www.sudzibas.lv vīriēši geji un vīrieši

vīriēši - geji un vīrieši

man patiik viiriesi. Veelos pieraadiit to, ka tas ir normaali virietim milet otru virieti un virietim draudzeeties ar viirieti. Taapeec mees geji riikojam praidus, lai mums trlautu viriesiem sabiedriskaa vietaa skuupstiities ar jebkuru virieti. Taa kaa mees geji arii esam cilveeki. Daudz atraudijumus sanjemam no citiem viriesiem. Bet rikojot praidus, citi viriesi sapratiis, ka miileet citu virieti ir tikai normaali un par veseliigi.
Bet mani daudzi viiriesi ir atstuumushi. Gribu es viirietim tran vajaa iedot bushu, a shis man iedod pa purnu.
Tas jau nav normaali, ka viiriesi pret mani geju taa izturaas.
Man gejam ir tiesiibas uz ielas apskaut jebkuru viirieti, kas man iepatiikaas un nobuchot.

H Harmonija 13.05.2009

Uģi, nevajag kaisīt sāli brūcē tiem nabaga gejiem.Viņi zaudē iespēju paurķēties tavā dibenā ;D
Varbūt jāienes spani studijā?Ka tik gejs nesāk vemt, padzirdot, ka tu meiteni nosauc par draudzeni :D

Robin, man patīk tavs runas veids, lika pasmaidīt :)

D D 13.05.2009

skaidrs ir viens, ka, ja neviens neies to praidu skatīties, geji nedabūs to, ko gribējuši- uzmanību. Varēs tik viens uz otru lūrēt un darīt... Ko tas You te par tiem orgasmiem, pats norūpējies seksuāli laikam. Kāda starpība, kāds dzimums- orgasma "stiprums" no tā nav atkarīgs. tā ir kaisle. neticu, ka geji ir kaislīgāki. bet bērnus gan nevajag viendzimuma attiecībās. Labāk turat kaķi, suni vai labāk- zivtiņas akvārijā.

: :)) 13.05.2009

Ļaut adoptēt bērnu homoseksuāļiem-tas būtu lielākais pasaules ļaunums!!! Bērns emocionāli ir tik uzņēmīgs, tas būtu morāli, garīgi degenerējoši priekš bērna dvēseles, turklāt sazin ko vien tam bērnam, šajā gadījumā zēnam mājās nāktos dzirdēt(kā te You raksta)un varbūt arī redzēt, ja ne pašam no izbaudīt iespējams uz savas ādas.Es nebrīnītos ne par ko, ir taču gadījumi par bērnu pedarastiem, bet pedarsatija stāv līdzās, tikai atšķirība tā, ka ar pieaugušiem, nevar manipulēt tā kā ar bērnu.

: :)) 13.05.2009

Nu kam gejiem bērns? Bērns nav rotaļlieta!

K Kārlis 13.05.2009

Geji ir viens otram uzticamāki savā starpā. Un protams, ka geji vēlas arī sabiedriskā vietā skūpstīties. Tā būs laikam norma

G Gejs 14.05.2009

Arī mums gejiem ir tiesības publiki skūpstīties parkos, adoptēt bērnus un polularizēt viena dzimuma attiecības. Protams, ka ikvienam gejam ir tiesības skatīties ar kāru acu arī uz citiem vīriešiem, kas staigā pa ielām, brauc sabiedriskajos transportos.
Arī gejs drīkst iedot buču uz vaiga ikvienam vīrietim, tas ir kā cieņas un mīlestības apliecinājums.

L lava 14.05.2009

Tā nav ģimene, kurā abi viendzimuma.Tā ir kroplība, idiotisms un izlaidība.Tādiem pidariem nekādā gadījumā nedrīkst ļaut adoptēt bērnus:((((
Ko bērns no jums mācīsies?To, kā jūs drāžat viens otru pakaļā un tas skaitās normāli:((((((Idioti!!!

G gejs 14.05.2009

Sievietes nav cilvēki. Es tikai jūsminos par vīriešiem, kurus satieku, kuri man sēž tramvajā blakus. Jā, viņi nezin to, ka esmu gejs. Kad man blakus atrodās jauns džeks, man pilnīgi tur viss biksēs saceļās. Un manī pamostās seksuāla rakstura fantāzijas

Mamma 14.05.2009

Slimais, tev jaarsteejas!

G gejucēns 14.05.2009

Oi, kā man patiktos kādu krāneli pasūkāt un just, ka man no mugurpuses kāds stum iekšā...āāāāāā, man jau orgasms!!!

