sahadža joga - neatbilstība

Uzmanieties no sahadža jogas sludinātāja, piesola nezin ko -

J

G Guntis 04.08.2010

Paldies par reklāmu :)
PS Savu pašrealizāciju variet saņemt arī šeit - tas izmainīs Jūsu dzīvi uz labo pusi, dzēsīsies jūsu negatīvā karma.

Lai sāktu nodarboties ar Sahadža-Jogu, Jums pret Shri Mataji foto ir jānoskaita Pašrealizācijas Protokols. Tā vienkāršots variants1)kreisā roka pret foto, labā uz sirds, 3 reizes sakām:Shri Mataji, es esmu Gars.2)labā roka uz kakla kreisā pusē, galva drusku pa labi, 3 reizesSakām: Shri Mataji, es esmu Tīrs un Nevainīgs. 3)Labā roka piespiesta pierei, galva drusku uz leju, 3 reizes sakām: Shri Mataji, es visiem visu piedodu. 4)Labai rokai izplešam pirkstus, plaukstas iekšpusi piespiežam galvai augšā, priekšējā daļā, kur maziem bērniem avotiņš. 7 reizes masējam galvu pa pulksteņrādītāja virzienu un lūdzam: Shri Mataji, dod lūdzu man Pašrealizāciju. Pēc tam noliekam abas rokas uz ceļgaliem, ar plaukstām uz augšu, vērojam Shri Mataji foto dažas minūtes. Ja ir sajūtas uz rokām, virs galvas (karstums, vēsums) mēs saņēmām Pašrealizāciju.

B burgundija 18.03.2014

vājprāc !!! visticamāk tur notiek naudas slaukšana aiz "garīguma" maskas. kā jau visās sektās.