www.sudzibas.lv Mārcis Jencitis Mārcis Jencītis

Mārcis Jencitis - Mārcis Jencītis

īmīgi, ka uz luterāņu mācītāja Valtera Ozoliņa retorisku jautājumu, kāpēc tad brīnumdaris nedodas glābt cilvēkus Rīgā, Onkoloģijas centrā, M. Jencītis «Neatkarīgajai» skaidru atbildi nesniedz. It kā auditorija esot par mazu. Ķirurgs onkologs Viesturs Krūmiņš apstiprina, ka zem viņa un kolēģu skalpeļa sistemātiski guļas cilvēki, kas sākotnēji cerējuši uz dažādu šarlatānu — vārdotāju, pūšļotāju, sludinātāju — palīdzību. Onkoloģijas centrā aplūkot savas darbošanās sekas viņi gan nenākot un arī brīnumus tur nedāļājot. Ārsts piebilst, ka godprātīgi dziednieki ar smagām slimībām neriskējot cīnīties. To apstiprina arī Latvijas Tautas dziednieku asociācijas vadītājs Oļegs Medvedjevs. Taču esot arī gana daudz viltvāržu, kas, spekulējot ar tādiem vārdiem kā «spējas», «Dievs», «brīnums», muļķo cilvēkus. M. Jencītis ir dziednieku vidū pilnīgi nepazīstama persona — viņš nav mēģinājis nekādā veidā legalizēt savu darbību, un O. Medvedjevs spriež — vai nu viņš ir garīgi nelīdzsvarots, vai arī šis viņam ir biznesa projekts. Teorētiski še runa var būt par abām iespējām. M. Jencītis savos sprediķos piesauc savu personīgo pieredzi un atklāti stāsta, ka ilgus gadus lielos apjomos lietojis spēcīgas narkotiskas vielas — un nav pārtraucis to darīt pat cietumā, kur vairākos termiņos pavadījis nepilnus septiņus gadus. Narkologs Kārlis Einis skaidro, ka ilgstoša narkotiku lietošana izraisot neatgriezenisku personības degradāciju, arī psihozes, halucinācijas un murgainas idejas.

K

. ...?... 22.10.2010

Tur ir pamatīgs teātris:D Man rokās kādu dienu nonāca šī teātra videokasete, tā bija gan šausmene gan komēdija vienkopus. Bet pats trakākais ir tas ka viņi vissi tur sēž kā zombiji un tic ka bijušias cietumnieks viņus ārstē. Vissu pat nevarēju noskatīties jo palika neomulīgi:( Nedaudz aprakstīšu:
Jencītis iet cauri zālei un jauta kas vēlas lai no viņa izdzen nelabo, tad viņš pieskrien pie vienas metenes un saka ka jūt viņā nelabo.
Pieliekot rokas pie galvas viņš sāk bļaut nelabais atkāpies, tad pieskrien sektanti tai skaitā viņa sieva un māte. Meitene sāk kliegt un krist, tā tas turpinās kādas desmit minūtes. Pēc tam meitene pieceļas un stāsta ka nekad neesot varējusi lasīt bībeli un nekad nav varējusi ieiet baznīcā.Bet tad viņai iedod bībeli un viņa lasa un saka ka nu ir labi un ka tagad viņa var lasīt.
Turpinājumā bija vēl viena cilvēka mocīšana, bet to es nevēlējos skatīties. Pēc kaut kā tāda gribās ieiet dušā.

H haralds elceris 03.07.2017

šeit tikai komēdija! (smeķis pēdējajās sekundēs!) izbijušais ieslodzītasi gan nesaka, ka nevajag nevienam sekot! :D

I Ilze Drātniece 07.11.2017

Visiem haraldiem un tml.domājošajiem varu pateikt, ka ne bijušais cietumnieks ārstē, bet Dievs lieto šo cilvēku. ja kaut reizi jūs palūkotos Dieva Vārdā varbūt ieraudzītu, ka ne lepnos un augstprātīgos Dievs izredz, bet sagrautos...Ja Dievs Viņu atzīst, tad arī cilvēki Jencīti pieņem. Dievs caur šī mācītāja kalpošanu arī mani dziedināja no 4 stadijas vēža...

