...mana draudzene iet tajaa sektaa ar mammu....vinja palika citaada...es vinju vairaak nepaziistu,,,vinjiem bijam probleemas.,,,un vinji saaka iet tajaa sektaa...vinjiem tagad ir maz naudas un katru santiimu vinji skaita...kapeec vinji kr,barona ielaa arendee zaali,lai bljautu tur un ka velni runaatu...mees treninjaa pa 6kjeerbinju skatiijamies un redzeejaam kas tur notiek....virietis ar sievieti tur bija...pilniigs aarpraats...vinsh vinju tureeju un vinja giiba nost....
tas ir viss hipnoze uz cilveekiem!!!miiljie civeeki,kuri iet tur...es zinu ka juus ticat dievam....bet dievs ir sirdii....es varu sazinaaties ar dievu tad,kad es padomaa6u par vinju un paprasii6u vinjam paliidziibu gruutos briizos...tad dievs man paliidz...jo vinsh dzird mani...dievs ir muusu sirdiis....nav jaalasa biibeli.....dazi domaa ka iet kaut kur taa sauktos dievkalpojumos un ir tagad sveetie...bet pasi ir lieli greecinieki,tas neskaitaas!!!!!viss kas iet no dieva taa ir bazniica..iiistaaaaa!!!!nevar arendeet istabu un saukties par dievkalpojumiem!!!!aizdomaajaties..............

D darja 15.03.2008

Tur maaca ka nav jaamaacaas. Tas nav no dieva!!! Un man gribeetos zinaat.kas izdomaaja to ehovas liecinieku klubu??? Dievs taadu neizdomaaja... no dieva naak katolju un kristiaanju bazniicas...

F FrauGluck 15.03.2008

Jehovas liecinieki dzivo Kengaragā. Sakumā kad es tiko iepazisijas ar viņiem, viņi izskatas ļoti draudzigi. Bet pēc tam sauca uz sapulce, kadā malku māja, M.kalna ielā. Stastija ka pie viniem ir forši, ka visas parejas baznīcas ir sekta, bet tikai Jehovas baznīca, ir pareiza.

Viniem nepatīka baznīcas un krusti. Vienu reizi sarauja krustu no kakla. Visi jehovas adepti pipe un dzer no 12 g. Gimenē arī šausmas, Jehovas ģimene vareja tika rupji lamaties, nekautras citus cilvekus kuri atnāca ciemos. Tā Jehovas ģimene vispār bija psihiski slima. Mana jehovas eks draudzene gribeja piesist mani. Sakumā sektā bija tikai viņa mate, pēc tam mate atveda savu meitu. Bralis pipe zalīte, tētis tikai dara to ko saka meita. Meita vareja nobļaut virs matei, mate visu laiku sita meitu, un saucu viņu par maiti. Visa ģimene ienist viens otru. Ir ads jautajums kapēs jehovas baidas no krusta un Baznīcas, un kapēc vini dzivo ne pēc bibeles, ja jehovas liecinieki, ir baznīca.

B Baibēns 22.05.2008

Par sektām ticu, ka totāls tosols, bet ko tas Dievs skatās...ieeju pareizticīgo vai katoļu baznīcā--tur tāda greznība, man šķiet, ka pēc pēdējiem datiem Jaunajā derībā Jēzus necieta greznību.u.tt. Gribētu parunāt ar kādu popu lai paskaidro --hren tāda greznība baznīcā??? Moš izdota Jaunajai derībai apakšderība

J Jurko 26.05.2008

Kur te dažs labs mācās rakstīt?
Pašmācības ceļā?

P pareizticīgais 27.05.2008

Jehovisti, izdariet kopīgu pašnāvību, pasaulei labāk būs!! )))

P pareizticīgais 27.05.2008

Dievs dzīvo katra cilvēka dvēselē, Dievs katram palīdz, kas viņam tic. Ir normālās baznīcas un relīģijas, parbaudītas ar tūkstošgadiem! Krīstietība, piemēram. Nestaigājiet jūs pa sektām! Naudu no jums šņauc, un jūs esam hipnotizēti!! Man ļoti žēl, jūs, sektantus, kuri nevis izglītoties, strādāt, staigājat pa dzīvoklim ar marasmu un savus bērnus klāt piesējat! Dievs deva jums dzīvi, attīstāties! Mācieties! esiet normāli cilvēki un dariet labus darbus citiem, palīdziet nevis izrādījumus rīkojiet kādā lētē šķūnī vārdā "baznīca"

A anonims 07.06.2008

A jūs zinājāt ka jehovas liecinieki sludina Pa visu pasauli!!!

