Esmeraldas Pareģojumi pa Pastu - Cilvēku muļķošana

Gribētu ieteikt cilvēkiem, kas ir nolēmuši griezties pēc palīdzības pie gaišreģes ESMERALDAS, to nedarīt. Visīstākā naudas izkrāpšana. Zinu piecus cilvēkus no viena pagasta kuri bija sūtījuši tai ESMERALDAI vēstules ar naudu, vēlāk atklājās ka vēstuļu saturs visiem nāk vārds vārdā vienāds un katru reizi tiek piebilsts ar jums tādā un tādā datumā notiks nelaime, lai to novērstu sūtiet vēstuli ar naudu un viņa it kā to novērsīšot. Vienkārši kaut kādi idioti pelna naudu uz citu cilvēku rēķina, ieteiktu viņiem izvēlēties citu peļņas avotu (protams godīgāku).

M mariite 19.02.2008

Esmeralda ir iiistaaa!!!

E esmeralda 19.02.2008

Te runaa dizaa esmeralda, es esmu varenaa budas un zilaa kalna martas reinkarnacija, es emsu visu zinosha un varena! Ticiet man!!

S Skaidrīte 19.02.2008

Meli, meli, meli! Esmeralda man vienreiz PAREIZI pareģoja, ka nākampusgad man iespējams potītes pietūkums, nākamreiz, kad viņa to pareģoja es aizsūtīju 40ls un mēnesi dzīvoju bez pietūkuma!!!

Skaidrīte (Padones pagasta iedz. ar draudzenēm)

A Alise 19.02.2008

Esmeralda noteikti nav iista, mani taa piecakareeja - visu laiku suutiija pieteikumu atpakalj aizbildinoties, ka kkas nav pareizi un katru reizi bija jaapievieno 2 pastmarkas! kas beidzot viss bija kaartiibaa, man paregoja, ka kkas slikts notiks ar maniem vecaakiem, tachu vistrakaakais ir tas, ka mani vecaaki jau pirms 2 gadiem gaaja bojaa autoavaarija! taa visa Esmeraldas padariishana ir riktiigaakaa kraapshana! [slēpt]@

Z Zaiga 22.02.2008

Nu bet Miļie ļaudis, kā var būt tik lētticīgi. Tur pat mazam bērnam skaidrs, ka tas viss lai izkrāptu naudu. Es varbūt dažreiz aiz ziņkārības izlasu, kādas muļķības sarakstītas, un pēc tam par to aizmirstu. Nevar ticēt katram kas kaut ko sola, un vēl pie tam jānosūta nauda. Kur jums prāts!!

J janis 31.03.2008

mīļie cilvēki esmeralda ir gudra un aktīva komersante, bet muļķi ir viņas klienti, ka saka mans draugs - KAMER BUS AITAS BUS ARI CIRPEJI

J Jam 31.03.2008

Tiem, kam liekas, ka viņa kaut ko pareģojusi pareizi, ir tīrākā darbošanās ar jūsu zemapziņu.. Jūs paši esat savas laimes kalēji! Un nav ko klausīt citiem, sevišķi ja viņi pasaka ko sliktu.. Jo pieņemot šo "patiesību" jūs neapzināti radīsiet augsni šim "pareģojumam". Būtībā katrs pats nosaka savu likteni. Un katrs pats to var pavērst labāku, iespaidojot savu zemapziņu. Neuzticieties visādiem "pareģotājiem"!!!

A Aga 04.08.2008

Es vispār nesaprotu, kā tie žurnālu izdevēji vispār ievieto tādas reklāmas... Nu patiešām ne kauna, ne goda. Viņu dēļ tik daudzi cilvēki tiek muļķoti... Protams, ka tantukiem laukos liekas, ka ieraugot to reklāmu it kā normālā žurnālā, var ticēt... un tā arī izmisumā iedzītā tauta sūta savu pēdējo naudiņu cerībā, ka tiešām kāds viņiem palīdzēs.. Vajadzētu sūdzēt tiesā visus šitos izdevējus, lai ir mācība, ka šādas stulbības lai arī cik maksātu reklamēt nedrīkst... Kādam taču ir jārūpējas par tautas labklājību. Mūsu valdība to nedara un izskatās, ka nedarīs, tad vismaz medijiem ir vara. Un redz pie kā noved..