D Dīdī 22.10.2010

Drausmas un pēc šādiem murgiem viņš var atļauties nopirkt BMW markas auto un tēlot ticīgo:(

I Ilze Drātniece 07.11.2017

Vai tad tas ir noziegums pirkt BMW, vai jums liekas ka kristietim ir jābūt noļukušam, nelaimīgam ar sabiedrisko transportu braucošam utt...kāpēc tad man būtu jātic Dievam, kurš nesvētī savu kalpu? Bet ja es redzu, ka šajā draudzē Dievs svētī cilvēkus, tātad šeit darbojas Dieva svētības un mācība pareiza...bet Kristus taču pie Krusta tika aplaupīts mēs kļūtu bagāti...

D Datorisc 27.01.2019

Cik maksā, tik svētī. Lielākā daļa šo t.s. izdziedēto cilvēku īsti neapzinās, ka ne jau Dievs viņus ir mainījis, izārstējis utt., bet cilvēki paši ir salauzuši sevī vēlmi nodzerties, degradēties utt., pie tam nez kāpēc meklē savas atlabšanas iemeslus debesīs, ellē, siltumnīcā vai Nepālas augstkalnē. Arī Jaunās Paaudzes brīnumdaris Ļedjajevs jau 1995. gadā brauca ar pilnīgi jaunu BMW, kuru viņam "sameta" draudzes locekļi. Viņam ir arī villa Baltezerā, ja nu kas. Lētticība, līdzcilvēku vājība - tas ir riņķis, aiz kura aizķeras šie naudas izzīdēji, kā Jencītis un jau minētais Ļedjajevs.

D dusmīgsiedzīvotājs 23.10.2010

vai Jencītis ir palīdzējis trūkumcietējiem?
Da viņam pofig

I Ilze Drātniece 07.11.2017

Jencītis nav Krišnaītu virtuve...beidzot saprotiet, ka ne no maizes vien cilvēks dzīvo...tāpēc jau mums ir mājas lūgšanu grupu draudze, kur mēs cenšamies palīdzēt katram individuāli, iespēju robežās...

L laiviņšietdirst. 24.10.2010

Losis, ne Mārcis Jencītis.

K kristietis 25.10.2010

Par rakstu
Atkal kārtējie sagrozītie fakti un motivācija acīmredzot ir skaudība. Kauns luterāņu mācītājam – Lutera akadēmiju pabeidzis, bet acīmredzot neko tur nav iemācījies un arī Bībeli nav lasījis, citādi tādus stulbus jautājumus neuzdotu un zinātu, kā Dievs darbojas un ka kalpošanai jābūt sakārtotai, nevis haotiskai, ka mācītājam ir jāpavada laiks ar Dievu un jādara Dieva griba, nevis jāzīmējas. Luterāņu mācītājam vispirms būtu jāizvelk baļķis no savas acs. Starp citu – gribat dziedināšanas no audzējiem? Lūdzu, draudzes „Kristus Pasaulei” mājaslapā ir informācija ne par tādiem brīnumiem vien, turklāt var arī aiziet uz draudzi un parunāties ar šiem cilvēkiem, bet ja nu galīgi esam tādi „neticīgie Tomi”, var palūgt, lai šie cilvēki atnes un parāda slimības vēstures kopijas, kur tad arī parādīsies, ka bez medicīniskas iejaukšanās dziedinātas slimības, kuras pašas no sevis parasti nepāriet.
Par Mārča psihisko veselību runājot – nav jau nekāds slēdziens izdarīts, ir tikai kaut kādi pieņēmumi. Gluži vienkārši neticīgajiem narkologiem un psihiatriem grūti atzīt, ka Dievs ir tik varens, ka var cilvēku vienā momentā atbrīvot no narkotisko vielu atkarības un pilnībā dziedināt visas sekas.
------------------------------------------------------------
Nu, meitene pastāstīja, kāda problēma viņai bija un tad tu redzēji, ka problēma pazudusi – a kas tev par problēmu ar to? Acīmredzamais, neticamais – principa pēc noliedz acīmredzamo vai vienkārši aiz skaudības?
-----------------------------------------------------------
Vai dusmīgais iedzīvotājs pats palīdz trūkumcietējiem? Mārcis ir labi sapratis, ka viens labdaris – tas ir labi, bet daudz labdaru – vēl labāk, tāpēc viņš palīdz un rūpējas par savas grupiņas cilvēkiem, kuri to pašu dara savās grupiņās, kurās, starp citu, IR ARĪ TRŪKUMCIETĒJI. Mani fascinē šie trūkumcietēju aizbildņi, kuri gan daudz ar muti brūķē, bet patiesībā nospļauties ne tikai par trūkumcietējiem, bet pat par saviem tuviniekiem
--------------------------------------------------------
Losis ir tas, kurš dzīvo savu ērto dzīvīti un tā arī nekad nekļūst par īstu vīrieti, kurš, uzņemas atbildību

