www.sudzibas.lv vīriēši geji un vīrieši

vīriēši - geji un vīrieši

man patiik viiriesi. Veelos pieraadiit to, ka tas ir normaali virietim milet otru virieti un virietim draudzeeties ar viirieti. Taapeec mees geji riikojam praidus, lai mums trlautu viriesiem sabiedriskaa vietaa skuupstiities ar jebkuru virieti. Taa kaa mees geji arii esam cilveeki. Daudz atraudijumus sanjemam no citiem viriesiem. Bet rikojot praidus, citi viriesi sapratiis, ka miileet citu virieti ir tikai normaali un par veseliigi.
Bet mani daudzi viiriesi ir atstuumushi. Gribu es viirietim tran vajaa iedot bushu, a shis man iedod pa purnu.
Tas jau nav normaali, ka viiriesi pret mani geju taa izturaas.

V vai 08.05.2009

...Man gejam ir tiesiibas uz ielas apskaut jebkuru viirieti, kas man iepatiikaas un nobuchot...
ja, un tiesiibas saņemt pa purnu ari ir !!!

U Uģis riktigais 08.05.2009

Nav vis tiesības jebkuru buchot, jo visi nemaz to negrib, tas nozīme, ka tiek pārkāptas citu vīriešu tiesības.

H Harmonija 08.05.2009

Ok, man geji patīk un nav nekādu iebildumu pret viņu attiecībām, bet HALLO!Bučot jebkuru vīrieti, ja to sagribās?Tu to nopietni?Ja man kāds vīrietis uz ielas nāktu klāt un taisītos apskaut vai nedod Dievs vēl bučot viņš ne tikai pa purnu dabūt.

Linda, Tu laikam neesi vīrietis, tapēc Tevi neviens te netaisās bucot :P

E elina 08.05.2009

Normāli šajā gadījumā ir tas, ka Tu neproti rakstīt. Man nav iebildumu pret Tavu orientāciju, bet gan pret analfabētismu.

B baibiņa 08.05.2009

A joptvaj'!Nost ar pidariem!!!

U Uģis riktigais 08.05.2009

Es tik padomaju no cita viedokļa-tēviņš izdrāž tēviņu-kurš paliek stāvoklī? Ja bērnu nav, tad nav kaut kas normali.

R rojs2 08.05.2009

Ak dies, šitādu idiotu dēļ arī sabiedribā ir tik negatīva attieksme pret gejiem...

T Tamāra 08.05.2009

Tas bija labais!!! Šamais tramvajā sagrib iedot citam vecim buču!!! Jēēēēē, ļoti smieklīgi!!!

š Šokētais 08.05.2009

Tas ir ārprāts!!! Šis čels nav normāls! Domāju, ka viņam praidu vietā būtu jāapmeklē pamat- (vai palīg-) skola.
Bet nekā personīga, lai katrs gejs guļ ar ko viņš grib, lai bučo ko grib, bet nevajag uzbāzties tiem, kas to negrib!!!

N ninja 08.05.2009

ef, nu tas tak stulbs joks!! neviens gejs tik truli nedoma! apmeram, ka ikvienam dzekam tiesibas gramstities gar jebkuru meiteni un otradi, ja?:D

B bargālēdija 08.05.2009

Tauta, nomierinās, te atkal kāds iemeta mūsu bariņā degbumbu, lai sprāgst un izraisa haosu, bet mēs taču esam civilizēti un mūsdienīgi ļautiņi, vai ne???Lai katrs dara un ņemās ar ko vien vēlas, bet ar vienu lūgumiņu--neuzbāžaties un neuzspiediet savus uzskatus citādi domājošiem, ok???Man ir paziņas gan geji, gan lezbietes un man nav pilnigi nekādu problēmu ar viņiem komunicēt, jo viņi man ar savu orientāciju neuzbāžas un neko nesludina, vnk---viņi mani netraucē..:))))
Diskusijas autoram--labāk gan nevajag bez atļaujas nevienu bučot:D:D:D