A ally 04.08.2008

man gan esmeralda paregjoja, ka peec ziemas naaks pawasaris..un par briinumu PIEPILDIIJAAS!:D
miiljie, jums naudu naw kur likt?kas tas pa stulbumu?

E ella 04.08.2008

Naivie! Nevis Esmeralda idiote, bet gan tie kas viņai noticēja. Bāc! Un vēl naudu sūtīt! Nu varen gudri! :D

P Pandorinja 04.08.2008

Esmeralda baigais malacis, kas to buutu domaajis, ka tik daudz idiotu pasaulee, nenaaktu pa ljaunu atveert arii Pandorinjas paregjoshanas pakalpojumus:))

L Ljoliks 04.08.2008

Mjaaaa...tomēr ir vel lētticīgi ļautiņi :D:D:D:D:D:D:D

K Kristīne 17.08.2008

Esmeralda ir gudra, stulbi ir cilvēki...

S simila 17.08.2008

Vai tiešām mūsdienās vēl ir tādi tumsoņas, kas tic šitiem murgiem?Nuja, kur aitas, tur cirpēji:))))))))))

J jvg 17.08.2008

Tak druzciņ domā ko dari, un tad sūdzies...

A Andis 08.10.2008

Visparastākais velna apsēstais cilvēks. Trakākais ir tas ka cilvēki aiz muļķīgas intereses iepinās un vēlāk brīnās ka ir velna valgos. Visi kas ir kaut reizi bijuši, pinušies pa kājām apsēstajai, paši nonāk sātana teritorijā labprātīgi. Lūdziet Dievu, Jēzu Kristu lai jums piedotu šo neveiksmīgo zinkāres grēku. Cilvēks var paredzēt ja viņš ir (Dieva iecelts ) pravietis un arī tad viņš jāpārbauda. Viss kas nav no Dieva, neapliecina Jēzu par kungu ir dēmonisks, - spēku un prātuļošanu dod velns. Zināmi arī kristieši, -(diemžēl), - kas skraida visu savu dzīvi no viena pravieša pie otra, ko tas saka un ko tas? Es savā dzīvē esmu ļoti uzmanīgs ko man saka. Kādēļ man jāļauj lai kāds cilvēks kontrolētu manu dzīvi? Labāk 3 reizes pārbaudīt vai pravietojums bija no Dievu? Labas atbildes uz dzīvē svarīgiem jautājumiem var dabūt šeit, noklausoties sev interesējošu sprediķi.http://g12life.my1.ru/load/2-1-0-42

D dzintarins 14.10.2008

Esmeralda ir iista, un arii Tu esi ĪSTS MUĻĶIS !!! Nez kaadu pakalpojumu tad gribeeji saņemt ? ''ir auni, buus cirpeeji'' - tas ir viss, ko varu teikt . Atdod to naudiņu labaak kaadai ubagu tantiņai ! Tici man - labaak jutiisies, jo vismaz kaadam cilveekam buusi paliidzeejis .

E Eliza 05.11.2008

Vislielākais krāpnieks ir Zigfrids Liede, izmanto jaunas meitenes seksuāliem nolūkiem..viens seanss 35 lati, ap tevi pagrāpstās un sola ka tas atrisināss problēmas are mīļoto, samaksā vinam 35 latus par meliem un smadzenu skalošanu. lūk tā ir krāpšana!!!vins zombe cilvekiem smadzenes, lai izspiestu naudu, pie vina nekad neejiet!!!

S Santa 07.12.2008

Es teiktu, ka idioti ir tie kas naudu sūta.a cilvēks kas pelna naudu-pats pa sevi ir gudrs!

J joko 07.12.2008

Tas ir tas pats variants- Tev uz mail atnāk vēstule: " Tu esi laimējis 600 000 000 dolārus. Atsūti mums savu konta Nr. un visu pārējo informāciju, lai ātrāk nosūtītu jums šo naudu! " Nu ko puse Lv, jau staigā kā miljionāri.
Es tagad būšu Svētā Marisabella. Un es jums pateikšu veiksmes formulu, kā dzīvot tālāk, lai būtu bagātāki un laimīgāki. Bet kad sūtat vēstuli, pielieciet klāt 50 Ls...NU SVIESTS...