A Aivars Baptists 01.05.2016

Kristieti, es šorīt sāku klausīties pusotru stundu garu M. Jencīša sprediķi. Kad es pieķēru viņu sagrozām Jēzus Kristus teiktos vārdus jau otrajā runas minūtē, tad momentā pārtraucu klausīties, un iesaku to darīt arī visiem citiem. Kas vienreiz samelojies - tas ir vainīgs arī visos pārējos grēkos. Pieliekot vai sagrozot kādu no Bībeles vārdiem, šis cilvēks tikai apmuļķo nesaprātīgās avis, lai pēcāk tās cirptu un ar to gaļu mielotos. Labāk es esmu losis, nevis tāds auns.

A Alona 29.10.2010

Piedodiet, bet Jums nav tiesību apsūdzēt citu, jo neviens cilvēks nav ideāls! Grēcinieku apsūdzēt var tikai Dievs, kurš 100-kārtīgi piedod gan viņam, gan Jums, gan man. Ja jau Jūs esat kriestietis, kas pazīst Dievu, tas Jums jāzin ...

H haralds elceris 03.07.2017

negvelz aplamības! ja drīkst mest pirmo akmeni tikai tas, kurš bez grēka, tad ne Hi†leram, ne S†aļinam, ne Pul†leram nedrīkst mest ar askmeni!

H haralds elceris 03.07.2017

negvelz aplamības! ja drīkst mest pirmo akmeni tikai tas, kurš bez grēka, tad ne Hi†leram, ne S†aļinam, ne Pul†leram nedrīkst mest ar akmeni!

A Alona 29.10.2010

Starp citu! Dievs tiešām dziedina cilvēkus no atkarībām! Esmu piedzīvojusi to arī savā dzīvē. Dziedināšana ir no Dieva, kad tas cilvēks, kas lūdz par citu slavē nevis savu personību, bet Dievu, kas arī izdara brīnumu. Ja Jums ir grūti, sāp, ja Jums ir slimība - aizdomājaties par savu dzīvi. Dievs to var mainīt - uzticiet Viņam visas savas problēmas. Kas meklē Dievu un patiesu ticību - nevis tikai reliģiju - tas atradīs. negriežaties pie dziedniekiem-viņi ir vienkāršie cilvēki, ne visi pazīst Dievu. Arī sātans prot darīt brīnumus un dziedināt - bet to saprot no augļiem, kādus nes cilvēks vēlāk. Griežaties pie Dieva un Jūs nebūsiet vīlušies, es apsolu, jo piedzīvoju to :)

A Alonai 29.10.2010

Dioevs man iedos dzivokliti savu kaut mazu un darbu?Tikai tad runajam talak.