Z zutisSs 10.06.2008

a vinji dala smukas kraasainas graamatinjas :) man ir 2as :D

M maigo 21.06.2008

Tā ir tasniba.Sekta ir bistami novedīs pašnaviba un trako māja.Man ari bija seksta un domasanas bija apjuka, es vinas aiziet, nevelos runāt.Iesaku neej sekta.

M Mark 21.06.2008

Briks tu Rule! :D

G GhostRider8 21.06.2008

Jehovas liecinieki ir galìgs sviests un marasms!

I Ive 17.07.2008

JL grauj ģimeniskumu. Visās viņu sapulcēs notiek cilvēku psiholoģiska iespaidošana. Kā cilvēki nejūt, ka viņus apmāna?!!!

E Estere 11.09.2008

Man pie d..., ka jehovas liecinieki ir pa visu pasauli un sludina pa visu pasauli, kristiesi ari ir pa visu pasauli un nevajag apgalvot, ka tiesi jehovas maciba ir ta pareiza un vieniga, ta uzskata ari citas konfesijas, bet jehovas liecinieki nav konfesija-ta ir sekta.Bet, ja ta padoma kartigi, par ko tad te strideties, par vienu Dievu?Nebus jau ta, ka visi Bibeli sapratis vienadi un ari uztvers ta.Jo ir tads teiciens, cik cilveku-tik viedoklu.Nav japiekeras religijai, bet Dievam un daudzi to nesaprot.Dievs no tevis neprasa ne tavu dzivibu, ne ko citu pretdabisku, tikai to, lai tu Vinam ticetu, kas ir pasa cilveka izvele.Es piekritu tiem cilvekiem, kuri noliedz jehovas macibu un sos cilvekus, jo viniem vienkarsi ir ta ausis aizbaztas ar visadam drankibam, ka pasi ara vairs nevar no si purva izklut.Dievs ir viens!

I Ivans 11.09.2008

Skaidra lieta, ka ar Jehovas lieciniekiem nav ko pities un vispar nav ko ar sektam pities. DIEVS IR bez maksas katram, nevis kaa Jehovas sektantiem jamaksaaa naudas! Vini doma, ka tur ir DIEVS, bet sektas DIEVA nav. Sektas ir vietas, kur antikrists ir sagrozijis Dieva Vardu - Bibeli un cilveki tiek maniti

N net 13.10.2008

Tikko bija arii manaam maaajaa!!Kaa tiem cilveekiem paskajdrot lai nenaak vairs!!Reaali nesaprot!

J Juris 31.10.2008

Ir tāds teiciens ar 'zābaku pa dirsu', vai nu uzlej virsū viņiem svēto ūdeni no baznīcas- tas palīdz relaksēties, ja arī tas napalīdz, tad pasaki viņiem -'ejiet nost no manis, jūs ļaunuma darītāji'. Tici man, Jēzus Kristus būtu tāpat atbildējis, jo pasaule ir grimusi ļaunumā. Starp citu šodien aprīt 390 gadi, kopš sākās tā reformācija, no kuras parādījās visādas sektas.

L lala 31.10.2008

tur pieprasa attdot naudu un visadas mulkibas stasta!!! Tas kas tracina viss vairāk ir tas ka čakarē vecus cilvēkus nāk pa dzīvokļiem zvanās pie durvīm mieru neliek!!! Jehovieši ir kreisā ticība kas tiek balstīta uz kaut kadu vienu nodaļu no bībeles!!! Katolisms un krievu pareizticīgie ir vecākās ticības uz pasaules un vienas no izsmeļošākajām visas pārējas pielūdz kaut kādu noteiktu daļu no bībeles izslēdzot pārējās. Tā nav ticība tā ir vienkārši kāda viena cilvēka izdomāta ticība, lai iegūtu šo demito tiesu no ienākumiem. Pieaugušiem cilvēkiem jau Jehovieši nesienas klāt jo viņi viņus ātri atšūs, bet ar veciem cilvēkiem ir vieglāk. Šmaucēji.