www.sudzibas.lv Jehovas Liecinieki Nozombēti zombiji

Jehovas Liecinieki - Nozombēti zombiji

Neatbalstu šo "ticību", jo kā var sagrozīt smadzenes normāliem cilvēkiem, ka pat svētkus nesvin, darbā ne dzimšanas ne vārdadienas, bērnībā tak svinēja!? Kas notikās? Sapinās ar it kā "ticīgajiem" un dikti ievēro ka "jādod" un būsi svētais, nes uz darbu bulkas un , paprasu kam par godu, - saskatās savā starpā un klusē, nu muļķi ko lai saka

La

Vairāk sūdzības par Jehovas Liecinieki

Jo John Johnson 07.05.2016

Vinus var labi trollet. Tas ir pluss

sūdzība28 10.05.2016

Visi kristieši ir galvā slimi

Kr Kristīgais students 05.03.2020

Jehovas liecinieki un mormoņi ir pret patiesību, viņi ir sekta, bet ir daudz kristiešu draudzes, kuri tic, kas teikts Bībelē- Dieva vārdam. Es arī esmu kristietis

Dl DlEVS 05.03.2020

Paldies, es to novērtēju.

hartijs 05.03.2020

Ticības dēļ slepkavo. Vai tā ir ticība? Ir 21 gadsimts! Kāds dievs vēl var eksistēt?

Kr Kristīgais students 05.03.2020

Neslepkavo ticības dēļ. Ir musulmaņi, kuri slepkavo, viņi netic vienīgajam, īstajam Dievam. Sātans un dēmoni ir tas dievs, kam viņi tic, tie ir elki, elku tēli tā pat kā buda utt. Jogas un meditācijas arī ir pret Dievu, caur to darbojas dēmoni. Ir, bija un būs tikai vien vienīgs Dievs- trīsvienīgais Dievs- Dievs Tēvs, Dievs Dēls(Jēzus Kristus) un Svētais Gars. Bībele ir vienīgā patiesā un vērtīgā grāmata, tas ir Dieva vārds.