T tttttttt 21.11.2010

dieva nav,
dziedniecība neeksistē.

beidziet dzīvot akmens laikmetā idiotu bars

L luteraaniete 22.11.2010

Visi shitie te Maarsha jenciisha sludinaataaji ir viena liela sekta.
Arii Inga Zaretoka aktiivi shinii sektaa darbojaas, vervee jaunieshus, sagroza vinjiem praatus.
Otrta taada pati kaza ir Laasma Skudra, kur arii internetaa izplata reklaamas par maarci jenciiti

Z Zz 30.11.2010

Palasiet gramatu Jaroslava Gaseka - Bedre .

H haralds elceris 14.07.2017

neesi no Gimalajiem?

T trakule 30.11.2010

nu jā, šis zēns arī valmierā darbojas, un skumji, ka savā dziedināšanā, atbrīvošanā un citos jencīsa brīnumos iesaistijis jaukus cilvēkus, kuri palēnām zaudē saprātu un paliek neadekvāti, nelīdzsvaroti kā pats ticības nese'jas

K Kareivis 01.12.2010

Kāpēc cilvēkiem nepalīdz Dieva vārds, tāpēc ka viņi netic ar visu savu sirdi, un neatzīst savu iemīļoto grēku un negrib mainīties. Bet tikai spriedelēt un apgāna citus. Apskaties uz sevi, - otram skabargu ieraudzīs, pats sev baļķi neredz acu priekšā.
Ja jūs kaut drusku būtu ieskatījušies Bībelē un centušies saprast kas tur ir rakstīts un kāpēc šī patiesība ir tik reāla, tad nebūtu tādu spriedelējumu. M. Jencītis ir beidzot atklājis savos sprediķos patiesību un licis cilvēkiem saskatīt, kur ir reliģislko rituālu pidlīšana un kaut kādu mistisku bilžu un mariju pielūgsme, mēs no gadu simtiem esam pielūguši elkus. Tāpat kā Jeruzālemē izveidojuši savus auglības dievus kurus pielūdzam. Nost ar visiem murgiem.
Ne jau M. Jencītī, Pēterī vai Jānī, bet jūsu neticībā ir vaina.
Vai kādreiz cilvēki sāks domāt pozitīvi un beidzot beigs gānīt viens otru, kur ir Jēzus dotā pavēle "Mīli tuvāko kā sevi pašu", mums ka tikai kādu aplikt nogānīt. Tāpēc mēs esam tur kur mēs esam. Jums visiem vajadzētu priecāties ka cilvēki mainās un kļūst brīvi no savas pagātnes bagāžas.
Dievs ir ielicis arī ārstu profesijas, lai palīdzētu cilvēkiem. Cilvēki, kuri ir ar grēku bagāžu ko paši negrib atzīt tāpēc slimo. Reizēm arī ārsti nosaka diagnozi ka tikai Dievs tev var palīdzēt.
Svētīti jūs apgānītāji mīlestību pār jums un Dieva žēlastību.

Z Zz 03.12.2010

Nevienam neticu .

D Dainis 08.12.2010

Nejau M.Jencītis dziedina, bet Dievs caur šo Dieva Vīru dara brīnumus. Pieņem Jēzu par savu Kungu un glābēju, lūdz katru dienu 2 stundas Dievu. Stundu lasi Bībeli un stundu lūdz Dievu, dari Dieva gribu - esi mājas grupiņā un draudzē un pēc laika tu būsi tāds pats Dieva Vīrs, kā Mārcis un pat vairāk, un Dievs caur tevi darīs lielas lietas - dziedinās slimos, izdzīs velnus u.t.t.