D D 08.05.2009

Nezinu, man liekas, LV ir tik daudz geju- paskatieties gribu.lv (ja vien ir 18 gadi), pie sadaļas- vīrietis meklē vīrieti- sludinājumu skaits. Es nesaprotu- tā ir slimība, pārliecība vai perversija. Nu kur var būt tik daudz to geju? Un kur tā problēma rodas? Pa dienu rāda pa TV seriālu, kur 2 džeki rauj viens otram nost dvielīšus, ņemas pa dušu utt. Es nezinātu, kā savam bērnam paskaidrot, kāpēc onkulis bučo onkuli. Viss jau ok, katrs dara ko grib, bet kāpēc hetero neiet praidos? Kāpēc tas ir jādara uz ielas, lai sabiedrību tikai uzkurinātu? Ok, trakumā esmu bijusi arī klubā "Purvs", likās ok vieta. nebija pretenziju, bet kāpēc tas ir jāuzpiež sabiedrībai tā praida veidā? Tas būtu tāpat, ja gājienā ietu tie, kam garšo griķi, bet tie, kam ne, ietu un šos kakučiem nomētātu, ne? Sēdi mājās un dari, ko gribi, bet nelec ar savu bučošanos virsū tramvajā- ja tam džekam patiksi, pats tevi nobučos droši vien!

G Gejs,homoseksuālis 08.05.2009

D D 08.05.2009

Bez iemesla neviens tev nemuks pa purnu un tas nesauca rasisms, paskaties, lūdzu, skaidrojošā vārdnīcā šī vārda nozīmi. Un sievietes saukt par raganām arī tev nav tiesību. Un vispār par tādiem uzskatiem un izteicieniem nav iespējams tādu kā tu cienīt, lai vai tu būtu kāda minoritāte.

L Lepi 08.05.2009

Neesmu pret bet...Tas nav normāli. To, ka jūs sevi uzskatat par ok. Tad jau DIEVAM vajadzēja divus vīriešus radīt!!! Esmu Vācijā vairākas reizes redzējusi (KRISTOFER STRIT DEI). Super gājiens. Tie smukakie, foršākie, laipnie, koptie čaļi protams bija zilie.Pazīstu arī pāris pārīšus(cepuri nost čaļiem). Tomēr nepatīkami, noskatīties to gramstīšanos. Par vecenēm nav ne runas iiiiiiii.

A Artis 08.05.2009

Pats esmu gejs.Bet, kur tadi pamulki rodas nesaprotu.Tu tacu pat rakstit nemaz nemaki, kur nu vel, ko citu.Kuram normalam gejam patiks, ka tad tizlenis, ka tu lien bucoties.Nu dzekin nav laikam tev paveicies.Un ja, kas tas nav pareizais portals, kur geju temas risinat

A Anda 08.05.2009

Kaut kāds pumpains tīnis(visdrīzāk tīne)šeit kautko uzskribilēja, ar domu uzkurināt diskusijas, un jūs arī pavedaties:D

I instruktor 08.05.2009

Pidarasi!Gomiki po6li kuda vi ljubite!

G Gejs,homoseksuālis 08.05.2009

Labdien. Esmu gejs. Jau skolas laikā centos iesākt tuvākas attiecības ar kādu puisi, bet tie puiši mani visu laiku atšuva. Protams, ka sāpīgi. Bet rīkojot praidus, uzeiz citi vīrieši arī par to geju tēmu aizdomājas. Vai tik nepamēģināt attiecības ar kādu citu vīrieti. Lūk! Mēs, GEJI, skaitāmies pēc likuma minoritātes. Tātad, man patīk ļoti vīrieši un tas ir tikai normāli. Jo visas sievietes ir raganas. Es uz ielas redzu ejam smuku vīrieti ar seksīgu augumu, protams, ka es izmantošu iespēju ar viņu iepazīties. Un ja tas vīrietis man bez iemesla iemauks pa purnu, tad policija to vīrieti varēs tiesāt par rasismu, jo es kā gejs pēc likuma skaitos minoritāte, un mūs, gejus, policija aizsargā tomēr. Jo mums, gejiem ir tiesības ienīst sievietes. Jo sieviete tas nav normāli. Sievietei kaut kādi gaļas gabali pupi ir un starp kājām nav krāniņa.