www.sudzibas.lv vīriēši geji un vīrieši

vīriēši - geji un vīrieši

man patiik viiriesi. Veelos pieraadiit to, ka tas ir normaali virietim milet otru virieti un virietim draudzeeties ar viirieti. Taapeec mees geji riikojam praidus, lai mums trlautu viriesiem sabiedriskaa vietaa skuupstiities ar jebkuru virieti. Taa kaa mees geji arii esam cilveeki. Daudz atraudijumus sanjemam no citiem viriesiem. Bet rikojot praidus, citi viriesi sapratiis, ka miileet citu virieti ir tikai normaali un par veseliigi.
Bet mani daudzi viiriesi ir atstuumushi. Gribu es viirietim tran vajaa iedot bushu, a shis man iedod pa purnu.
Tas jau nav normaali, ka viiriesi pret mani geju taa izturaas.
Man gejam ir tiesiibas uz ielas apskaut jebkuru viirieti, kas man iepatiikaas un nobuchot.

Y You 12.05.2009

Man augšā kaimiņos dzīvo divi geji. Naktīs bieži vien var dzirdēt viņu spēcīgu orgasmu un vienkārši ir prieks par viņiem abiem. To ko nespēj sniegt sieviete, to var sniegt vīrietis.

H Harmonija 12.05.2009

zinu, ka orgasmu var nsiegt arī vīrietis vīrietim, arī suns vīrietim var nsiegt orgasmu, ja nu kas.
Un sieviete var sniegt to pašu un vēl vairāk.Manispēc, lai viņi ņemās uz nebēdu, bet tam tā nav jābūt, tā ir un paliek psiholoģiska problēma, pataloģija.

Jautājums GEJAM.Ko tev tādu ir izdarījušas sievietes, ka tu nevari ciest nevienu?Es saprotu, ka nepatīk konkrēti viens sieviešu tips(ar uzpūstu apakšlūpu, lieliem dibeniem, tievas, resnas u.t.t.) vai vienkārši negribās nopietnas attiecības.Cik man zināms gejiem parasti lielākā draugu daļa ir meitenes, jo intereses sakrīt un gan sievietes, gan geji ir jūtīgi un maigi.
Man gan vairāk izklausās, ka tev te vienkārši ir jautri un tu, iespējams neesi pat vīrietis, bet tas nekas, jo man arī jautri ;D

Y You 12.05.2009

Es te neuzjautrinos. Man nav pret gejiem iebildumu, bet kad es dzirdu to orgasmu, tad man gribas būt kopā ar viņiem.

Y You 12.05.2009

Ja tu redzētu, kā viņi plēš viens otram zarnas. Tas tik ir skats.

H Harmonija 12.05.2009

You, es ne tev to par uzjautrināšanos teicu.

J josivs 12.05.2009

Nu tu pamuļķā Linda nevienam nevari patikt, ar savām cāļa smadzenēm:D Nav brīnums, ka veči pa gejiem paliek, kad tādas tukšpaures apkārt klīst, ķā Linda un Kate

U Uģis riktigais 12.05.2009

Eu, jūs zilo bars, manu draudzeni neapbizojiet!

R rojs2 12.05.2009

Nedomāju, ka šīs diskusijas iesācējs vispār ir normāls gejs, droši vien kāds tīnis izdomāja paākstīties un visi tagad uzķērās uz viņa muļķībām.

C CitsGejs 12.05.2009

Ko sieviete var dot gejam? Tikai mājās vienus skandālus? Man bija meitene, pietiek man! Viņa tik skatījās uz manu maku. Naudas kad nav, tā lamu vārdi uz mani. Sievietes vairs nevaru ciest. Vīrieši mani saprot

L Loreta 12.05.2009

Sieviete var dot bērnu!!! da, sežiet mājās, tur dariet ko gribiet, bet sabiedrībā, tiešām paliek pretīgi- divi čaļi bučojoties, kopā iepērkoties, utt. nepatīkami, fuuuuuuuuuu :P

Uģi, tu to par mani? :D

Ui kā es gaidu to praidu, jāsāk ievākt suņu kakas un visādi puvekļi, ko mest. ;D

Jomajo, kāpēc tu domā, ka man nav piekrišanas?Mēs pazīstami esam?Nedomāju gan, tā kā mutīti ciet.

R RobinsHuds 12.05.2009

Runājot par gejiem tad kājūs domājiet ja tie psihiski traucētie cilvēki grib adoptēt bērnu tad kā lai tas normālais bērns jūtās tādā ģimenē.Nezkā izskatītos 1 septembrī usaina mamma un tādspats tētis blakus.Trauma uz mūžu.Nezkā paskaidrot bērnam kā pareiz veidot ģimeni un kas un kā.Nav jau naids uz tiem gejiem bet nekačājat pravas.Sādiet mājās vai kur citur bet nepārtaisiet pasauli pa savam jo dabā tā nav paredzēts!!!

B bargālēdija 13.05.2009

Nevajag neko vairs rakstit un teikt šim dīvainītim-gejam, kurš tagad varen priecājas un uzbudinās, lasot šo visu balagānu.Rausti savu mazo krāneli bez mūsu atbalsta!!!

L Lepi 13.05.2009

Robins Huds- :D:D:D:D, labais gabals. Atgādina man no tās sērijas(Naša Raša- par Duļinu)

Y You 13.05.2009

Geji pie tam, ir vēl simpātiski.

G Gejs 13.05.2009

aicinu visus uz praidu, it īpaši vīriešus. Sievietes lai sēž mājās. Meklēju smuku vīrieti kopdzīvei.

R rojs2 13.05.2009

Gej, tu tiešām laikam esi kaut kāds lauku skuķītis, kam izklaides trūkst...

U Uģis riktigais 13.05.2009

Jā, Linda :) Es tik domaju, ka nav vērts ar suņu kakām rokas smērēt.Viņi to tikai grib, lai viniem pievērš uzmanību.Jo mazak mēs viņiem pieversīsim uzmanību, jo ātrak nomierinasies.Personīgi mani nevien gejs neaiztieg, es arī nevienu neaiztiegu.

R RobinsHuds 13.05.2009

Tajau ir jo mazāk kustināsi jo mazāk smirdēs pasaule!!!Vienkārši vajadzēja uzmest šiem līko un ignorēt lai iet savos bēru gajiemos un priecājās viens par otra dibeniem!!!Pie rungas jūs vīri ar kreisajām blīvēm.No vienaspuses jau pofig bet tiešām necerat ka jūs kāds atbalstīs dibena urķētāji!!!

G Gejs 13.05.2009

Ļoti ceru, ka geju kļūs arvien vairāk