P patricia3 10.12.2010

Raksts ļoti interesants, vai tiešām Latvijas slimnīcās visi tie pacienti, kam ir atklāts onkoloģiskās saslimšanas vēlīnā stadijā ir bijuši pie Mārča Jencīša uz dziedināšanu.
Cilvēks pats izvēlas iet vai neiet pie ārsta, un iet vai neiet pie mācītāja. Cik zinu tad viens otru neizslēdz. Vai ja cilvēks baidās doties uz onkoloģijas centru, kur noteikti tiks pakļauts operācijām, ķīmijterapijai un staruterapijai, kam viennozīmīgi seko visa veida blaknes. Pēc visām procedūrām, drīz vien aizmirsīsies ka neesi tikai slims ķermenis, bet esi vēl aizvien cilvēks, kas var lemt pats par savu dzīvi. Turklāt slimnīcās arī medicīnas personāls nevienmēr ir laipns un pretīmnākošs. Viņiem tādu nelaimīgo un mirstošo tur ir pa pilnam, visi vienādi. Tādas vismaz ir manas domas.
Bet vienu gan es zinu, ne tikai no onkoloģijas cilvēki cieš. Tauta pati par sevi ir sabojāta, nedroša, kompleksaina, bailīga, vardarbīga, sevi nepieņemoša, meklē tikai baudas, dzīvo monotonu, bezcerīgu un atkarībām pilnu dzīvi. No šīm lietām gan Mārcis Jencītis dziedina pilnīgi droši. Viņa draudzē cilvēku ievēros, sniegs uzmanību, atbalstu un mīlestību, pēc kuras ikviens tiecas. Šajā draudzē iet tikai tie cilvēki, kas patiesi grib iepazīt Dievu, lasīt Bībeli, lūgt, kaplot cilvēkiem. Tie kas grib būs kristieši, šī vārda patiesajā nozīmē. Kas nav tikai klausītāji, bet arī darītāji. Manuprāt, labākā draudze Latvijā.

D Dainis 25.02.2011

Mārcis Jencītis nevienu nekad nedziedināja un nedziedina, bet Dievs caur Mārci dara šīs lietas!

Dievs ir un elle arī ir reāla, tici vai netici tā ir!

Tāpēc nožēlo savus grēkus, pieņem Jēzu par Kungu savai dzīvei un lasi Bībeli katru dienu, un lūdz Dievu, garantēju, ka tava dzīve izmainīsies uz labo pusi, tu iegūsi mieru, pārliecību un stabilitāti, jo neviens neatņems to, ko tu būsi ieguvis, pat nāve ne! ;)

T ToDainis 25.02.2011

Un daudz šādu zombiju ir brīvībā?

O Oksana 01.04.2011

Mārcis ir pilnīgi normāls cilvēks kā pārējie un nestāstiet ka Kristus pasaulei ir sekta. Bez tabu bija reportāža... ar to nepietiek? Kāpēc cilvēki vērojot no malas un neiesaistoties spriež va tā ir reliģija vai nē? Jūs domājat ka katoļi, luterāņi, pareizticīgie un baptisti ir tie pareizākie un ticīgākie? MUĻĶĪBAS!!! Ja tā ir kāda jaunāka draudze tad tā ir sekta! MUĻĶĪBAS!!! Mums būtu jālepojas ka mūsu valstī ir arī tādas draudzes kas ir ienākušas no amerikāņiem. Šajā draudzē tiešām var iegūt personīgas attiecības ar īsto Dievu. Tā, ka padomājiet ko runājiet!

L LāsmaSkudra 23.04.2011

Labāk pasaki tu savu īsto vārdu, lai varu ar tevi parunāt ;) Kā nāve bāžas tev virsū tikai sātans, sātans ir nāves nesējs :p Es nevaru paskaidrot kas ir inkaunters? Man liekas, ka es VISUR esmu skaidrojusi to vienmēr un ja kādam ir grūti saprast tā nozīmi no 1 A4 lapas apraksta par to, nu tad tā ir viņa vaina :D Mūsu mājaslapā viss ir un esmu daudz kur to norādījusi un ar saviem vārdiem skaidrojusi. Ja jau pat Bez Tabu neatzīst par sektu, značit nav!!! Velns te neuzvarēs.