M Mortī 14.05.2009

[jā kā tad-tad kāpēc citos gados hetereoseksuāli VĪRIEŠI met olas pret čaiņikiem un lamājas uz jums GEJIEM.?!]
Nu lab, lab, man geji liekas forsi, bet piedod, TU esi idiots.!
Un turklāt-Cik Tev gadu, ka Tu nemāki uzvesties nemaz un domā, ka tieši otrādi-māki.?!
Kas Tu vakar piedzimis un domā, ka visi mīl gejus.?!

M Mortī 14.05.2009

Aizmirsu vēl pieminēt, ka praidos ne tikai vīrieši, bet arī geji ir. :P

G Gejs 14.05.2009

Par geju būt tas ir stilīgi. Kāpēc man jāosta sievietes smirdīgā kājstarpe, kad es varu draudzēties ar džeku. Un tad, kad es atrodos blakus jebkuram smukam vīrietim, tad man biksēs darbojas erekcija. Man to vīrieti gribās. Jo tas ir tikai normāli, ka vīrietis spēj mīlēt vīrieti un būt kopā. Jūs to nesaprotat un nekad nesapratīsiet. Mums, vīriešiem jābūt kopā, bet sievietes ir ļaunuma iemiesojums

E Endija 14.05.2009

Gej!Gaidi, trakomājas brigāde jau brauc pie Tevis.Atkal Tev lēkme...

H Harmonija 14.05.2009

Bļe tu smirdīgais dirsas urķētājs, negribi man acīs pateikt, ka sievietei kaut kas smird?Bez acīm un olām paliktu!Jobanais pidaras, bļe.Laikam pēc savas izdrāztās pēcpuses spried, ka sieviete smird.Tev Tvaika ielā derētu paciemoties!
Starpcitu vīrieša locekļa mērķis nav bezjēdzīgi urķēties cita vīrieša taisnajā zarnā, tam ir tikai viens mērķis-ievadīt sēklu sievietes ķermenī, ko nekādi nevar izdarīt urķējoties vīrietī.Tu smagi slims esi, ej ārstēties un ja tik ļoti gribās katu ko par sievietēm padirst, neko par viņām nezinot, ej un izbļauj kaut kur Rīgas centrā, ka esi gejs un sievietes ir stulbas ragans ar gaļas gabaliem un viņas smird, redzēsim cik dzīvs tu tiksi prom.

R rojs2 18.05.2009

Linda, neņem viņu galvā, neticu, ka tas ir pat kāds īsts gejs, gan jau ka kāds sīks pamuļķis ārdās un priecājas, ka viņu ievēro!

R RobinsHuds 19.05.2009

:D Labs Linda!!! Sit masā tie dibenlaižas!!! :D Redzēju tādus ānusus pa tv.Pilnīgs sviests.Tie pediņi nezinko izdomās lai palaizītos publiskā vietā.Galvenais sakrāsojušies kā sievietes, taisās kā sievietes bet kautko smird ka sievietes nav riktīgas.Pašiem rožas nomālētas kā klauniem bet kautko vēl smalā zilā balsī bēģina izspļaut cik skaists redz tur tas un tas.Bums geji tak nav nākotnes, izmirs jūsu suga jo no dibenā špricēšanas tāpat nesavairosaties āksti!!!

O Ozols 21.05.2009

kā jūs nesaprotat - autors ir kārtējais stulbenis, kas mēģina provocēt heteroseksuāļus pret homoseksuāļiem, mēģina sēt naidu, uzturēt naidīgu gaisotni. Normāli geji nevienam neuzmācas. Pazīstu tādus, nevienu reizi man, normālas orientācijas džekam, nav piedāvājuši neko un nav arī skatījušies uz mani kā izbadējušies suņi uz gaļīgu kaulu.
Jau autora rakstības prasme parāda viņa vecumu, bet katrs nākamais teikums parāda, ka viņam ir vēl mazāk gadu, kā bija uzskatīts, izlasot pirmo teikumu.

M Mortī 28.05.2009

Ozol, ar katru komentu viņam paliek jo mazāk gadu. :D

Z zaijka 28.05.2009

es domaju ka visas sis lietas par gejiem un lesbem ir laicigas- tagad patik un gribas. paies laiks un tad tas paries. man nekas nav pret siem cilvekiem-vienkarsi tracina ka vini velas to publiskot. ja velaties- ludzu pis... kur velaties tikai nevajag tos praidus. tas ir stulbi. vispar uzskatu ka katra no mums ir sleptas faktazijas par atteicibam ar to pasu dzimumu tikai ne visi to izpauz-geji un lesbes vienkarsi uzdrosinas to darit un nekautrejas